3-AASTANE PROJEKTORI
LAMBI GARANTII

Ostke ja registreerige kvalifitseeruv Canoni projektor ning taotlege oma Canoni projektori lambi garantiid.


Canoni projektori lambi garantii võimaldab teile järgmist:
√ kuni 3 uut lampi 3 aasta jooksul
√ uue lambi tasuta kohaletoimetamine
√ asendamisel tasuta ringlussevõtt

Ostukohad

Ostke oma eelistatud tarnija või süsteemi valmistaja kaudu.

Registreerimine

Registreerige oma projektor 60 päeva jooksul ostust siin. Kui projektor on registreeritud, saate e-kirja teel isiklikud süsteemi sisselogimisandmed. Registreerimine võimaldab taotleda järgmise 3 aasta jooksul kuni 3 asenduslampi.

K: Kuidas saan teada, et minu taotlusega läheb aega vale või puuduva teabe tõttu?

V: Kui oleteregistreerinud internetis edukalt oma projektori 3-aastasele lambi garantiikampaaniale, saadetakse teile teie taotlust kinnitav e-kiri, mis sisaldab nii teie viitenumbrit kui ka isiklikke sisselogimisandmeid veebisaidi jaoks, mille kaudu saate kontrollida oma taotluse olekut. Kui olete registreerimisel sisestanud vale teabe, on see sellel veebisaidil näha ja teile saadetakse nõutava teabe kohta ka vastav e-kiri. Kõige kiirem viis meile puuduva teabe esitamiseks on logida sisse nimetatud veebisaidile ja uuendada ise oma andmeid. 


K: Kuidas saan oma taotluse olekut vaadata?

V: Kui oleteregistreerinud internetis edukalt oma projektori 3-aastasele lambi garantiikampaaniale, saadetakse teile teie taotlust kinnitav e-kiri, mis sisaldab nii teie viitenumbrit kui ka isiklikke sisselogimisandmeid veebisaidi jaoks, mille kaudu saate kontrollida oma taotluse olekut.


K: Millal saan oma projektori jaoks uue lambi?

V: Kui olete juba taotluse internetis esitanud ja saanud kinnitusega e-kirja, peaksite saama uue lambi 2–7 tööpäeva jooksul.


K: Millises vormingus dokumente saab registreerimisprotsessi jaoks üles laadida ja kas on suurusepiiranguid?

V: Pange tähele! Faili suurus ei tohi ületada 4 MB. Üles saab laadida ainult JPG-, TIF- ja PDF-vormingus faile. K: Kas uue lambi kohaletoimetamise eest maksan mina?

V: Uus lamp saadetakse tasuta aadressil, mille viimasena kinnitasite.


K: Mida teha oma vana lambiga?

V: Kuna soovime korraldada katkise lambipirni turvalise ringlussevõtu, saatke see palun meile tagasi. Teie mugavuse huvides pakume ette makstud tagastamise sildi võimalust, mille abil saate postitada katkise lambipirni meile ilma kulutusteta. Kui olete esitanud internetis edukalt oma taotluse 3-aastase lambi garantiikampaania kohta, saadetakse teile teie taotlust kinnitav e-kiri, mis sisaldab ette makstud tagastamise sildi linki. Ette makstud tagastamise sildil on esitatud üksikasjalikud juhised selle kohta, kuhu ja kuidas toode saata. Täname ette!


K: Mida peaksin tegema oma andmete uuendamiseks, kui mu registreeritud konto andmed on muutunud pärast seda, kui ma need 3-aastase lambi garantiikampaania jaoks registreerisin?

V: Kliendile mõeldud internetipõhises jälgimissüsteemis saate andmeid igal ajal uuendada, kui logite sisse teile antud sisselogimisandmetega. See on kõige turvalisem viis nende andmete uuendamiseks.


K: Tellisin Canoni projektori kampaaniaperioodil, aga toode ei saabu või müüja ei tarni seda enne kampaania tähtaja möödumist – kas saan siiski esitada taotluse 3-aastases lambi garantiikampaanias osalemiseks?

V: Palun hoidke alles tellimuse kinnitus (mille kuupäev peab jääma kampaaniaperioodi) ja saatke see taotlust esitades koos oma arvega. Pärast viimast lubatud ostukuupäeva on ühe kuu pikkune tähtajapikendus, seega peaksite saama oma dokumendid esitada.


K: Ma ei teadnud sellest kampaaniast midagi ja ostsin oma projektori paar nädalat enne/pärast kampaania algus-/lõppkuupäeva. Kas Canon saaks teha erandi ja kinnitada minu ostu puhul 3-aastase lambi garantiikampaania?

V: Meil on väga kahju, et te midagi sellist kogesite, aga taotluse saab esitada kampaania raames ainult siis, kui toode on ostetud kampaania tingimustes sätestatud perioodil.


K: Mida peetakse kehtivaks ostutõendiks?

V: Poes tehtud ostude puhul vajab Canon maksmist tõendava ostutšeki koopiat ja vajalikke andmeid toote seerianumbri kohta.
Interneti teel tehtud ostude puhul vajab Canon tellimuse maksekinnituse koopiat, vajalikke andmeid toote seerianumbri kohta ning samuti teavet internetipoe ja toote kohta.


K: Milliste tehingute/toodete puhul 3-aastane lambi garantiikampaania ei kehti?

V: Tooted, millele kampaania ei kehti, on toodud välja kampaania tingimustes. Kokkuvõtteks ei kehti kampaania järgmistele toodetele.
1. Tooted, mis ei kuulu kampaania alla (kõikide kampaania alla kuuluvate toodete loendi leiate SIIT).
2. Tooted, mis on ostetud väljaspool kampaania perioodi või territooriumit.
3. Kasutatud, remonditud, taastatud või võltstooted ning tooted, mis rikuvad mingil viisil Canoni kontserni kuuluvate ettevõtete intellektuaalse omandi õigusi (kaasa arvatud, kuid mitte ainult paralleel- või nn hallid tooted).


K: Mida tähendab internetipõhises taotlusvormis „makseviis”?

V: Selle all on mõeldud seda, kuidas te toote eest algselt maksite.


K: Kus on toote seerianumber?

K: Seerianumbri leidmiseks vt LINKI. Seal näidatakse teile, kus paikneb seerianumber teie tootel/toodetel. ÄRGE ajage seerianumbrit sassi EAN-/vöötkoodiga. Alloleval pildil on näidatud EAN-/vöötkood, mis on tavaliselt toote karbi küljel. See EI OLE toote seerianumber, mille peate oma taotluse kinnitamiseks esitama. Seerianumber paikneb toote korpusel, selle leidmiseks lähtuge siin antud juhistest.K: Miks ei saa ma oma jälgimiskoodiga veebisaidile sisse logida?

V: Pidage meeles, et sisselogimisandmed on tõstutundlikud ja veenduge, et sisestasite need õigesti (suur-/väiketähte õigesti kasutades).

Internetis registreerides esineb mõni järgmistest probleemidest.
– Olen proovinud juba mõnda aega registreerida, aga veebisait ei lase mul seda teha.
– Saan kogu aeg sõnumi, et mul puuduvad volitused.
– Proovisin vormi uuesti esitada, aga sellest pole abi.

ENAMIKUL juhtudest tulevad need probleemid seadmest, millega üritate veebisaidile ligi pääseda, näiteks mobiil-/nutitelefon, Apple Mac või mõni muu seade; see pole veebisaidi tõrge. Sel juhul peate küsima nõu kasutatava toote tootjalt. Kui te ei leidnud vastust oma küsimusele nende korduma kippuvate küsimuste seast, siis võite saata meile e-kirja allolevale e-posti aadressile. Kui tegemist on kiireloomulise päringuga, siis võite helistada numbrile +372 668 3231 või külastada Canoni toe lehte.


K: Millised edasimüüjad osalevad selles kampaanias? Kust saan osta projektori?

V: Kampaaniatooted peavad olema ostetud kampaaniapiirkonnas volitatud Canoni partnerilt.