PIXMA tarkvara

PIXMA printerite ja multifunktsionaalsete seadmetega saavutate väljapaistva printimiskvaliteedi ning põhjalik tarkvara inspireerib teie loomingulisi ideid. Saate vanad mälestused uuesti ellu äratada, lihtsustades oma fotode (k.a Facebooki fotode) organiseerimist ja printimist. Skannige hõlpsalt dokumente, looge PDF-faile ja saage ligipääs eksklusiivsetele veebiteenustele.

My Image Garden

Avastage oma PIXMA täielik potentsiaal. Lihtsustage oma fotode organiseerimist ja printimist tarkvaraga My Image Garden. See sisaldab kõiki tööriistu, mida vajate oma loominguliste ideede inspireerimiseks, ning automaatseid soovitusi, sh mallid ja palju muud.

My Image Garden -banner

Vaata My Image Gardeni tutvustust

CREATIVE PARK PREMIUM

CREATIVE PARK PREMIUM on veebiteenus Canoni originaaltindi kasutajatele, millega saab alla laadida rahvusvaheliselt tunnustatud fotograafide ja kunstnike fotosid, illustratsioone, pabergraafikat ja palju muud.

Uut sisu lisatakse kogu aeg, andes teile pidevalt uut inspiratsiooni. Lihtsalt otsige, laadige alla ja printige sisu tarkvarast My Image Garden, otse pilvevalmidusega PIXMA printerist või Canoni printimisrakendusest.

[MASTER] Pilt_Creative Park_184x34
Creative Park on võrguteenus, mida saavad kasutada kõik. Sellega saate luua isikupäraseid õnnitluskaarte, kalendreid ning muid lõbusaid fotosid ja paberesemeid.

Proovige teenust Creative Park juba täna

Organiseerige oma pilte

Leidke pilte oma arvutist, ka neid, mille olete ammu unustanud. Tarkvara My Image Garden organiseerib automaatselt teie pildid tegemise kuupäeva järgi ning kuvab neid kalendrivaates. Sisseehitatud näotuvastustehnoloogia muudab lihtsaks piltide organiseerimise fotol oleva inimese järgi. Saate hõlpsasti ka pilte rühmitada selliste sündmuste alusel nagu pulmad, sünnipäevad vms.

Looge ja printige

Fotode printimine ei ole kunagi nii lihtne olnud. Tarkvaras My Image Garden on kõik printimissätted, nagu paberi tüüp, -formaat ja äärised, ühel hõlpsalt navigeeritaval ekraanil. Tänu erinevatele mallidele ja fotofiltritele on oma fotodest kunstiteoste tegemine kiire ja lihtne. Looge ja printige isikupäraseid kaarte, kalendreid ja fotokollaaže, kasutades menüüd My Art (Minu kunst).

Täis-HD videoprint

Jäädvustage oma videote parimad hetked. Lihtsalt esitage oma Canoni kaameraga tehtud video ning valige kaadrid, mida soovite ühe fotona printida, sulatage mitu kaadrit üheks või jaotage mitu videokaadrit laiali, et jutustada lugu.

Otse plaadile printimine

Andke oma plaatidele intelligentne ja professionaalne välimus. Otse plaadile printimise funktsioon laseb teil prinditavatele plaatidele printida. Kasutades kaasasolevaid malle, saate luua oma lemmikpiltidest plaadikujunduse ja lisada teksti.

Kiirmenüü

[IMAGE] Easy-WebPrint-Ex-logo

Easy-WebPrint EX

Printige veebist

Easy-WebPrint EX on Microsoft Internet Exploreri lisandmoodul, mis lihtsustab veebilehe peamiste osade valimist, enne kui need printimiseks üheks dokumendiks kärbite.

psp-logo.png

Print Studio Pro

Töövoo tõhustamine

Canoni lisandmoodul Print Studio Pro tagab teie pildi ja prinditud lõpptoote vahel sujuva töövoo. See unikaalne tarkvara on mõeldud spetsiaalselt professionaalsetele PIXMA printeritele ning võimaldab lihtsasti eksperttasemel kvaliteediga fotosid printida.

Vaadake lisaks

Easy Photo-Print+

Easy_Photo_Print_pisipilt


Easy-PhotoPrint+

Olge loominguline ning looge tervituskaarte ja kalendreid


Canoni printimisrakendusse sisseehitatud funktsioon võimaldab tahvelarvutite kasutajatel luua kohandatud tervituskaarte, kalendreid, kollaaže ja palju muud, kasutades oma nutitelefoni või sotsiaalvõrgustikesse, nagu Facebook, salvestatud fotosid.

Lihtsalt laadige alla tasuta Canoni printimisrakendus ja registreerige oma pilvevalmidusega printer, et alustada enda projektide loomist pere ja sõprade jaoks.

Full HD Movie Print on saadaval valitud Canon Digital IXUS-e, PowerShoti ja EOS-kaamerate ning ka LEGRIA videokaamerate jaoks.

Vaadake vastava toote tehnilisi andmeid, et veenduda selle ühilduvuses iga funktsiooni või tarkvaraga.