MAXIFY printerid

Uurige Canoni tootlike MAXIFY tindipritsiga äriprinterite täielikku valikut: need on mõeldud dokumentide kiireks ja kvaliteetseks printimiseks väike- ja kodukontorites

Tindipritsiga kõik-ühes-äriprinterid

Need MAXIFY multifunktsionaalsed äriprinterid, millel on suur automaatne dokumendisöötur (ADF) ning printimis-, kopeerimis- ja faksifunktsioon, on ideaalsed kaaslased kontorisse.

MAXIFY MB2050

MAXIFY MB2050

See kompaktne kõik-ühes seade pakub tõhusat ärikvaliteediga värvilist printimist kodukontoritele. Sellel on Wi-Fi, automaatne dokumendisöötur, kahepoolne printimine ning pilveteenusesse skannimise funktsioon.

MAXIFY MB2150 Series

MAXIFY MB2150 Series

Suurepärane multifunktsionaalne värviline tindiprinter, skanner, koopiamasin, faksimasin, millel on mobiiliseadmete ja pilveteenuste printimis- ja skannimistugi ning printimiskiirus 19 kujutist/min mustvalgelt, lisaks on sellel mitmed võrgufunktsioonid.

MAXIFY MB2350

MAXIFY MB2350

Kiire ja produktiivne kõik-ühes seade, mis pakub ärikvaliteediga värvilist printimist kodukontoritele. Sellel on Wi-Fi ja Ethernet, puuteekraaniga juhtimine ning nutitelefonide ja pilveteenustega ühilduvus.

MAXIFY MB2750 Series

MAXIFY MB2750 Series

Kõik-ühes värviline tindiprinter kodukontoritele. Canoni MAXIFY MB2750 seeria pakub mobiilset printimist ja pilve integratsiooni ning 500-leheline paberimaht ja suur printimiskiirus 24 kujutist/min mustvalgelt tõstavad tootlikkuse maksimumini.

MAXIFY MB5050

MAXIFY MB5050

Kiire Wi-Fi-ga kõik-ühes seade nõudlikele väikestele kontoritele. Sellel on automaatne dokumendisöötur, kahepoolne printimine, kasutamise juhtimine ja jälgimine ning võimas nutitelefonide ja pilveteenustega ühenduvus.

MAXIFY MB5150 Series

MAXIFY MB5150 Series

Suure jõudlusega multifunktsionaalne värviline tindiprinter, skanner, koopiamasin, faksimasin, millel on mobiiliseadmete ja pilveteenuste tugi, suur printimiskiirus (24 kujutist/min mustvalgelt) ja lihtsad võrku integreerimise võimalused.

MAXIFY MB5350

MAXIFY MB5350

Võimas kõik-ühes seade kõige nõudlikumatele väikestele kontoritele. Sellel on kiire kahepoolne printimine ja skannimine, 500-leheline paberimaht, kasutamise juhtimine ning nutitelefonide ja pilveteenustega ühenduvus.

MAXIFY MB5450 Series

MAXIFY MB5450 Series

Kõik-ühes seade värviliseks printimiseks, faksimiseks, skannimiseks ja koopiate tegemiseks, mille printimiskiirus on 24 kujutist/min mustvalgelt ja 15,5 kujutist/min värviliselt. Tootlik ja intensiivseks kasutamiseks mõeldud Canoni MAXIFY MB5450 seeria ei tee kompromisse jõudluses, kvaliteedis ega vastupidavuses

Printerid

Need tootlikud A4-formaadis MAXIFY dokumendiprinterid sobivad ideaalselt väikekontorisse.

MAXIFY iB4050

MAXIFY iB4050

Ülikiire printer väikestele kontoritele sisseehitatud Wi-Fi ja Ethernetiga ning mobiilse- ja pilvprintimisega. Hõlmab kahepoolset printimist ja suuremahulisi tindimahuteid tõhusate ja kvaliteetsete äridokumentide tootmiseks.

MAXIFY iB4150

MAXIFY iB4150

Projekteeritud tootlikkuse, jõudluse ja usaldusväärsuse jaoks. Kiire printimine 24 kujutist/min mustvalgelt ja 15,5 kujutist/min värviliselt tootlikkusega kuni 2500 lehekülge, madalad püsikulud, lisaks Wi-Fi – ideaalne väikeste kontorite jaoks.