Warranty_Page_Image

Canon European Warranty System Information

In the event that a Canon product develops a fault, our customers are covered by the Canon European Warranty System (EWS) which ensures that the fault is resolved free of charge for a limited period of time after purchase (terms and conditions apply).

The EWS is comprised of two different service offerings and the offering that is applicable to you is determined by your location and the product you have purchased. For most Canon consumer products, a Return To Base service is offered. If a product develops a manufacturing fault during the warranty period then it must be returned to a Canon approved repair facility where it will be repaired free of charge by Canon authorised technicians. Your product will be returned to you when the repair is complete.


For eligible Laser and Inkjet products (in selected countries only), an On-Site service is offered. Please refer to the On-Site terms and conditions below to view the list of eligible products.

If an eligible product develops a manufacturing fault during the warranty period then On-Site Warranty service will be provided in one of the following ways:

  • On-Site Repair (via technician)

  • On-Site Exchange (via courier)

If On-Site terms and conditions are not listed below then our On-Site service is not available in your country. In this instance, only Return To Base warranty service will be provided.EWS Garantiitingimused KKK

K: Milline garantii kehtib Euroopast ostetud Canoni toodetele?

V: Üldiselt pakub Canon Euroopa garantiisüsteemi (EWS) toodetele, mis on ostetud järgmistest riikidest:

Austria, Belgia, Bulgaaria, Horvaatia, Küpros, Tšehhi Vabariik, Taani, Eesti, Soome, Prantsusmaa, Saksamaa, Kreeka, Ungari, Island, Iirimaa, Itaalia, Läti, Leedu, Luksemburg, Malta, Norra, Poola, Portugal, Rumeenia, Slovakkia , Sloveenia, Hispaania, Rootsi, Šveits, Holland ja Ühendkuningriik.

Palun tutvuge selle garantii tingimustega.


K: Kas ma pean oma toote Canoni Euroopa garantiisüsteemi (EWS) taotlemiseks või aktiveerimiseks füüsiliselt registreerima?

V:Üldiselt ei ole klientidel juriidilist nõuet registreerida toode Canonis EWS-i garantii eesmärgil. Toote registreerimine Canonis Canon iD kaudu võimaldab meil saata teile suunatud reklaammaterjale ja värskendusi teie toodete kohta. Mõni aeg-ajalt pakutav garantii võib nõuda Canonis registreerimist, kuid kampaania konkreetsetes nõuetes ja tingimustes on see vajaduse korral täpsustatud.


K: Milline garantiiga seotud teave on lisatud Canoni toote karpi?

V: Euroopa garantiisüsteemi (EWS) kohaldatavates riikides on iga tootekarbi karbil üldiselt EWS-i garantiikaart. See sarnaneb järgmiste näidetega: K: Kas pean Euroopa garantiisüsteemi (EWS) garantii registreerimiseks täitma ja Canonile tagastama kõik dokumendid?

V: Euroopa garantiisüsteemis (EWS) registreerumiseks ei pea te Canonile mingeid dokumente tagastama. Kui soovite konkreetselt taotleda garantiiremonti Euroopa garantiisüsteemi (EWS) raames, peate alati esitama Canonile kõnealuse toote kohta kehtiva ostutõendi (sh algse ostukuupäeva) ja mõnel juhul võidakse nõuda ka täidetud garantiikaarti. Konkreetsete nõuete kohta vaadake konkreetset riiki.


K: Milliseid dokumente on vaja Euroopa garantiisüsteemi (EWS) garantiiremondi nõude esitamiseks?

V: Kui soovite konkreetselt taotleda garantiiremonti Euroopa garantiisüsteemi raames, peate alati esitama Canonile kõnealuse toote kohta kehtiva ostutõendi (sh algse ostukuupäeva) ja mõnel juhul võib nõuda ka täidetud garantiikaarti. Konkreetsete nõuete kohta vaadake konkreetset riiki. Kampaaniagarantiile võivad kehtida täiendavad tingimused, seega tutvuge kampaaniapakkumiste tingimustega (kui kohaldub)


K: Kuidas registreerida kingituseks saadud Canoni tootele Euroopa garantiisüsteemi garantii?

V:Üldiselt ei ole klientidel juriidilist nõuet registreerida toode Canonis EWS-i garantii eesmärgil. Kui soovite konkreetselt taotleda garantiiremonti Euroopa garantiisüsteemi raames, peate alati esitama Canonile kõnealuse toote kohta kehtiva ostutõendi (sh algse ostukuupäeva) ja mõnel juhul võib nõuda ka täidetud garantiikaarti. See ostutõendi nõue (sh algne ostukuupäev) kehtib ka kingitusena saadud toodetele.


K: Kui kaua kehtib tüüpiline Canoni Euroopa garantiisüsteem (EWS)?

V: Üldiselt pakutakse Canoni toodetele 24-kuulist Euroopa garantiisüsteemi garantiid. Erandid võivad kehtida ja kehtivad ning sageli on nii, et jaemüüjad pakuvad oma garantii pikendamise pakkumisi. Kui kahtlete, vaadake vastava Canoni riigi tugiveebisaidi garantiiosa või oma edasimüüja poole (jaemüüja garantiipikenduste korral).


K: Kui ma ostan Canoni toote väljaspool riike, mille jaoks Canon pakub Euroopa garantiisüsteemi (EWS), kas minu toode on endiselt kaetud Euroopa garantiisüsteemiga (EWS), kui ma elan EWS-i liikmesriigis?

V: Üksikasjad konkreetse toote kohta pakutava garantii kohta sisalduvad üldjuhul toote karbis. Tavaliselt kehtib toodetele garantii, mida pakutakse nende müügipiirkonnas, ja lõppkasutaja peab toote parandamiseks tagastama toote vastava piirkonna esindusse. Üldjuhul ei paku Canon ülemaailmset garantiid, v.a juhul kui see on toote või piirkonna juures eraldi välja toodud.


K: Kui olen ostnud Canoni toote ja otsustan hiljem selle Euroopa garantiisüsteemi (EWS) garantiiaja jooksul kellelegi teisele kinkida/müüa, kas see EWS-i garantii läheb üle koos tootega?

V: Jah, Canoni toodetele kehtib Euroopa garantiisüsteem (EWS), olenemata toote tegelikust omanikust. Garantii algus- ja lõppkuupäev kehtivad siiski algse ostukuupäeva, mitte hilisema müügikuupäeva suhtes. Kui soovite konkreetselt taotleda garantiiremonti Euroopa garantiisüsteemi (EWS) raames, peate alati esitama Canonile kõnealuse toote kohta kehtiva ostutõendi (sh algse ostukuupäeva) ja mõnel juhul võidakse nõuda ka täidetud garantiikaarti. Erinõuete saamiseks pöörduge konkreetse riigi poole.


K: Kui olen ostnud Euroopa garantiisüsteemiga (EWS) hõlmatud Canoni toote ja reisin teise riiki, mis ei kuulu EWS-i alla, ning toode vajab remonti, kas mulle pakutakse garantiiremonti?

V: Tehniliselt kehtivad Canoni garantiid ainult selles piirkonnas, kus toode on müüdud ja mille garantii üksikasjad olid karbis. Üldjuhul ei paku Canon ülemaailmset garantiid, v.a juhul kui see on toote või piirkonna juures eraldi välja toodud. Soovitame alati Canoni klientidel ühendust võtta kohalike Canoni esindajatega, et näha, milline abi on võimalik. Mõnel juhul võib osutuda vajalikuks tasuda asjakohaste remonditööde eest ja proovida seda Canonilt tagasi nõuda (see kehtib ainult juhul, kui parandatud rike on hõlmatud EWS-i tingimustega – näiteks on välistatud kliendipoolne toote väärkasutamine), kui naasete Euroopa garantiisüsteemi (EWS) piirkonda. Teie nõude toetuseks soovitame teil alati säilitada kõik kohaldatavad dokumendid, mis on seotud tasude / teostatud remonditöödega.Võite vajada ka ...