Canon imageFORMULA P-150

imageFORMULA P-150

Ülikompaktne ja kaasaskantav P-150 on kiireim saadaolev kahepoolne A4-skanner, mis sobib ideaalselt nii kontorisse kui ka liikvel olles kaasas kandmiseks – see pakub tänu oma klassi parimale 20-lehelisele automaatsele sööturile kiiret 15 lk/min pakkskannimist.

Eelised

  • Kiire skannimine kiirusel 15 lk/min (30 pilti/min)
  • Ülikompaktne ruumi säästmiseks ja kaasaskandmiseks
  • Sisseehitatud tarkvaraga tõeliselt kiiresti ühendatav skanner
  • Lihtne USB-põhine toide
  • Kiire pakkskannimine 20-lehelise automaatse dokumendisööturi abil
  • Kõrgekvaliteediline pilditöötlus tänu sensorile eraldusvõimega 600 dpi
  • Maci ja Linuxi draiverid tagavad ühilduvuse eri platvormidega

Täpsemad omadused

Tutvuge toote Canon imageFORMULA P-150 üksikasjadega

Kompaktseim saadaolev kaasaskantav kahepoolne A4-skanner


Oma kerge korpuse ja ülikompaktse vormiga on P-150 ideaalne nii väike- ja kodukontorisse, kus ruumikokkuhoid on tähtis, kui ka palju ringiliikuvatele inimestele liikvel olles kaasas kandmiseks.

Tõeline produktiivsus


P-150 säästab teie aega ja aitab rohkem ära teha, skannides samaaegselt dokumendi mõlemaid külgi kiirusel 15 lk/min ja kasutades kiireks pakkskannimiseks oma klassi parimat 20-lehelist automaatselt dokumendisööturit.

Kuna seda on nii lihtne kaasas kanda, saab hõlpsalt skannida ka kontorist väljas olles. See kiirendab oluliste dokumentide, nagu ostutellimused ja arved, töötlust, tuues kaasa suurema produktiivsuse ja väiksemad kulud.

Täiuslik lahendus väike- ja kodukontorisse


P-150 väiksus ja stiilsus tähendab, et see sobib suurepäraselt väike- ja kodukontoris kasutamiseks. Meie tarkvara CaptureOnTouch muudab skannimise kõigi jaoks imelihtsaks.

Ideaalne ringiliikuvale töötajale


Mitte ükski teine skanner ei mahu nii hästi portfelli või arvutikotti ning USB-põhine toide tähendab, et toiteadapterit pole vaja kaasas kanda. Ühendage P-150 lihtsalt sülearvutiga ja skannimine võib alata. Sisseehitatud tarkvara CaptureOnTouch Lite tarkvara abil saate skannida ka teiste inimeste arvutitest lisadraivereid või uusi programme installimata.

Täiustatud ja intuitiivne pilditöötlus


Täpne eraldusvõimega 600 dpi sensor tagab silmapaistva pildikvaliteedi ning rikkalik valik pilditöötlusfunktsioone, nagu automaatne värvituvastus, automaatne paberiformaadi tuvastus, kiiva kujutise korrigeerimine ja teksti suuna tuvastus, tagavad suurepärase skannikvaliteedi ja seadme tõhususe.

CaptureOnTouch muudab skannimise imelihtsaks

Canoni tarkvara CaptureOnTouch abil on skannimine lihtne ja tõhus ning tüüpiliste toimingute tegemiseks, nagu e-kirja sisse või töölauale skannimine, on olemas hõlpsalt kasutatavad ühe puutega kiirklahvid. Võimalik on installida ka pilvepõhine rakendus Evernote, mille abil saab kiiresti ja hõlpsalt teavet veebi laadida, nii et sellele pääseb ligi kus tahes asudes.

Probleemivaba ühilduvus


P-150 ühildub tänu kaasasolevatele TWAIN- ja ISIS-draiveritele terve rea muude pildirakendustega. Lisaks on P-150-l ka Kofax Virtual Rescani (VRS) sert ja valmidus.

Hõlbus failihaldus


Canoni tarkvara CaptureOnTouch ja integreeritud rakendused, nagu BizCard Reader, võimaldavad visiitkaartide skannimist ja importimist otse kontaktifaili. PaperPort parandab samuti elektroonsete failide salvestust, haldust ja kasutust.

Eriti keskkonnasõbralik


Tänu USB-toitele ja madalale 5 W toitekasutusele on P-150 äärmiselt keskkonnasõbralik valik. See vastab vabalt energiatõhususe standardile ENERGY STAR ja tagab seega ka väiksemad energiakulud.

Ilus tänapäevane disain


Tänapäevane läikivmust viimistlus tähendab, et P-150 on ka ilus investeering.

Ühilduvus mitme platvormiga


P-150 ühildub kaasasoleva draiveri Mac TWAIN ja Macile mõeldud tarkvara CaptureOnTouch abil Maci süsteemidega. Asutustele, kes eelistavad avatud arhitektuuriga tarkvara, on saadaval ka liidesega SANE ühilduv Linuxi draiver. Selle draiveri saab alla laadida Canoni tarkvara toesaidilt.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon imageFORMULA P-150, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.