Compact and portable hero image projector close up

Installatsiooniprojektorid

Laiendatavad lahendused iga installatsioonikeskkonna jaoks.

Canoni XEED WUXGA Laser seeria

Professionaalidele, kes otsivad kaubanduslikeks, meditsiinilisteks ja hariduslikeks eesmärkideks tipptasemel laserinstallatsiooniprojektorit, pakub Canoni XEED LASER seeria uut keskse disainiga objektiivi ja peaaegu hooldusvaba tööaega, HDBaseT-ühenduvust ning kuue objektiivi valikut.

Canon XEED LASER Series

XEED WUXGA LASER seeria

Vähese hooldusvajadusega LCOS laserprojektorid, mis pakuvad suurt heledust ja täpseid värve

Canon XEED LASER Series

Lihtne paigaldamine ja hooldamine

Iga projektori kasutamine on tehtud võimalikult lihtsaks. Motoriseeritud suumi, fookust ja objektiivinihet saab muuta kaugjuhtimispuldi abil poole piksli suuruse täpsusega – täiuslik ühe või mitme projektoriga installatsioonide jaoks, nagu virnastamine, segasüsteemid ja kuplid. Ülitõhusale lambile pääseb ligi projektori tagaosast ja õhufiltrit on lihtne välja libistada. Nii on tagatud projektorite kiire ja lihtne hooldus.

WUX6500 Close up angle beauty shot

Vahetatavad objektiivid

Laiendage oma projektorit. Valige suurepärase kvaliteediga viie vahetatava objektiivi vahel XEED-projektorite puhul või kaheksa objektiivi vahel LX-tootevaliku puhul.

Connectivity wide view man projector presentation

Mitmekülgne ja kvaliteetne pildindus

Need professionaalsed projektorid, millel on silmapaistvalt sujuvaid pilte tagav AISYS-optikasüsteem ja lai valik sisendeid, pakuvad fantastilist pildikvaliteeti ja mitmekülgset ühenduvust. Tänu sisseehitatud servade kõrvutamise tehnoloogiale on võimalik kerge ühenduvus mitme projektori vahel. Neljapunktiline perspektiivikorrektsioon aitab hoida teie pildid terava ja täpsena isegi nurga alt projitseerides.

Connectivity wide view man projector presentation

Ei leidnud otsitut?