Avastage seiklusi paremate detailidega

Ostke

Reisile

Saage raha tagasi

Sel aastal on aeg oma reisiunistused teoks teha.

Kujutage ette, et teil on võimalus minna oma elu parimale seiklusele. Kas teate, kuhu sooviksite minna? Nüüd on otsus teie teha. Peate lihtsalt välja valima ja ostma kaamera või objektiivi, mille soovite reisile kaasa võtta. Seejärel broneerige reis ja asuge teele – kuhu iganes. Teeme teile pärast reisi 250 € suuruse tagasimakse. Lihtsalt ärge unustage oma uut parimat reisikaaslast kaasa võtta. Minge avastama!


Reisifotograafia
näpunäited

Mis on teie sihtkohas nii ainulaadset, et valisite selle välja kogu maailma sihtkohtade seast? Kuidas end selle suhtes tunnete? Need on esimesed näpunäited ilusate piltide tegemiseks. Soovite rohkem õppida?

Olge sotsiaalne ja jagage oma lugusid

Soovite olla osa Canon reisikogukonnast? Jälgige meid sotsiaalmeedias ja jagage oma lugusid hashtagi #TravelWithCanon alt.

Olge osa Canoni kogukonnast.

KKK

K: Kuhu ja millal peaks reisima?


Teie ise valite endale sobiva sihtkoha ja aja. Võite reisida kuhu iganes kuni selle aasta lõpuni (1.1.-31.12.2016). Viimane päev tagasimakse taotlemiseks on 31.12.2016. Hoidke kindlasti alles piletit tõendav dokument. Märkus: samuti peate kampaaniatoote ostma kampaaniaperioodi ajal (teisipäevast, 1. märtsist 2016 kuni laupäevani, 30. aprillini 2016).


K: Millist reisi tõendavat dokumenti pean näitama?


Pilet, tšekk või mis tahes dokument mis näitab sihtkohta, reisiperioodi, teie nime ja/või teie reisi hinda.

K: Millal raha tagasi makstakse?

Canon proovib teha ülekande 28 päeva jooksul alates kehtiva raha tagastamise taotluse esitamisest, MITTE 28 päeva jooksul alates ostmiskuupäevast. Kui raha tagastamise taotlusega esitati puuduv või vale teave, pikendab ka see protsessi, sest ülekanne tehakse 28 päeva pärast seda, kui oleme saanud õige teabe. Pange tähele, et me ei vastuta jaemüüjate/müüjate eest, kes annavad klientidele vale teavet seoses sellega, et nad saavad tagasimakse 28 päeva pärast ostmiskuupäeva.


K: Kuidas saan teada, et minu taotlusega läheb aega vale või puuduva teabe tõttu?

Kui olete edukalt veebis registreerinud oma taotluse Canoni kampaania raames raha tagasi saamiseks, saadetakse teile taotluse kinnituseks e-kiri, milles on viitenumber ja isiklikud sisselogimisandmed veebisaidile, kus saate kontrollida oma taotluse olekut ja makse edenemist. Kui olete registreerimisel sisestanud vale teabe, on see sellel veebisaidil näha ja teile saadetakse nõutava teabe kohta ka vastav e-kiri. Kõige kiirem viis meile puuduva teabe esitamiseks on logida sisse nimetatud veebisaidile ja uuendada ise oma andmeid.


K: Millises vormingus dokumente saab registreerimisprotsessi jaoks üles laadida ja kas on suurusepiiranguid?

Pange tähele! Faili suurus ei tohi ületada 4 MB. Üles saab laadida ainult JPG-, TIF- ja PDF-vormingus faile.


K: Kuidas saan teada, millal tagasimakse tehakse?


Kui teie taotlus on edukalt kinnitatud, alustame tagasimakse tegemise protsessi ja teile saadetakse e-kiri eeldatava kuupäevaga, millal teeme teie antud pangakontole tagasimakse.


K: Millisel kujul kajastub tagasimakse minu pangakontol?


Pange tähele, et raha tagastamise kampaania raames tehtud tagasimaksed tehakse Sales Promotions nime kasutades ja seega kajastub tagasimakse Sales Promotions selle nimega, mitte Canoni nimega.


K: Maksin ostetud toote eest krediitkaardiga, miks ei võiks tagasimakset teha lihtsa tagasimaksena samale krediitkaardile?


Praegu saab Canon teha tagasimakseid ainult pangaülekandega oma kontolt isiklikule kontole, mille andmed te registreerimise ajal sisestasite.


K: Mida peaksin tegema oma andmete uuendamiseks, kui mu registreeritud konto andmed on muutunud pärast seda, kui ma need Canoni raha tagastamise kampaania jaoks registreerisin?


Kliendile mõeldud internetipõhises jälgimissüsteemis saate oma pangaandmeid igal ajal uuendada, kui logite sisse teile antud sisselogimisandmetega. See on kõige turvalisem viis nende andmete uuendamiseks. Pange tähele, et kui maksetähtaeg on juba lähedal, peaksite teavitama meid oma pangaandmete uuendamisest ka telefoni teel, et me ei teeks makset meie registris olevaid vanu kontoandmeid kasutades.


K: Kas saate garanteerida, et minu pangakonto andmete sisestamine interneti teel Canoni raha tagastamise kampaania jaoks on turvaline?


Meie veebisait on kaitstud Rapid SSL protokolliga.


K: Mis on SSL?


Turvasoklite kiht ehk SSL (Secure Sockets Layer) on protokoll, mis võimaldab andmete krüptimist internetis ja aitab veebisaidi kasutajatel kontrollida veebisaidi omaniku andmeid. SSL-protokolli kasutatakse tavaliselt veebibrauseri ja serveri vahelise side turvamiseks. Üha enam on seda aga hakatud kasutama ka serveritevahelise side ja veebipõhiste rakenduste turvamiseks.


K: Kuidas veebisaidi külastajad teavad, et veebisait kasutab SSL-i?


Kui brauser loob ühenduse turvatud saidiga, küsib brauser saidi SSL-sertifikaati ja kontrollib, et see poleks aegunud, et selle oleks andnud välja brauseri jaoks usaldusväärne sertifitseerimiskeskus ja et seda kasutab veebisait, mille jaoks see on välja antud. Kui kasvõi üks nendest kontrollidest ebaõnnestub, kuvab brauser lõppkasutajale hoiatusteate. Kui kontroll õnnestub, on nüüdisaegsetesse brauseritesse ehitatud sisse mitu turvanäidikut, mis näitavad, et SSL on sisse lülitatud.
•    URL-i või veebiaadressi algusesse ilmub http:// asemel https://.
•    Brauseriaknas kuvatakse lahtise tabaluku asemel suletud tabalukk.
•    Aadressiriba muutub roheliseks ja sellel kuvatakse veebisaidi omaniku nimi, kui ühendus luuakse veebisaidiga, mida kaitseb laiendatud kinnitusega (Extended Validation) SSL-sertifikaat.
Peale selle võib olla turvatud veebisaidi lehtedele lisatud ka usaldusmärgis, näiteks RapidSSLi saidi pitser.


K: Tellisin Canoni toote kampaaniaperioodil, aga toode ei saabu või müüja ei tarni seda enne kampaania tähtaja möödumist – kas saan siiski esitada taotluse selles raha tagastamise kampaanias osalemiseks?

Palun hoidke alles tellimuse kinnitus (mille kuupäev peab jääma kampaaniaperioodi) ja saatke see taotlust esitades koos oma arvega. Pärast viimast lubatud ostukuupäeva on ühe kuu pikkune tähtajapikendus, seega peaksite saama oma dokumendid esitada.


K: Ma ei teadnud sellest kampaaniast midagi ja ostsin oma toote paar nädalat enne/pärast kampaania algus-/lõppkuupäeva. Kas Canon saaks mulle vastu tulla ja tagastada mulle raha selle ostu eest?

Meil on väga kahju, et te midagi sellist kogesite, aga taotluse saab esitada kampaania raames ainult siis, kui toode on ostetud kampaania tingimustes sätestatud perioodil.


K: Mida peetakse kehtivaks ostutõendiks?

Poes tehtud ostude puhul vajab Canon maksmist tõendava ostutšeki koopiat ja vajalikke andmeid toote seerianumbri kohta.
Interneti teel tehtud ostude puhul vajab Canon tellimuse maksekinnituse koopiat, vajalikke andmeid toote seerianumbri kohta ning samuti teavet internetipoe ja toote kohta.


K: Milliste tehingute/toodete puhul see raha tagastamise kampaania ei kehti?

Tooted, millele kampaania ei kehti, on toodud välja kampaania tingimustes. Kokkuvõtteks ei kehti kampaania järgmistele toodetele.
1.Tooted, mis ei kuulu kampaania alla (kõikide kampaania alla kuuluvate toodete loendi leiate SIIT).
2. Tooted, mis on ostetud väljaspool kampaania perioodi või territooriumit
3.Kasutatud, remonditud, taastatud või võltstooted ning tooted, mis rikuvad mingil viisil Canoni kontserni kuuluvate ettevõtete intellektuaalse omandi õigusi (kaasa arvatud, kuid mitte ainult paralleel- või nn hallid tooted).
 

K: Mida tähendab internetipõhises taotlusvormis „makseviis”?

Selle all on mõeldud seda, kuidas te toote eest algselt maksite.
 

K: Kus on toote seerianumber?

Seerianumbri leidmiseks KLÕPSAKE SELLEL LINGIL [http://www.canon.co.uk/Support/Consumer_Products/where_to_find_your_serial_number/] ja teile näidatakse, kus see teie tootel (toodetel) asub. ÄRGE ajage seerianumbrit sassi EAN-/vöötkoodiga. Alloleval pildil on näidatud EAN-/vöötkood, mis on tavaliselt toote karbi küljel. See EI OLE toote seerianumber, mille peate oma taotluse kinnitamiseks esitama. Seerianumber paikneb toote korpusel, selle leidmiseks lähtuge siin antud juhistest.


kkk.jpg

K: Miks ei saa ma oma jälgimiskoodiga veebisaidile sisse logida?

Pidage meeles, et sisselogimisandmed on tõstutundlikud ja veenduge, et sisestasite need õigesti (suur-/väiketähte õigesti kasutades).
 
Internetis registreerides esineb mõni järgmistest probleemidest.
- Olen proovinud juba mõnda aega registreeruda, aga veebisait ei lase mul seda teha.
- Saan kogu aeg sõnumi, et mul puuduvad volitused.
- Proovisin vormi uuesti esitada, aga sellest ei ole abi.

ENAMIKUL juhtudest tulevad need probleemid seadmest, millega üritate veebisaidile ligi pääseda, näiteks mobiil-/nutitelefon, Apple Mac või mõni muu seade; see pole veebisaidi tõrge. Sel juhul peate küsima nõu kasutatava toote tootjalt. Kui te ei leidnud vastust oma küsimusele nende korduma kippuvate küsimuste seast, siis võite saata meile e-kirja allolevale e-posti aadressile. Kui tegemist on kiireloomulise päringuga, siis võite helistada numbrile +44 (0) 207 660 0186 või külastada Canoni toe lehte.


K: Kas pean maksma makse või saan nõuda tagasimakse eest käibemaksu tagasi?

Osavõtjad vastutavad ise kõikide võimalike maksude tasumise eest, mis on seadusega sätestatud, ja Canon ei vastuta osavõtjate ees kahjude, kaotuste või muude kulude eest, mis võivad kaasneda nende maksude maksmatajätmise või hilinenud maksmisega.
Samuti ei saa Canon anda nõu maksutagastuse menetluste kohta. Küsige nõu oma kohalikust maksuasutusest.


K: Mis saab siis, kui mu pank võtab lisatasu tagasimakse ülekandmise eest?

Canon kannab üle täpse tagasimaksmisele kuuluva summa kohalikus valuutas nagu reklaamitud, kuid Canon ei vastuta muude sellega kaasnevate pangakulude eest. Kui kliendi pank võtab selle eest lisatasu/vahendustasu, siis peab klient selle kulu kandma.


K: Mis saab siis, kui ma ei saa raha tagastamise kampaania jaoks internetis registreeruda?

Kui te ei saa internetis registreeruda ega veebipõhist vormi lehel canon.co.uk/lens-cashback kasutada, võtke ühendust Canoni klienditoega numbril +44 (0) 207 660 0186, et tellida registreerimisvorm paberkujul.


K: Millised edasimüüjad osalevad selles kampaanias? Kust saan osta kaamera?

Külastage meie jaotist kust osta.