Skannimine uniFLOW abil

Saage oma Canoni seadmetest suuremat kasu uniFLOW abil: see on tarkvaraplatvorm, mis lihtsustab kõiki printimis-, skannimis- ja seadmehaldusvajadusi. Tänu modulaarsele disainile ja heale ühilduvusele Canoni seadmetega pakub see parimat võimalust luua üks kohaldatud platvorm, mille kaudu kontrollida printimist, skannimist ja oma ettevõtte printimiseruumi. 

uniFLOW on kasulik terve skannimisprotsessi vältel: alates otse seadmest skannimisest ja hõlpsast dokumentide töötlemisest võimsa skannimismootori abil kuni tööde jagamiseni mis tahes toetatud asukohta.

Mugav skannimine Canoni seadmetest

Skannige muretult tänu ühele terviklikule liidesele kõikide ühilduvate Canoni multifunktsionaalsete printerite (imageRUNNER ADVANCE, valitud imageRUNNERi ja i-SENSYSi mudelid) ja Canoni võrguskannerite (imageFORMULA ScanFront) jaoks, mis pakub ülikompaktset suurust ja usaldusväärset paberisöötu.

Easy Scanning

Personaalne skannimine

Tõeliselt kasutajapõhine skannimine: kasutaja näeb alati ainult asjakohaseid töövooge, olenemata sellest, millise seadmega nad oma ettevõttes sisse logivad. uniFLOW administraatorid saavad hõlpsasti rakendada lubasid, et kontrollida, millistele töövoogudele pääsevad ligi kõik ja millistele spetsiifiline osakond, rühm või kasutaja.

Turvaline skannimine

Ennetage seadmete kasutamist volitamata isikute poolt, kasutades paindlikke kasutaja sisselogimisvalikuid, nagu kaardiga sisselogimine, kasutajanimi/parool, PIN-kood, töökood või anonüümne sisselogimine. Ligipääsu skannimisfunktsioonidele saab piirata kasutajapõhiselt, et oma tundlikku või konfidentsiaalset äriteavet veelgi enam kaitsta. Skannimise kontrolljälg salvestatakse edasiseks aruandluseks.

Secure Scanning
Easy Scanning 2

Lihtne skannimine

Ühe sisselogimisfunktsiooni abil pääsete ligi nii multifunktsionaalsete seadmete skannimis- kui ka printimisfunktsioonidele, mistõttu on tagatud tõhusad tööprotsessid. Pärast sisselogimist muudab skannimise lihtsaks intuitiivne ja mugav kasutajaliides, mis on kõikide seadmete puhul ühesugune. Ekraanil kuvatav eelvaade laseb kasutajatel oma skanne üle kontrollida.

Skannitud piltide kiire ja paindlik töötlemine

Automatiseerige uniFLOW abil hõlpsasti skannitud piltide konvertimine otsinguvõimalusega, struktureeritud ja ülitihendatud dokumentideks. Jäädvustatud dokumente on võimalik muuta, arhiivida või oma süsteemidesse integreerida.

ScanFronti võrguskanneritega ühildumiseks on vaja vähemalt uniFLOW versiooni 5.4. Uurige volitatud Canoni edasimüüjalt või süsteemi integreerijalt teavet uniFLOW kohta. Kõik tootemargid ja toodete nimetused on vastavate ettevõtete kaubamärgid.