MAXIFY juhtmevaba printimine

Wi-Fi-ühenduse abil saab kõiki MAXIFY printereid jagada mitme kasutaja vahel ning printida juhtmevabalt kontori igast nurgast. Tänu kõigil printeritel olevatele Canoni tasuta printimisrakendustele ja Apple AirPrint™-i toele on nutitelefonidest ja tahvelarvutitest printimine lihtsam kui kunagi varem.


MAXIFY-AirPrint-Printers

MAXIFY-Apple-AirPrint

AirPrint_Logo

Apple AirPrint

Kõik MAXIFY printerid toetavad iPhone'i, iPadi ja iPod Touchi seadmetesse sisse ehitatud AirPrinti funktsiooni, mis võimaldab juhtmevaba printimist tarkvara installimata. Apple'i seade tuvastab automaatselt Wi-Fi-võrgus oleva printeri ning võimaldab printida juhtmevabalt fotosid, e-kirju, veebilehti ja teisi dokumente.

MAXIFY printimisrakendused

Laadige alla Canoni tasuta printimisrakendused Androidi või Apple'i mobiiliseadmete jaoks ning kasutage oma MAXIFY seadet juhtmevabalt nutitelefonist või tahvelarvutist. Rakendused leiavad automaatselt MAXIFY juhtmevabad printerid Wi-Fi-võrgus ning lasevad teil printimis- ja skannimisfunktsioonidele eemalt ligi pääseda.

MAXIFY-Printing-apps
MAXIFY-Printing-Solutions-app

CPIS-2.0.0_55

Canoni printimisrakendus

Canoni printimisrakendusega saate printida kohaliku võrgu kaudu või printeri sisseehitatud pääsupunktirežiimi abil juhtmevabalt Androidi ja Apple'i mobiilseadmetest ning saata sinna skannitud dokumente. Samuti saate vaadata printeri olekut, tinditeavet ja printeri elektroonilist kasutusjuhendit ning kasutada MAXIFY Cloud Linki teenuseid.

Canoni printimisrakenduse saab tasuta alla laadida App Store'ist ja Google Play'st.

Canon-Print-Service

Canoni lisandmoodul Print Service

Canon Print Service on printimise lisandmoodul Androidiga* nutiseadmetele, mis võimaldab käivitada prinditöid Wi-Fi-võrgu kaudu paljudes ühilduvates Canoni printerites (PIXMA, MAXIFY, i-SENSYS, imageRUNNER). See lisandmoodul, mis lubab printimisnupu, ei tööta iseseisvalt, vaid on mõeldud tööks valitud Androidi rakendustega.

Canon-Print-Service-plug-in

Windows RT

Windows RT tahvelarvutid toetavad MAXIFY printereid Windowsi operatsioonisüsteemi sisseehitatud draiveriga. Kui tahvelarvuti leiab võrgust ühilduva printeri, ilmub Windows RT töölauale Canoni utiliit. Tänu sellele saab printida ja skannida juhtmevabalt, ilma et oleks vaja installida vastavat rakendust.

MAXIFY-acess-point-mode

Pääsupunktirežiim

Mida teha, kui teil ei ole ruuterit ega ligipääsu juhtmevabale võrgule? MAXIFY printerid toetavad pääsupunktirežiimi, mis loob ad hoc juhtmevaba võrgu – seega saate printida otse oma nutitelefonist või tahvelarvutist, kasutades Canoni printimisrakendust või rakendust Apple AirPrint.

Pilvprintimine

Võtke oma printerist viimast ja nautige vabadust printida otse internetist. Pilvprintimisvalmidusega MAXIFY printeritega saate printida interneti pilveteenustes olevaid materjale otse printeri ekraanilt või saata faile interneti kaudu printimiseks nutitelefonist ja tahvelarvutist.

* Vajalik on Androidi versioon 4.4 (KitKat) või uuem.

AirPrint on ettevõtte Apple Inc. kaubamärk.

iPad, iPhone, iPod ja iPod touch on ettevõttele Apple Inc. kuuluvad kaubamärgid, mis on registreeritud USAs ja teistes riikides.