PIXMA pilvprintimine

Pilvevalmidusega printerit kasutades saate otse internetist printida. Täiustatud pilvprintimissüsteemi PIXMA Cloud Link sisaldavate printeritega saate vaadata ja printida veebisisu otse printeri ekraanilt või mobiilseadmest, kasutades selleks Canoni printimisrakendust.

PIXMA Cloud Link

Pilvprintimine ja -skannimine salvestusteenuseid kasutades

Printige oma dokumente veebipõhistest salvestusteenustest nagu Dropbox, Google Drive ja teised. Saate printida JPG-pilte, PDF-faile, Wordi, Exceli ja PowerPointi faile otse pilveteenustest. Saate isegi skannida ja failid pilveteenustesse üles laadida või need e-kirjana otse printerisse saata.

Pilvprintimine sotsiaalvõrgustikest

Printige oma lemmikpilte Instagramist, Facebookist ja Twitterist. Valige prinditav pilt otse PIXMA-printeri ekraanil või mobiilirakendusest ning saavutage suurepärane tulemus kõigest mõne sekundiga. Saate prinditavale pildile lisada ka soovitud teksti.

Pilvprintimine veebialbumitest

Sirvige hõlpsasti kvaliteetseid pilte otse oma veebipõhistest fotoalbumitest nagu CANON iMAGE GATEWAY, Flickr ja Photobucket

Pilvprintimine PIXMA teenustest

Printige ja looge professionaalse välimusega õnnitluskaarte, kalendreid ja hämmastavat 3D-pabergraafikat, kasutades suurepärast Canoni teenust Creative Park või eksklusiivset teenust CREATIVE PARK PREMIUM. Printige kasulikke malle PIXMA pilvest.

Canon PRINT app

Canoni rakendus PRINT Inkjet / SELPHY

Nutitelefonist ja tahvelseadmest lihtsasti printimiseks laadige alla Canoni tasuta printimisrakendus. Kasutage seda rakendust pilvevalmidusega printeritega ja nautige kaugligipääsu pilvprintimissüsteemi PIXMA Cloud Link teenustele.

Kasutusnäide

WiFi-ühendusega printimine

Kasutage PIXMA-printerit juhtmevabalt nutitelefonist või tahvelarvutist. Lihtne mobiilseadmest printimine ja sinna skannimine.

Pilvprintimine

Kasutage kaugjuhtimisega samu pilvprintimissüsteemi PIXMA Cloud Link teenuseid, mis on ka teie printeri ekraanilt ligipääsetavad.

Pilve skannimine

Skannige oma dokumente ja fotosid ja laadige need otse pilveteenustesse üles või saatke e-kirjana, kasutades printeri ekraani või mobiilirakendust.

Printeri sätted

Kontrollige printeri olekut, teavet tindi kohta ja vaadake printeri veebipõhist kasutusjuhendit asukohast olenemata.

Canoni printimisrakenduse saab tasuta alla laadida App Store'ist ja Google Play'st.

Google Cloud Print

Google Cloud Printi valmidusega PIXMA printeritega saate peaaegu igal pool Google Docsi dokumente, e-kirju, fotosid ja PDF-manuseid igast nutitelefonist, tahvel- ja tavaarvutist printida. Failid saadetakse interneti teel turvaliselt printerisse, olenemata sellest, kas viibite ise printeriga samas ruumis või hoopis teisel mandril.

Teised pilvevalmidusega printerid

Varasema PIXMA Cloud Linki versiooniga pilvevalmidusega printeritega saate sirvida ja printida oma lemmikfotosid teenuste CANON iMAGE GATEWAY veebialbumites otse printeri ekraanilt. Samuti saate pilvprintimissüsteemist PIXMA Cloud printida kalendreid, kirjapaberimalle ja muid malle just siis, kui neid vajate.

Vaadake vastava toote tehnilisi andmeid, et veenduda selle ühilduvuses iga funktsiooni või tarkvaraga.

Facebook ja F logo on ettevõtte Facebook Inc. registreeritud kaubamärgid.

FLICKRi märk on ettevõtte Yahoo! Inc. registreeritud kaubamärk.

Android™ ja Google Cloud Print™ on ettevõtte Google Inc. registreeritud kaubamärgid.