Canon imageFORMULA DR-9050C

imageFORMULA DR-9050C

imageFORMULA DR-9050C on usaldusväärne, kiire ning kvaliteetne skanner firmadele, kes soovivad parandada oma tulemusi ning vähendada kulusid.

Eelised

  • Kiire värviskannimine – 90 lk/min eraldusvõimega 200 ja 300 punkt/toll
  • Kasutajasõbralik eestsöötmisega disain
  • Suuremahuline 500-leheline automaatsöötur
  • Kiire energiasäästlik soojenemine
  • Täiustatud pilditöötlus
  • Suure jõudlusega – 27 000 skanni päevas
  • Kaasas on tarkvara CapturePerfect

Täpsemad omadused

Tutvuge toote Canon imageFORMULA DR-9050C üksikasjadega

Tootlikkus on tähtis


DR-9050C kiirus on nii värviliste kui ka mustvalgete skannide puhul 90 lk/min (eraldusvõimega 300 punkt/toll; A4, vertikaalpaigutus). Vastav sisseehitatud pilditöötluskiip tagab täiskiiruse isegi siis, kui valitud on mitu pilditöötlusfunktsiooni.

Kasutajasõbralik disain


Tänu DR-9050C eestsöötmisega disainile on dokumentide laadimine, söötmine ja eemaldamine mugav ja käepärane isegi istudes. Samuti asuvad juhtpaneel ja toimingunupud täpselt silmade kõrgusel.

Paindlik ja tõhus


Arved, kättesaamiskinnitused, aruanded, diagrammid – need on vaid mõned dokumentidest, mida ettevõtetes igapäevaselt töödeldakse. DR-9050C saab nende kõigiga ilusti hakkama, tõhustades tööd ja vähendades kulusid.

Automaatsele A3-sööturile sobivad kuni 500 lehega dokumendipakid ja sel on 3 eri paberisöödurežiimi. Võimas söötmismehhanism söödab ja eristab segadokumente probleemideta, ning kui ilmnebki mõni haruldane tõrge, teavitab topeltsöödu ultrahelituvastus kasutajat kohe, et probleem saaks kiiresti lahendatud.

Haruldaselt keskkonnasõbralik DR-9050C on ühtlasi oma klassi üks energiasäästlikumaid skannereid.

Täiustatud pilditöötlus


Lai valik võimsaid funktsioone, nagu automaatne värvituvastus, teksti suuna tuvastus, automaatne paberiformaadi tuvastus ja kiiva kujutise korrigeerimine tagavad suurepärase kvaliteedi ja optimaalse tööjõudluse.

Suuremahuliste tööde jaoks loodud


DR-9050C on loodud toime tulema äärmiselt suure töömahuga ning võimaldab usaldusväärselt kuni 27 000 skanni päevas.

Kaasasolev tarkvara ja lisavõimalused


Skanneriga DR-9050C on kaasas Canoni tarkvara CapturePerfect. Soovi korral saab lisada ka hõlpsat ja kohandatud integreerimist võimaldava arenduskomplekti Capture Perfect Software Developers Kit (SDK).

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon imageFORMULA DR-9050C, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.