Canon i-SENSYS MF3010

i-SENSYS MF3010

Selle kompaktse mustvalge laserprinteriga saate oma laual kiiresti printida, kopeerida ja skannida. Tänu oma energiasäästlikkusele ja kasutuslihtsusele sobib ideaalselt koju ja väikekontorisse.

Kasulikud omadused

  • Ühevärviline kolm-ühes lauapealne laserseade: printimine, kopeerimine ja skannimine
  • Moodne ja pilkupüüdev disain
  • Lihtsalt kasutatav vertikaalne näidik
  • 18 lk/min, esimese lehe väljastusaeg 7,8 sekundit
  • Energiasäästlik

Üksikasjad

Tutvuge toote Canon i-SENSYS MF3010 üksikasjadega

Ülikompaktne ja moodne disain


Stiilne ja viimistletud musta värvi MF3010 kolmefunktsiooniline laserprinter näeb väga hea välja. Ühes väikeses seadmes on koos kvaliteetne mustvalge printer, skanner ja koopiamasin. See pilkupüüdev kompaktne seade on kiire ja ökonoomne ning mahub kergesti kirjutuslauale. See aja- ja rahasäästlik seade sobib suurepäraselt isiklikuks kasutamiseks või inimestele, kes töötavad väike- või kodukontorites ja soovivad enamat kui printerit.

Lihtne kasutada


Tänu lihtsale vertikaalsele näidikule saate seadet MF3010 juhtida mugavalt laua taga istudes. Nii on kõik funktsioonid käepärast, ilma et peaksite masina kohale kummarduma. Tänu sellele säästate aega ning peate vähem vaeva nägema.

Kvaliteet ja kiirus


Tagatult professionaalse kvaliteediga väljatrükid, millel on harilikust suurem 1200 x 600 dpi lahutus. Väljatrükid on tänu sellele detailsemad, terava teksti ja peene graafikaga. Printimiskiirus 18 ühevärvilist lehekülge minutis tähendab, et dokumendid saavad kiiresti prinditud. Kasutusel on ka Canoni kiire esimese väljatrüki tehnoloogia, mille abil prinditakse esimene leht juba 7,8 sekundit pärast käsu andmist.

Paindlik värviline skannimine ja kopeerimine


Kvaliteetne värviskanner kiirendab tööprotsessi. Selle abil on lihtne dokumente skannida ja kopeerida, tänu millele tõuseb tööviljakus märgatavalt. Koopiamasina juures ootamine jääb minevikku, sest esimene koopia prinditakse välja juba 12 sekundiga. Programmi MF Toolbox abil on võimalik skannida vahetult e-kirja või otsitavasse PDF-faili, et dokumendid ja fotod oleksid kiiresti kasutatavad.

Energiasääst ja väiksemad kulud


Tõeliselt ökonoomne MF3010 on üks energiatõhusamaid seadmeid, tegemata samas kompromisse võimsuses – säästate raha ja vähendate samal ajal oma ökoloogilist jalajälge. Multifunktsionaalsel seadmel on Energy Star sertifikaat ja tüüpiline energiatarve (TEC) 0,6 kWh. Puhkerežiimis tarbib see ainult 1,4 vatti.

Kõik-ühes kassett


Hooldusvaba töö ja pidevalt kvaliteetse toodangu tagamiseks on kõik olulised osad paigutatud ühte kompaktsesse kassetti. Selles kõik-ühes kassetis on tooner, trummel ja puhastusseadmed ning selle asendamine on lihtne ja toimub vaid mõne sekundiga. Kasutades ehtsat Canoni laserprinterikassetti, on teie multifunktsionaalne seade pärast asendamist nagu uus.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon i-SENSYS MF3010, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

Copy

Kopeerimine

Professional Scan quality

Professionaalne skannimiskvaliteet

USB connection

USB-ühendus

Brošüür

Järgmised sammud

Lihtne hoolduskava

Täielikuks meelerahuks kaitske oma investeeringut Canoni seadmesse.

Easy Service Plan