DIGITAALSETE RAAMATUTE PRINTIMINE

Tindipritstehnoloogia avab uute värvide maailma

Two male Digiforce employees at the book printing office

Digitaalsete raamatute printimine on tõusuteel

Madalmaades tegutsev Digiforce on spetsialiseerunud digitaalsete teadus- ja haridusteoste printimisele, täites erinevate Euroopa kirjastajate tellimusi. Igal aastal prinditakse nende automatiseeritud töövoo kaudu 500 000 – 600 000 väikesetiraažilist trükitööd ja raamatu üksikeksemplari. Kliente on nii Madalamaadest, Belgiast kui ka Saksamaalt.

Woman and man in front of large inkjet production printers, examining book pages to be printed

Mustvalge ja värvilise printimise ühendamine

Värviliste ja mustvalgete lehekülgede printimine erinevate seadmetega muudab segalehtedega raamatute väljaandmise kalliks. Samuti on suurem tõenäosus, et prindikvaliteet ei jää ühtlane.

Digiforce vajas usaldusväärset lahendust, mis suudaks ühe seadmega printida nii mustvalgeid kui ka värvilisi lehekülgi. Samuti pidi see seade olema võimeline töötama 24 tundi ööpäevas.

Back of a man wearing a jumper with the Digiforce name and logo using an inkjet printing press

Tindipritstehnoloogiasse investeerimine

Kuna Digiforce oli Canoniga juba aastaid koostööd teinud, siis teadsid nad, millist kvaliteeti ja usaldusväärsust võib oodata. Seega, kui osanik Frank van Boxtel kuulis Canoni uuest lehtsöötmisega tindipritstehnoloogiast, mis oli lisatud mudelisse VarioPrint i300, sai ta kohe aru, et see on võimas printimislahendus.

Kuna mustvalgete ja värviliste lehtedega raamatuid oli võimalik ühe tindipritspressiga printida, sai Digiforce laiendada oma perspektiivi ning pakkuda oma klientidele värvikirevamaid printimisvõimalusi.

Stack of printed paperback books produced by Digiforce with inkjet printer ink


… KOGU RAAMATU PRINDIKVALITEET ON ÜHTLASELT HEA JA KULUTÕHUS TÖÖ VÕIMALDAB MEIL OMA KLIENTIDELE ROHKEMAT PAKKUDA.

Frank van Boxtel,
Digiforce’i juhtiv osanik

Täiustatud tõhusus loob uusi võimalusi

Canoni printer VarioPrint i300 on muutnud täielikult Digiforce’i eksemplarhaaval raamatute printimist. Segalehtede kasutamine on suurendanud tõhusust ja 24/7 usaldusväärsus on võimaldanud palju suuremat töövõimeaega. Tänu suurenenud tootlikkusele ja järjepidevusele suutis Digiforce printida 16 miljonit raamatulehte kõigest seitsme nädalaga.

Kvaliteetne väljatrükk ning vähendatud halduskulud ja -aeg on andnud Digiforce’ile suutlikkuse lisada uusi käibevoogusid. Ettevõtte alustas uue neljatunnilise raamatu printimise teenuse pakkumist, kuna kiire VarioPrint i300 võimaldab raamatu trükki lasta ja kliendile edastada lausa ühe päeva sees.ÜKS PARIMAID MASINAID TERVES MAAILMAS.

Avastage, kuidas digitaalsete raamatute printimise lahendused võivad teie ettevõttele kasuks tulla

Võtke ühendust meie meeskonnaga