MAXIFY printerid väikekontorisse

Väikefirmadele mõeldud töökindlate ja tootlike MAXIFY printerite abil saate realiseerida oma väikekontori täieliku potentsiaali. Ideaalne soodsa hinnaga printimislahendus kuni viie töötajaga väikekontoritele 250–1500 lehekülje printimiseks kuus.

MAXIFY iB4150 240px Range.jpg

MAXIFY iB4150

 • Värviline tindiprinter
 • 15,5 värvilist, 24 mustvalget lehte minutis
 • 500-leheline maht
 • Wi-Fi, LAN ja pilveteenustega ühenduvus
 • 250–1500 lehte kuus

MAXIFY MB5150_240

MAXIFY MB5150 seeria

 • Printimine, kopeerimine, skannimine, faksimine
 • 15,5 värvilist, 24 mustvalget lehte minutis
 • 250-leheline paberimaht, 50-leheline kahepoolne automaatne dokumendisöötur
 • Wi-Fi, LAN ja pilveteenustega ühenduvus
 • 250–1500 lehte kuus

[MASTER] Image_MAXIFY MB5350 240px Range

MAXIFY MB5350

 • Printimine, kopeerimine, skannimine, faksimine
 • 15 värvilist / 23 mustvalget lehte minutis
 • 500-leheline paberimaht, 50-leheline kahepoolne automaatne dokumendisöötur
 • Wi-Fi, LAN ja pilveteenustega ühenduvus
 • 250–1500 lehte kuus

Mugav ja kiire

Mitmeleheliste dokumentidega on mugav töötada meie suure paberimahuga printerite ja kõik-ühes-seadmetega, millel on sisseehitatud 50-leheline automaatsöötur. Tänu äridokumentide suurele printimiskiirusele ja kiirele esimesele prindile ei pea te printeri järel ootama.  Väikekontoritele mõeldud kõik-ühes-printeritega saate lemmiktoimingud ka salvestada, et järgmine kord aega kokku hoida.

MAXIFY-convinience-and-speed
MAXIFY-Wireless-Connectivity

Juhtmevaba ühenduvus

Wi-Fi- ja Etherneti-ühendusega saab printimis- ja skannimisfunktsioone mugavalt jagada ning printida kõikjalt.  Canoni rakendusega MAXIFY Printing Solutions või Apple AirPrint™ on lihtne printida juhtmevabalt nutitelefonidest ja tahvelarvutitest. Printida saab läbi juhtmevaba võrgu, ad hoc pääsupunktirežiimiga või pilvetoega isegi interneti kaudu.

Printeri juhtimine

Kaugkasutajaliidese abil saate oma väikekontori printerit rahuliku südamega võrgu kaudu jälgida ja juhtida. Saate vaadata printeri olekut ja tindi taset ning jälgida kasutust summaarselt või teatud tüübi, näiteks mustvalge dupleksprintimise, alusel.  Samuti saate eemalt piirata teatud toiminguid, näiteks värvilist kopeerimist, ja muuta printeri seadeid, nt häälestada Cloud Linki.

MAXIFY-Printer-Control
MAXIFY-Advanced-Scanning

Täiustatud skannimine

Väikekontoritele mõeldud kõik-ühes-printeritel on e-kirja skannimise funktsioon, millega saate saata skannitud dokumendi otse printeri ekraanilt valitud e-posti aadressidele või luua veebimeili teenusega (Gmail, MS Exchange, Yahoo!) e-kirja mustandi ja lisada skannitud dokumendi manusena. Skannitud dokumendid saab saata ka otse Evernote'i, Dropboxi, Google Drive'i ja SkyDrive'i või võrgus asuvasse sihtkohta.

Säästke tindi ja paberi pealt

Suure tootlikkusega XL-tindimahutid võimaldavad printida soodsa leheküljehinnaga kuni 2500 dokumenti mustvalgelt ja 1200 värviliselt. Valikuline 4-värviline multipakk sisaldab täielikku varutintide komplekti veelgi kulutõhusamaks printimiseks. Automaatse kahepoolse printimisega saate vähendada kasutatava paberi hulka ning luua professionaalse välimusega kahepoolseid dokumente.

MAXIFY-save money on ink and paper.
MAXIFY-Working-from-home

Töötate kodus?

Meie MAXIFY sarjast leiate suure tootlikkusega printereid, mis sobivad ideaalselt kodukontoris töötavale ettevõtjale.

Tugi ja allalaadimised

Laadige alla draivereid, tarkvara, püsivara ja juhendeid ning vaadake oma MAXIFY väikekontori printeri tehnilist tuge, vahendeid ja veaotsingut veebist.

Otsite tinti?

Meie tarvikuleidja abil leiate oma MAXIFY väikekontori printerile õige tindimahuti ja multipaki.

Vajate abi printeri leidmisel?

Leidke parim printer oma koju või kontorisse, kasutades meie printeri valijat. Võrrelge meie kõik-ühes laua- ja laserprintereid ning tindipritsiga fotoprintereid.

  AirPrint on ettevõtte Apple Inc. kaubamärk.