Canon i-SENSYS LBP6030B

i-SENSYS LBP6030B

Taskukohane ja ruumisäästlik mustvalge laserprinter, mis on mõeldud koduseks kasutamiseks või väikestesse kontoritesse. Vaikne, usaldusväärne ja väga energiatõhus madala energiatarbimisega seade prindib kiirelt ja kvaliteetselt.

Kasulikud omadused

  • Taskukohane mustvalge laserprinter – täiuslik väikesesse kontorisse või kodukontorisse
  • Kiire ja kvaliteetne mustvalge printer, mis prindib 18 lk/min
  • Tänu kiirele esimesele väljatrükile ei pea dokumente kaua ootama
  • Stiilne ja ruumisäästlik disain, mis sobib igale töölauale
  • Nautige oma klassi parimat energiatõhusust

Üksikasjad

Tutvuge toote Canon i-SENSYS LBP6030B üksikasjadega

Ruumisäästlik mustvalge laserprinter


See lauale paigutamiseks mõeldud kiire, kompaktne ja soodne mustvalge laserprinter on ideaalne koduseks kasutamiseks ja väikestesse kontoritesse. Selle õhuke ja ruumisäästlik stiilne must korpus hõlmab sissetõmmatavat paberisalve kaant ning seadme mõõtmed on vaid 364 × 249 × 198 mm (L × S × K).

Kiire ja produktiivne jõudlus


Mudel i-SENSYS LBP6030B hakkab tööle kohe, kui seda vajate tänu Canoni kiire esimese prindi tehnoloogiale, mis tagab kiire ärkamise puhkerežiimist. Esimese väljatrüki väljastuskiirus on vaid 7,8 sekundit ja professionaalse laserprintimise kiirus 18 lk/min, seega ei pea te oma väljatrükke kaua ootama ning saate tegeleda sellega, mis on oluline.

Silmatorkavalt hea laserkvaliteet


Automaatse kujutiseparanduse ja kuni 2400 × 600 punkt/tollise eraldusvõime abil saate nautida teravaimat ja selgeimat teksti ning äärmiselt üksikasjaliku graafikaga dokumente. Meie MS (magnetsfääriline) tooner on välja töötatud spetsiaalselt selleks, et saavutada optimaalne tulemus ka sagedasel printimisel.

Energiasäästlik


Tänu Canoni ettevalmistustehnoloogiale On-Demand kasutab see energiatõhus printer puhkerežiimis vaid 0,8 vatti ning soojenemisaeg on peaaegu olematu. Mugav eesmine toitelüliti muudab väljalülitamise lihtsaks, vähendades veelgi energiakulu ja mõju keskkonnale.

Töötab vaikselt


Tänu Canoni disainile on i-SENSYS LBP6030B enneolematult vaikne nii ooterežiimis kui ka töötamise ajal, nii et printeri müra ei sega tööle keskendumist.

Kõik-ühes-kassett


Ringlussevõetav kõik-ühes-kassett tagab hooldusvaba töö ja ühtlaselt usaldusväärsed ning kvaliteetsed tulemused. Ehtsad Canoni laserkassetid sisaldavad toonerit, trumlit ja puhastusseadmeid ning neid saab probleemide ja segaduseta sekunditega välja vahetada.

Auhinnad

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon i-SENSYS LBP6030B, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

High print quality

Kõrge printimiskvaliteet

USB connection

USB-ühendus

Järgmised sammud

Lihtne hoolduskava

Täielikuks meelerahuks kaitske oma investeeringut Canoni seadmesse.

Easy Service Plan

Toote pildid on ainult illustratiivsed. Teatud funktsioonid on valikulised. Lisateabe saamiseks vaadake toote spetsifikatsioone või võtke ühendust oma Canoni müügiesindajaga.