MAXIFY printerid kodukontorisse

MAXIFY printeritega saavutate kodukontoris uue tootlikkuse. Võimaldades printida 200–1000 lehekülge kuus, sobivad need ideaalselt soodsaks printimiselahenduseks kodukontoris töötavale ettevõtjale.

MAXIFY-Convenience-and-speed

Mugav ja kiire

Need kodukontorile mõeldud suure paberimahuga ja 50-lehelise automaatsööturiga kõik-ühes-printerid teevad mitmeleheliste dokumentidega töötamise lihtsaks. Tänu äridokumentide suurele printimiskiirusele ja kiirele esimesele prindile ei pea te printeri järel ootama. Lemmiktoimingud saab ka salvestada, et järgmine kord aega kokku hoida.

Juhtmevaba ühenduvus

Valikus olevate Wi-Fi ja Ethernetiga mudelitega saab printimis- ja skannimisfunktsioone mugavalt jagada ning printida kõikjalt. Canoni printimisrakendusega või rakendusega Apple AirPrint™ on lihtne printida juhtmevabalt nutitelefonidest ja tahvelarvutitest. Printida saab läbi juhtmevaba võrgu, ad hoc pääsupunktirežiimiga või pilvetoega isegi interneti kaudu.

Lisateave

MAXIFY-Wireless-Connectivity
MAXIFY-Advanced-Scanning

Täiustatud skannimine

E-kirja skannimise funktsiooniga saate saata skannitud dokumendi otse printeri ekraanilt valitud e-posti aadressidele või luua veebimeili teenusega (Gmail, MS Exchange, Yahoo!) e-kirja mustandi ja lisada skannitud dokumendi manusena. MAXIFY Cloud Linki kasutades saate skannitud dokumendid ka otse Evernote'i, Dropboxi, Google Drive'i ja SkyDrive'i üles laadida.*

*Pilveteenusesse skannimise ja e-posti skannimise tugi on saadaval ainult Canoni originaaltindi kasutajatele.

Säästke raha tindilt ja paberilt

Suure tootlikkusega XL-tindimahutid võimaldavad printida soodsa leheküljehinnaga kuni 1200 dokumenti mustvalgelt ja 900 värviliselt. Valikuline 4-värviline multipakk sisaldab täielikku varutintide komplekti veelgi kulutõhusamaks printimiseks. Automaatse kahepoolse printimisega saate vähendada kasutatava paberi hulka ning luua professionaalse välimusega kahepoolseid dokumente.

MAXIFY-save money on ink and paper.
MAXIFY-Working-from-home

Vajate kontorifunktsioonidega fotoprinterit?

Kodukontorisse mõeldud PIXMA printerites on kvaliteetne fotoprintimine ühendatud praktiliste kontorifunktsioonidega, nagu automaatsöötur ja faksimine.

Meie PIXMA kontoriprinterid