PIXMA professionaalsed fotoprinterid

Looge PIXMA professionaalsete fotoprinteritega loomingulisi pilte ja saavutage alati suurepärane tulemus. Tänu 8, 10 või 12 tindiga süsteemile on need A3 printerid mõeldud vastama nii edasijõudnud amatööride kui ka professionaalsete fotograafide nõudmistele.

PIXMA PRO põhitekst

PIXMA PRO-1

PIXMA PRO-1

Professionaali valik

 • Tootmiseks sobiva töökiirusega, tippkvaliteeti pakkuv A3-formaadis printer
 • Ainulaadse värvigammaga unikaalne 12 tindi süsteem
 • Chroma Optimizer ühtlase läike ning selgete sügavate mustade toonide jaoks
 • Suurepärased mustvalged väljatrükid 5 monokroomtindiga

PIXMA PRO-10S 240px Range x 100px.jpg

PIXMA PRO-10S

Galerii kvaliteet

 • Professionaalne A3+ fotoprinter
 • Chroma Optimizeriga 10 pigmendipõhise tingiga süsteem
 • Juhtmevaba ja Ethernet
 • Pilveteenuste ja professionaalsete fototeenustega ühenduvus
 • 3 ühevärvilist tinti kvaliteetsete halltoonis fotode jaoks

PIXMA PRO-100S 240px Range x 100px.jpg

PIXMA PRO-100S

Elav ja põnev

 • Suurepärase kvaliteediga A3+ fotoprinter
 • Kaheksa värvipõhise tindiga süsteem tagab rikkalikud värvitoonid
 • Juhtmevaba ja Ethernet
 • Pilveteenuste ja professionaalsete fototeenustega ühenduvus
 • 3 ühevärvilist tinti kvaliteetsete halltoonis fotode jaoks

Õige fotopaberi valimine

Canoni printerite PIXMA Professional tootevalikut tutvustab Canoni kasutaja David Noton, selgitades pigmendi- ja värvainepõhiste tindisüsteemide erinevust.

Kuva printimise värvitoonide sobitamiseks

Lugege, kuidas valida piltide jaoks õiget fotopaberit ja printimiseks vajalikku tarkvara. Canoni kasutaja selgitab foto- ja kujutava kunsti paberite olemust, ekraani kalibreerimise ja ICC profiilide olulisust.

Kujutava kunsti ja foto printimine

Põhjalik ülevaade printimisest, alates pildi värviruumist lõpetades lõpliku trükisega. Vaadake samm-sammulist juhendit PIXMA Print Studio Pro lisandmooduli programmis Adobe Photoshop ja Lightroom kasutamise kohta.

Profiilid

Looge ICC profiile värvihaldustarkvaraga

Looge hõlpsasti kohandatavaid ICC profiile, mis on optimeeritud teie printeri, paberi ja ainulaadse töökeskkonna jaoks, kasutades spektromeetrit ja Canoni värvihaldustarkvara Color Management Tool Pro. See sisaldab lihtsasti jälgitavat viisardit, mis prindib mõõtetabeleid, mida saab skannida mitmete X-Rite'i kalibreerimisseadmetega (Eye-One PRO, Color Munki), aidates teil saavutada kõrge värvikvaliteedi ja täpsuse, mida vajate.

Tindi paberil jäädvustamine

PIXMA professionaalsete fotoprinterite kasutamise tulemusena saadud piltide suurepärane kvaliteet saavutatakse teie suure kire ja meie tehnoloogia koostöös. Canon on näinud aastaid vaeva, et töötada välja FINE printeripeade tehnoloogia ja täiustatud tindid, et saaksite kasutada juba täna nauditavaid tulemusi. Kasutades professionaalseid pigmendipõhiseid 12 ja 10 tindiga süsteeme ning spetsiaalseid värvainepõhiseid 8 tindiga süsteeme, on see nii loomingulistele kui ka ärikasutajatele parimaks võimalikuks A3-formaadis fotoprinteriks, mille abil saavutada silmapaistva kvaliteediga väljaprindid kõige kulutõhusamalt ja efektiivsemalt.

Mustvalged väljatrükid

Spetsiaalsete 3 või 5 monokroomtindiga ja draiverisättega „Mustvalge foto printimine” ning funktsioonidega, nagu Chroma Optimizer, mis tagab ühetaolise läike ja tiheda musta, pakuvad PIXMA professionaalsed printerid professionaalse mustvalge printimise uut kvaliteeditaset.

Teie professionaalse PIXMA fotoprinteri tugi

Laadige alla draivereid, tarkvara, püsivara ja juhendeid ning vaadake oma professionaalse PIXMA fotoprinteri tehnilist tuge ja veaotsingut veebist.

Draiverid, tarkvara ja juhendid teie professionaalsele PIXMA fotoprinterile

Teave varasemate professionaalsete tindiprinterite kohta

Vaadake varasemate professionaalsete PIXMA fotoprinterite tehnilisi andmeid ja teavet ühilduvate tarvikute kohta meie arhiveeritud toodete jaotisest.

Arhiveeritud tooted