Canon imageFORMULA DR-C130

imageFORMULA DR-C130

Kiire ja intuitiivne mudel DR-C130 lisab kontoritele ja töörühmadele väärtust täieliku professionaalse tarkvara ja sujuva pilvelahenduste integratsiooniga, muutes informatsiooni salvestamise ja jagamise lihtsaks.

DR-C130

Kasulikud omadused

 • Kiire kahepoolne skannimine, värviliselt kuni 60 kujutist/min
 • Usaldusväärne paberikasutus topeltsöödu vabastamisega
 • Ülikompaktne ja mitmekülgne disain
 • Varustatud võimsa tarkvarapaketiga
 • Pilveteenuse pistikprogrammid rakendustele Google Docs, Evernote ja SharePoint

Üksikasjad

Tutvuge toote Canon imageFORMULA DR-C130 üksikasjadega

Kiire ja produktiivne skannimine


Kiire skannimine – kuni 30 lk/min / 60 kujutist/min – saavutatakse nii värviliselt kui mustvalgelt skannides tänu Canoni innovatiivsele CMOS CIS-sensorile ja suure eredusega LED-tehnoloogiale. Ühe läbimisega kahepoolsete dokumentide skannimise võimalus kiirendab teie dokumendi töövoogusid, samas kui 50-leheline dokumendisöötur lubab teil produktiivsust kõrgel hoida. Mudel DR-C130 on turul olevatest konkureerivatest toodetest kuni 50% energiasäästlikum.

Lihtne kasutada


Esipaneeli abil on lihtne ühe nupuvajutusega skannimist peatada, alustada või jätkata. Samuti võite skannimistöid registreerida, kasutades CaptureOnTouch tarkvara, ning alustada skannimist käivitusnupule vajutamisega, et tihti kasutatavaid skannimistoiminguid kiiresti sooritada. Tarkvara CaptureOnTouch on varustatud ka täisautomaatse funktsiooniga, mis säästab teie aega, valides skannimistöödele automaatselt parimad sätted.

Säilitage erakordne produktiivsus


Mudel DR-C130 saab kergesti hakkama mitmete erinevate paberkandjatega, alates reljeefkirjaga kaardist kuni 3 m pikkuste lehtedeni. Skanneri kolmesuunalise disainiga alus laseb teil skannida suletud, avatud või poolavatud väljastusalusega, võimaldades mitmekülgsust seal, kus lauaruumi kokkuhoid on tähtis. Usaldusväärne skannimine saavutatakse ka tänu mugavale topeltsöödu vabastamise süsteemile, mis lubab kasutajal erijuhtudel, kui skannitava ümbriku või dokumendi küljes on märkmekleeps, seda ignoreerida ja skannimistoiminguid jätkata.

Täiustatud pildikvaliteet


Mudel DR-C130 on varustatud mitmete pilditöötlusfunktsioonidega, mis aitavad teil alati silmapaistva kvaliteediga tulemusi saavutada. Funktsioonid, nagu kiiva kujutise korrigeerimine, tühja lehekülje vahelejätmine ja teksti suuna tuvastus, võimaldavad kujutist täpselt ja õigesti paljundada.

Sujuv pilveühendus


Saate skannida ja salvestada dokumente otse pilverakendustesse nagu SharePoint, Evernote ja Google Docs. Seejärel saab andmetele nutitelefoni või arvutit kasutades juurde pääseda. Mudeli DR-C130 jaoks on saadaval ka EMC Captiva Cloud Capture Run Time moodul, mis võimaldab arendajatel hõlpsalt veebipõhiseid skannimisrakendusi luua.

Varustatud täieliku tarkvarakomplektiga


Mudel DR-C130 on varustatud tippkvaliteetse tarkvaraga, mis aitab teil saavutada väga professionaalseid skannimistulemusi ning luua, muuta ja hallata dokumentide töövooge. Tarkvara sisaldab programme CaptureOnTouch, CapturePerfect, BizCard, OmniPage, PaperPort, eCopy PDF Pro Office ja Kofax VRS.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon imageFORMULA DR-C130, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

Scanning speed A4 (single sided)

Skannimiskiirus A4 (ühepoolne)

Automatic document feeder

Automaatne dokumendisöötur

Scanning speed A4 (single sided)

Päevane skannimismaht

Double-sided scanning

Kahepoolne skannimine

icon

Tõhus pakkskannimine

eCOPY

PDF-faili loomine ja muutmine

 • Skanner

 • Dokumendid

 • Seadistusplaat

 • Kofax VRS plaat

 • Vahelduvvoolu adapter

 • Toitejuhe

 • USB-kaabel

 • Söötmisrullik

Komplektis olev tarkvara

Saage lisateavet selle skanneriga kaasasoleva tarkvara kohta.

Canoni rakendused

CaptureOnTouch 2

CaptureOnTouchi kasutajasõbraliku liidesega saate hõlpsasti paberdokumente digitaalsetesse arhiividesse skannida ja neid salvestada või mitmetesse sihtkohtadesse saata, sh pilveteenustesse. Looge otsinguvõimalusega PDF-faile, kasutades sisseehitatud OCR-tehnoloogiat.

Ühilduvus: Windows

COT_v2-Scan-C130.jpg
capture_perfect.jpg

Capture Perfect

Võimas rakendus, mis võimaldab teil kiiresti ja tõhusalt dokumente pakkskannida. See pakub täiustatud väljastusvalikuid, sh mitme akna ja pisipiltide vaade.

 • Saavutage iga kord täpsed digitaalsed dokumendid tänu mitmetele funktsioonidele, mis eemaldavad kiivad kujutised ning parandavad loetavust ja teravust.
 • Skannige vaid ühe nupuvajutusega otse e-posti, PDF-i, faili või esitlusse
 • Registreerige rutiinseid töid ja muutke, korraldage ümber või hallake faile hõlpsasti
 • Kofax VRS tugi

Ühilduvus: Windows

Lisateave >

Teiste tarkvaraarendajate rakendused

eCOPY

Võimas ja lihtsastikasutatav rakendus PDF-failide vaatamiseks, loomiseks, muutmiseks ja konverteerimiseks. eCopy pakub kõiki märgistamise, märkuste ja muutmise funktsioone, sh täidetavate vormide loomist automaatse blanketivälja tuvastusega. Kaasas on dokumentide turvalisuse ja allkirjastamise tööriistade täiskomplekt.
Ühilduvus: Windows

Paperport


Viige dokumentide haldus uuele tasemele tänu lihtsasti kasutatavale, kuid võimsale tarkvarale, mis aitab teil oma Canoni skannerist viimast võtta. Skannige, organiseerige, otsige ja jagage dokumente, vältides paberihunnikuid ja organiseerides oma kodukontorit tõhusalt.
Ühilduvus: Windows

OmniPage

Sisseehitatud OCR-tehnoloogia abil teisendab OmniPage Canoni skanneri kaudu skannitud dokumente hõlpsasti redigeeritavateks dokumentideks. Saate konverteerida paberdokumente redigeeritavateks digitaalseteks failideks, säilitades originaaldokumendiga sama paigutuse – koos kõikide veergude, värvide, piltide ja graafikaga.
Ühilduvus: Windows

Presto BizCard

Presto abil püsite oma ärikontaktidega alati ühenduses! Tarkvata BizCard teie skanneri jaoks. See aitab teil kiiresti ja lihtsalt visiitkaartidel olevaid olulisi kontaktandmeid otsinguvõimalusega redigeeritavateks digitaalseteks andmebaasideks konverteerida, mida saab hõlpsasti hallata ja sünkroniseerida.
Ühilduvus: Windows, Mac

Presto PageManager

PageManager on võimas tööriist Maci kasutajatele, pakkudes tõhusat dokumendihaldust. Sellel on sisseehitatud lihtne tekstituvastuse (OCR) funktsioon ja see võimaldab teil oma skannitud digitaalseid dokumente salvestada, muuta, organiseerida ja jagada. Professionaalne failide töötlemine on kombineeritud lihtsa kasutajaliidesega.
Ühilduvus: Mac

Tarkvara arenduskomplekt

BSDP

Meie ärilahenduste arendamise programmi (Business Solutions Developer Programme, BSDP) eesmärk on anda teile ligipääs suurele hulgale tehnilisele teabele, et aidata välja arendada rakendusi meie äritoodete jaoks. Meie tarkvara arenduskomplektide kohta leiate lisateavet Canoni arendusprogrammi veebilehelt.