Canon imageFORMULA DR-C225W

imageFORMULA DR-C225W

Mudeli DR-C225W sisseehitatud Wi-Fi võimaldab juhtmevaba skannimist mobiilist, tahvelarvutist ja lauaarvutist. Täiuslik kontorikasutajate vahel jagamiseks, jäädvustades dokumente kliendi edasimüügipunktides ning skannides neid kodus.

DR-C225W

Kasulikud omadused

 • Ülikompaktne seade ainulaadse J-teega disainiga
 • Kiire Wi-Fi skannimine kuni 50 kujutist/min
 • Tarkvarapakett kõigi teie skannimisega seotud vajaduste rahuldamiseks
 • Täiustatud pilditöötlusfunktsioonid
 • Lihtne ja kiire skannimine tänu intuitiivsetele funktsioonidele

Üksikasjad

Tutvuge toote Canon imageFORMULA DR-C225W üksikasjadega

Paindlik jäädvustamine ja jagamine


Sisseehitatud Wi-Fi-ga mudeliga DR-C225W saavutate parema kliendikogemuse ja kiirema otsuste langetamise. See võimaldab iPad®-idel, iPhone®-idel ja Androidi seadmetel tõhusalt mitmeid dokumente otse müügikohas jäädvustada. Kiiremaks töötlemiseks saab olulisi kliendiandmeid kiiresti kinnitada ning kohe pilvepõhistesse äritöövoogudesse ja andmehaldussüsteemidesse saata. Ettevõtted saavad jagada mudelit DR-C225W juhtmevabalt ettevõtte osakondade või väikeste kontorite vahel. Lihtsasti kasutatav juhtmevaba ühenduse seadistamistööriist võimaldab sujuvamat lülitumist pääsupunktirežiimi ja jaamarežiimi (infrastruktuuri režiimi) vahel. Mudelit DR-C225W saab kasutada ka standardset USB-ühendust kasutades.

Kompaktne profiil, inspireeriv disain


Tänu oma ainulaadsele vertikaalsele J-teega dokumendi söötmise disainile kasutab DR-C225W skannides vähem lauaruumi. Skanneri saab asetada mugavalt väikesele kitsale lauale, aknalauale või kliendi jaemüügipunktidesse, kus võib olla piiratud ruum.

Kiire ja mitmekülgne skannimine


Et aidata meeskondadel kiirelt ja tõhusalt tööd teha, pakub mudel DR-C225W kiiret kahepoolset skannimist (kuni 50 kujutist/min Wi-Fi režiimis).¹ 30-leheline automaatne dokumendisöötur koos topeltsöödu ultrahelituvastusega töötleb usaldusväärselt erinevate dokumentide pakke. Valitav sirge söötmistee võimaldab lihtsat ID-kaartide, fotode ja 3 m pikkuste paberite skannimist.

Täiustatud pilditöötlus


Mudel DR-C225W hõlmab täiustatud pilditöötlusfunktsioone, sh automaatne värvituvastus, tekstiparendus ja kiiva kujutise korrigeerimine. MultiStream™ tehnoloogia võimaldab samaaegset pildi väljastamist erinevates skannimisrežiimides.

CaptureOnTouch


Muutke skannimiskogemus lihtsamaks ja intuitiivsemaks tarkvara CaptureOnTouch samm-sammulise ikoonidepõhise kasutajaliidese abil. Hiljuti täiustatud funktsioonid toovad teie käeulatusse võimsad, kuid lihtsasti kasutatavad dokumentide skannimis- ja redigeerimisvõimalused. Täisautomaatses režiimis rakendab CaptureOnTouch automaatselt dokumendi sisu jaoks täiuslikud seaded.

CaptureOnTouch Mobile


See tasuta allalaaditav mobiilirakendus laseb teil skannida dokumendipakke otse oma mobiili/tahvelarvutisse ning võimaldab ka täiustatud pilditöötlust nagu automaatne dokumendi suuruse tuvastamine, kiiva kujutise korrigeerimine ja tühja lehekülje tuvastamine.

¹ Skannimiskiirused võivad erineda olenevalt Wi-Fi võrgust.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon imageFORMULA DR-C225W, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

icon

Skannimiskiirus A4 (ühepoolne)

Automatic document feeder

Automatic Document Feeder

Scanning speed A4 (single sided)

Päevane skannimismaht

Double-sided scanning

Kahepoolne skannimine

USB connection

USB-ühendus

Use and share wirelessly

Juhtmevaba kasutamine ja jagamine

Tilting control panel

Lihtne ja intuitiivne skannimine

eCOPY

PDF-faili loomine ja muutmine

icon

Automaatne dokumendisöötur

 • Skanner

 • Dokumendid

 • Seadistusplaat

 • eCopy PDF Pro plaat

 • USB-kaabel

 • Vahelduvvoolu adapter

 • Toitejuhe

Komplektis olev tarkvara

Saage lisateavet selle skanneriga kaasasoleva tarkvara kohta.

Canoni rakendused

Capture on Touch

CaptureOnTouch 3

CaptureOnTouchi kasutajasõbraliku liidesega saate hõlpsasti paberdokumente digitaalsetesse arhiividesse skannida ja neid salvestada või mitmetesse sihtkohtadesse saata, sh pilveteenustesse. Looge otsinguvõimalusega PDF-faile, kasutades sisseehitatud OCR-tehnoloogiat.

Ühilduvus: Windows, Mac

CaptureOnTouch Pro

Selle skanneriga on kaasas tarkvara CaptureOnTouch Pro, mis on Canoni lihtsalt kasutatav profitaseme skannimistarkvara. Lihtsalt teostage ja korrastage pakkskannimist, integreerige oma Canoni skanner äri- ning dokumenditöövoogudega ja suurendage tootlikkust.

Ühilduvus: Windows

Lisateave >

CaptureOnTouch Pro

Mobiilse skannimise rakendus

COT Mobile

CaptureOnTouch Mobile

CaptureOnTouch Mobile on kasutajasõbralik tasuta rakendus, mis laseb teil Wi-Fi võrgu kaudu skannida valitud Canoni imageFORMULA skanneritest otse mobiilseadmetesse.

 • Säästke aega ja skannige dokumente kahepoolselt ühe läbimisega
 • Skannige professionaalselt tänu automaatse dokumendi mõõtmete tuvastamise, vildakuse korrigeerimise ja tühja lehe tuvastamise funktsioonidele
 • Saadaval Androidi platvormide ning ka iPhone'i ja iPadi jaoks
Laadi alla App Store’ist
Laadi alla Google Play’st

Teiste tarkvaraarendajate rakendused

eCOPY

Võimas ja lihtsastikasutatav rakendus PDF-failide vaatamiseks, loomiseks, muutmiseks ja konverteerimiseks. eCopy pakub kõiki märgistamise, märkuste ja muutmise funktsioone, sh täidetavate vormide loomist automaatse blanketivälja tuvastusega. Kaasas on dokumentide turvalisuse ja allkirjastamise tööriistade täiskomplekt.
Ühilduvus: Windows

Paperport


Viige dokumentide haldus uuele tasemele tänu lihtsasti kasutatavale, kuid võimsale tarkvarale, mis aitab teil oma Canoni skannerist viimast võtta. Skannige, organiseerige, otsige ja jagage dokumente, vältides paberihunnikuid ja organiseerides oma kodukontorit tõhusalt.
Ühilduvus: Windows

OmniPage

Sisseehitatud OCR-tehnoloogia abil teisendab OmniPage Canoni skanneri kaudu skannitud dokumente hõlpsasti redigeeritavateks dokumentideks. Saate konverteerida paberdokumente redigeeritavateks digitaalseteks failideks, säilitades originaaldokumendiga sama paigutuse – koos kõikide veergude, värvide, piltide ja graafikaga.
Ühilduvus: Windows

Presto BizCard

Presto abil püsite oma ärikontaktidega alati ühenduses! Tarkvata BizCard teie skanneri jaoks. See aitab teil kiiresti ja lihtsalt visiitkaartidel olevaid olulisi kontaktandmeid otsinguvõimalusega redigeeritavateks digitaalseteks andmebaasideks konverteerida, mida saab hõlpsasti hallata ja sünkroniseerida.
Ühilduvus: Windows, Mac

Presto PageManager

PageManager on võimas tööriist Maci kasutajatele, pakkudes tõhusat dokumendihaldust. Sellel on sisseehitatud lihtne tekstituvastuse (OCR) funktsioon ja see võimaldab teil oma skannitud digitaalseid dokumente salvestada, muuta, organiseerida ja jagada. Professionaalne failide töötlemine on kombineeritud lihtsa kasutajaliidesega.
Ühilduvus: Mac

Tarkvara arenduskomplekt

BSDP

Meie ärilahenduste arendamise programmi (Business Solutions Developer Programme, BSDP) eesmärk on anda teile ligipääs suurele hulgale tehnilisele teabele, et aidata välja arendada rakendusi meie äritoodete jaoks. Meie tarkvara arenduskomplektide kohta leiate lisateavet Canoni arendusprogrammi veebilehelt.