Canon imageFORMULA DR-C125

imageFORMULA DR-C125

Modernne ülikompaktne imageFORMULA DR-C125 on äärmiselt ruumisäästlik. Seadme ainulaadne vertikaalne J-Path-disain võimaldab seda suurepäraselt paigutada kitsastesse ruumidesse ja väikestele kontorilaudadele.

Eelised

  • Õhuke ja kompaktne disain ainulaadse vertikaalse J-Path-sööturiga
  • Lihtne ja kiire skannimine tänu intuitiivsetele funktsioonidele
  • Kiire kahepoolne skannimine: kuni 25 lk/min lahutusega 300 dpi
  • Tarkvarapakett kõigi teie skannimisega seotud vajaduste rahuldamiseks
  • Hübriidmudel Maci ja Windowsi kasutajatele

Täpsemad omadused

Tutvuge toote Canon imageFORMULA DR-C125 üksikasjadega

Kompaktne ja unikaalne disain


Ainulaadset disaini ja uudesid funktsioone ühendav DR-C125 pakub soodsat skannimisvõimalust kvaliteedis järeleandmisi tegemata. Vertikaalne J-Path-transpordisüsteem annab seadmele DR-C125 oma klassi väikseima paigutuspinna. Seadet DR-C125 on võimalik kitsastes oludes otse vastu tagaseina või leti peale paigutada. Otseläbiv paberitee teeb skannerist DR-C125 äärmiselt mitmekülgse seadme, millega saab kergesti skannida ka paksust või reljeefsest materjalist kaarte.

Kiire ja kindel skannimine

DR-C125 skannib värvilisi dokumente muljetavaldava kiirusega kuni 25 lk/min (kahepoolselt 50 kujutist minutis), kusjuures paberi veakindel sissesöötmine on tagatud topeltlehti tuvastava ultrahelianduriga.

Lihtne kasutamine ja suurepärased tulemused


DR-C125 on täis uuenduslikke võimalusi, mis aitavad skannimisprotsessi kasutajatele lihtsamaks muuta. Programmis CaptureOnTouch on täisautomaatfunktsioon Full Auto Mode, mis valib vastavalt dokumendi sisule parima seadistuse. Kiire ühe puudutusega skannimine võimaldab keerulisi ülesandeid teostada vaid mõne hetkega. Teiseks DR-C125 uuenduseks on dokumentide n-ö pilt-üleval-asendis söötmise võimalus, mis lubab kasutajatel aja säästmiseks dokumente sisestada nende loomulikus asendis.

Täiustatud CaptureOnTouch

CaptureOnTouch on nüüd ümber tehtud – intuitiivsema kasutajakogemuse saavutamiseks on kasutajaliidest kompaktsemaks muudetud. Kasutajad saavad oma paberdokumente kiiresti erinevates failivormingutes (PDF, TIFF, JPEG, BMP ja PowerPoint) salvestada ning dokumente otse rakendustesse SharePoint või Evernote skannida. Lihtsa dokumentide haldamislahendusega CaptureOnTouch saate luua otsitava tekstiga PDF-dokumente, kust on võimalik soovitud teksti kiiresti leida ja kopeerida. Dokumente saab skannida ka PDF/A-failidesse, mis on pikaajalises arhiivimises standardselt kasutatav vorming.

Võimas ja mitmekülgne tarkvara

Seadmega DR-C125 on kaasas mitu erinevat tarkvara, mis võimaldavad kasutajatel oma tööd efektiivsemaks muuta. CaptureOnTouch, Bizcard, OmniPage, Paperport, eCopy PDF Pro Office ja PageManager (Mac) on kõik mõeldud tootlikkuse tõstmiseks.

Pilve skannimine

Skannige otse pilvepõhisesse andmehaldusteenusesse Evernote. Programmis CaptureOnTouch on nupp, millega saab skannida ja andmed otse Evernote serverisse saata. Seejärel saab andmetele kõikjal maailmas nutitelefoni või arvuti abil juurde pääseda.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon imageFORMULA DR-C125, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.