TOOTED

Kuppelkaamerad

Meie kuppelkaamerad pakuvad täiuslikku lahendust olukordades, kus oluline on diskreetsus.

LISATEAVE

PTZ camera

Lai vaatenurk

Kompaktsed ja ilusad kaamerad, mis pakuvad silmapaistvat kvaliteeti erinevate vaatenurkade ulatuses – neid saab paigaldada seinale või lakke. Sobivad täiuslikult sise- ja väliskeskkondadesse.

Kompaktne ja diskreetne

Meie kuppelkaamerad on disainitud diskreetsust silmas pidades ning meie ülikompaktsed VB-S mudelid on nii väikesed, et mahuvad teie peopessa. Süvistatavate paigaldustarvikute valik tagab, et iga mudelit saab paigaldada diskreetselt ning paigalduskeskkonna esteetika jääb samaks.

PTRZ kaugseadistamine

Kui paigaldatud, võimaldab kaameranurga seadmise tööriist – millele pääsete ligi arvuti kaudu – kaamera funktsioone (P-T-R-Z) kaugjuhtida. See tähendab, et näiteks fookust ja kaamera suunda ei pea paigaldamise ajal arvestama, kuna seda saab hiljem arvutist teha. See säästab aega ning tähendab, et paigaldamiseks on vaja vähem inimesi.

Internal view of shopping centre

Lihtne paigaldada

Paigaldamine on valdkonna standarditele vastavate kruviaukude ja kaasas oleva märgistamismalli tõttu kiire ja lihtne. Mitmed tarvikud võimaldavad paigaldamist plaaditud lagedele, seinale või isegi postidele. Toide saadakse toitevõrgust või Etherneti ühenduse kaudu, et lisada paindlikkust. Meie ülikompaktsete VB-S mudelite kinnitamisega saab hakkama ka üksi.

Easy

Kas soovite kuppelkaamerate kohta rohkem teada saada?

Võtke ühendust võrgukaamerate meeskonnaga

VÕTKE MEESKONNAGA ÜHENDUST

Te ei ole kindel, milliseid tooteid vajate?

VÕTKE MEESKONNAGA ÜHENDUST