Canon imageFORMULA DR-2010C

imageFORMULA DR-2010C

Mugav ja tõhus töölaual skannimine muutus just veelgi lihtsamaks tänu kompaktsele ja võimsale kontoriskannerile DR-2010C, mis pakub konkurentsitut jõudlust meeskondadele ja suurematele osakondadele.

Eelised

  • Kompaktne ruumisäästlik disain
  • Kiire värviskannimine 20 lk/min
  • Suurepärane pildikvaliteet
  • Muljetavaldav dokumenditöötlus
  • Tarkvara CaptureOnTouch kiireks ja lihtsaks skannimiseks
  • Kaasas võimas tarkvarakomplekt

Täpsemad omadused

Tutvuge toote Canon imageFORMULA DR-2010C üksikasjadega

Kiired tulemused


Canoni uuendusliku CIS-sensoriga dokumendiskanner DR-2010C töötab sama kiirelt nii mustvalgeid, halliskaalas kui ka värvidokumente skannides. Ning kahepoolsete dokumentide puhul võite nautida kiirust 20 lk/min või 40 pilti/min.

Kõrge kvaliteediga kujutised


Mida iganes teil on vaja skannida, alates viletsa kvaliteediga kopeerimispaberist ning lõpetades tumeda detailiderohke tausta ja häguse tooniga tekstidokumentidega, 600 punkt/toll optilise eraldusvõimega DR-2010C töötulemused on alati suurepärased. Suur hulk pilditöötlusfunktsioone, sh täiustatud tekstiparandus, muaree vähendus ja läbikumamise ennetav ärahoidmine, tagavad kõik kõrge kvaliteediga kujutised ja parima loetavuse.

Jõudlus ja usaldusväärsus


Suurendage jõudlust ja usaldusväärsust veelgi mitmete kasulike funktsioonidega, nagu näiteks tekstisuuna tuvastus, automaatne värvituvastus, tühja lehekülje vahelejätmine ja Canoni kiire taastumise süsteem.

Muljetavaldav dokumenditöötlus


Skanneril on kaldus paberitee, mis tagab usaldusväärse paberisisestuse, alates paksudest ja reljeefkirjaga meediumitest, sh visiitkaardid, ID-kaardid (nt juhiload), fotod ja A3-dokumendid (Folio-režiimis). Ning automaatse paberiformaadi tuvastuse ja kiiva kujutise korrigeerimisega saate täiuslikult kärbitud ja otseks aetud kujutised.

Mugav kasutus


Kolm seadistatavat töönuppu teevad skanneri kasutamise lihtsaks, sest nii saate vaevata ja lisatarkvara abita näiteks e-kirja või faili skannida ning seda kõike vaid ühe nupuvajutusega. Lisamugavust annab skanneri automaatne arvutiga koos sisse-/väljalülitamise võimalus.

Skannimise lihtsus

Lihtne kasutamine on tarkvara CaptureOnTouch üks suurimaid hüvesid, seda eriti kasutajate jaoks, kes dokumentide skannimise ning elektroonilise andmete talletamisega harjunud pole. Tarkvara võimaldab kasutada kaht skannimisviisi: „Esmalt skanni” (Scan First) puhul saab kasutaja dokumendi esmalt skannida ning seejärel valida eelistatud failivormingu ja sihtkoha, „Vali skannimistöö” (Select Scan Job) puhul on aga võimalik kasutada teatud dokumentide, teatud töövoo või konkreetsete e-posti aadresside jaoks eelseadistatud otsenuppe.

Võimsad tarkvararakendused


Seadmele annab lisapaindlikkust Canoni mitmekülgne skannimistarkvara Capture Perfect, samuti tööriistad nagu eCopy PDF Pro Office ja Omnipage, Paperport ja Bizcard Reader.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon imageFORMULA DR-2010C, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.