hero
alt text goes here

MULTIPURPOSE
VIDEOKAAMERAD

Kompaktsed ja kerged mitmekülgsed videokaamerad, mis sobivad ideaalselt erirakenduste jaoks.

Hõlpsasti kohandatav ja mitmete liidestega

Mitmekülgsed ja igal moel kohandatavad videokaamerad tagavad d kvaliteetsed tulemused ning annavad uusi võimalusi loomariigi ja loodusdokumentaalfilmide jäädvustamiseks, reaalajas teatris, stuudios või eemalt salvestamiseks ning järelevalvetegevuseks.

feature

ME20F-SHN

Tänu üle 4 miljoni suuruseIe ISO-valgustundlikkusele ja täiskaadrilisele 2,26-megapikslilisele CMOS-sensorile saate selle profitasemel võrgukaameraga jäädvustada värvilist täis-HD videot ka peaaegu täielikus pimeduses.

feature

Kogu tootevalik

Loominguline konfigureerimine

Laiendage oma loomingulisi võimalusi EF-kinnitusega Cinema Locki abil, mis toetab ühilduvaid Canoni EF-/EF-S-objektiive. Kergesti integreeritav töövoogudesse, kus on vaja palju ühendusi*, nagu HDMI-väljund, Genlock ja 3G/HD-SDI terminal.
*Oleneb mudelist

Creative configurations

Mitmeti juhitav kaamera

Tänu mitmele kaugjuhtimisliidesele*, sh 2,5 mm pistik, RS422 ja Etherneti liidesed, saate kaamerat seadistada ja kasutada täpselt nii nagu soovite.
*Oleneb mudelist

Multi control interface

Väike ja paindlik

Alumiste ja ülemiste kinnituspunktidega väikeseid ning kergeid kaameraid on lihtne kõrgetesse kohtadesse paigaldada, mistõttu sobivad need ideaalselt erirakenduste jaoks. Mudelid on varustatud ainulaadsete funktsioonidega* nagu kõrge ISO-valgustundlikkus, Ethernet ja täiustatud automaatteravustamine.
*Oleneb mudelist

Small and flexible

Seotud tooted

Discover Canon Pro Video and re-think what you can do with video

Avastage Canon Pro Video ja mõtestage ümber see, mida saate videoga teha

Olenemata sellest, kas filmite võimsaid sõltumatuid dokumentaalfilme, kaasahaaravaid draamafilme või auhinnatud mängufilme, on Canon Pro Video toode, mis võib teie loovuse uutesse kõrgustesse viia.