Canon imageFORMULA ScanFront 300/300P

imageFORMULA ScanFront 300/300P

Kiire, kompaktne ja värviline võrguskanner, mis on loodud tõstma tootlikkust ja lihtsustama teabevahetust. Skanneri stiilne ja jõuline disain teeb selle ideaalseks tööd tulvil kontorites või kliendikeskkondades.

Kasulikud omadused

  • Kompaktne ja kaunis disain
  • Dokumentide skannimine ja saatmine eri sihtkohtadesse
  • Kasutajasõbralikkus tänu intuitiivsele värvipuuteekraanile
  • Rida täiustatud turvafunktsioone
  • Hõlbus kaughaldus ja võrguintegratsioon

Üksikasjad

Tutvuge toote Canon imageFORMULA ScanFront 300/300P üksikasjadega

Ruumisäästlikkus


Skannerit ScanFront 300/300P on lihtne kasutada, selle haldamine on kerge ja see võtab oma klassi skannerite seas kõige vähem põrandapinda, mis võimaldab seda kontoris peaaegu igale poole paigutada. Oma stiilse ja jõulise kujunduse poolest sobivad need skannerid hästi kasutamiseks klienditeenindustes.

Suurem produktiivsus


ScanFront 300/300P aitab töövoogu lihtsustada ja vähendab kulusid, kuna skannimiskiirus on 30 lk/min või 60 pilti minutis. Kontoritöötajad saavad dokumente turvaliselt ja kiiresti saata erinevatesse võrgu sihtkohtadesse või mitmesse sihtkohta korraga, säästes nii aega ja raha.

Kasutajasõbralikkus


ScanFront 300/300P kasutus on lihtne ja mugav. Tänu suurele kõrglahutusega värvipuuteekraanile saate menüüdes liikuda kiiresti ja kindlalt ning kohandatud töönupud tagavad kiire ja täpse failide jagamise.

Jõuline turvalisus


Täiustatud turvafunktsioonid aitavad kaitsta teie konfidentsiaalset teavet. Turvaline kasutaja autentimine ja sõrmejäljetuvastus (vaid ScanFront 300P) takistavad lubamatut juurdepääsu asutuse võrgule. Turvalisuse tõstmiseks võite skanneri teatud funktsioonid lukustada kõigi jaoks, välja arvatud määratud kasutajad.

Mugav kaughaldus


ScanFront 300/300P võrguskannerite paigaldamine ja haldamine on lihtne, mis vähendab IT-kulusid. Skanneri lisamine võrku ei eelda mingit täiendavat riist- või tarkvara. IT-töötajad saavad mitut seadet lihtsa veebibrauseri kaudu kaughalduse teel uuendada, varundada, taastada ja hallata või teha seda samaaegselt tööriistaga ScanFront Administration.

Sujuv integratsioon


Integratsioon dokumendihaldussüsteemidega on lihtne tänu kohandatud indeksifailile ja pildifailide nimetamisele, mis hõlbustavad failide klassifitseerimist ja leidmist.

Usaldusväärsus


Tänu otseläbivale paberiteele ja tugevale sissesöötmismehhanismile saate üheagselt skannida erineva massi ja mõõtmetega dokumente. Skanneri ScanFront 300P topeltsöödu ultraheliandur väldib kahe dokumendi üheaegset märkamatut sissesöötmist.

Keskkonnasõbralikkus


Sarnastest toodetest kuni 70% madalama energiatarbe tõttu aitab ScanFront 300/300P täita teie ettevõtte energiasäästu eesmärke.

Unikaalne ja lihtne seadistamine


Paigaldajatele-arendajatele on kasutamiseks saadaval tarkvara arenduskomplekt, mis võimaldab võrguskannerile ScanFront unikaalseid skannimislahendusi arendada. Lisateavet leiate Canoni Business Solutions Developer Programme'i (BSDP) kaudu.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon imageFORMULA ScanFront 300/300P, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.