MAXIFY printerid väikekontorisse

Väikefirmadele mõeldud töökindlate ja tootlike MAXIFY printerite abil saate realiseerida oma väikekontori täieliku potentsiaali. Ideaalne soodsa hinnaga printimislahendus kuni viie töötajaga väikekontoritele 250–1500 lehekülje printimiseks kuus.

MAXIFY-convinience-and-speed

Mugav ja kiire

Mitmeleheliste dokumentidega on mugav töötada meie suure paberimahuga printerite ja kõik-ühes-seadmetega, millel on sisseehitatud 50-leheline automaatsöötur. Tänu äridokumentide suurele printimiskiirusele ja kiirele esimesele prindile ei pea te printeri järel ootama. Väikekontoritele mõeldud kõik-ühes-printeritega saate lemmiktoimingud ka salvestada, et järgmine kord aega kokku hoida.

Juhtmevaba ühenduvus

Wi-Fi- ja Etherneti-ühendusega saab printimis- ja skannimisfunktsioone mugavalt jagada ning printida kõikjalt. Canoni rakendusega MAXIFY Printing Solutions või Apple AirPrint™ on lihtne printida juhtmevabalt nutitelefonidest ja tahvelarvutitest. Printida saab läbi juhtmevaba võrgu, ad hoc pääsupunktirežiimiga või pilvetoega isegi interneti kaudu.

Lisateave

MAXIFY-Wireless-Connectivity
MAXIFY-Printer-Control

Printeri juhtimine

Kaugkasutajaliidese abil saate oma väikekontori printerit rahuliku südamega võrgu kaudu jälgida ja juhtida. Saate vaadata printeri olekut ja tindi taset ning jälgida kasutust summaarselt või teatud tüübi, näiteks mustvalge dupleksprintimise, alusel. Samuti saate eemalt piirata teatud toiminguid, näiteks värvilist kopeerimist, ja muuta printeri seadeid, nt häälestada Cloud Linki.

Täiustatud skannimine

Väikekontoritele mõeldud kõik-ühes-printeritel on e-kirja skannimise funktsioon, millega saate saata skannitud dokumendi otse printeri ekraanilt valitud e-posti aadressidele või luua veebimeili teenusega (Gmail, MS Exchange, Yahoo!) e-kirja mustandi ja lisada skannitud dokumendi manusena. Skannitud dokumendid saab saata ka otse Evernote'i, Dropboxi, Google Drive'i ja SkyDrive'i või võrgus asuvasse sihtkohta.

MAXIFY-Advanced-Scanning
MAXIFY-save money on ink and paper.

Säästke raha tindilt ja paberilt

Suure tootlikkusega XL-tindimahutid võimaldavad printida soodsa leheküljehinnaga kuni 2500 dokumenti mustvalgelt ja 1200 värviliselt. Valikuline 4-värviline multipakk sisaldab täielikku varutintide komplekti veelgi kulutõhusamaks printimiseks. Automaatse kahepoolse printimisega saate vähendada kasutatava paberi hulka ning luua professionaalse välimusega kahepoolseid dokumente.

Töötate kodus?

Meie MAXIFY sarjast leiate suure tootlikkusega printereid, mis sobivad ideaalselt kodukontoris töötavale ettevõtjale.

Meie MAXIFY printerid kodukontorisse

MAXIFY-Working-from-home

AirPrint on ettevõtte Apple Inc. kaubamärk.