Fotoalbumid

Teie elu HD-s. Digitaalseid fotosid saab sekunditega jagada, kuid see ei ole sama, mis prinditud foto käes hoidmine. Seega oleks hea mõte luua endale kvaliteetne fotoalbum, kasutades tarkvara hdbook. Personaalne fotoalbum, mis on professionaalselt prinditud ja köidetud, toob teie fotod ellu, aidates teil oma mälestusi väärtustada. See on täiuslik kingitus sõpradele ja perele.


Ostukohad

Teie isiklik hdbook. Lihtne kui 123.

1. Valige oma fotod

Valige välja oma lemmikpildid, mida kvaliteetses fotoalbumis näidata – täiuslik, kui soovite teha väga isiklikku kingitust või lihtsalt oma väärtuslikke hetki perekonna ja sõpradega jagada.

2. Laadige alla tarkvara hdbook

Tarkvaraga hdbook saate hõlpsasti vaid minutitega fotoalbumi disainida. Lihtsalt laadige tarkvara ühelt tarkvara hdbook edasimüüja veebilehelt oma lauaarvutisse või Maci arvutisse alla, sisestage oma fotod ja tekst ning saatke album printimisse.

3. Nautige oma mälestusi

Teie personaalne fotoalbum prinditakse välja tipptasemel Canon DreamLabo 5000 printeriga. Saate oma professionaalse kvaliteedi, elavate elutruude värvide ja terava tekstiga fotoalbumi peagi kätte.

Inspiratsioon isikliku fotoalbumi jaoks

Suurepärane fotode kvaliteet

Teie mälestused HD-s

Vaadake ja tunnetage tarkvara hdbook suurepärast kvaliteeti. Tänu meie kõrglahutusega 7 tindiga printimistehnoloogiale on fotod ilusate detailide, loomulike nahatoonide ja elutruude värvidega. Värvilised fotod on nii elavad, et hüppavad lausa lehelt välja. Mustvalgetel piltidel on klassikalise ilme loomiseks sujuv gradatsioon.

Valige oma hdbooki kaas

Tõeliselt isiklik fotoalbum

Looge isiklik fotoalbumi kaas, lisades isikupärastamiseks teksti ja pilte. Professionaalselt prinditud ja köidetud hdbook on iga raamaturiiuli aukohal.

Lisage oma fotodele teksti

Selge. Täpne. Terav.

Lisage oma fotodele pealkirju ning albumi kaanele selle nimi. Tänu eriliselt formuleeritud tintidele ja 2400 punkt/tollisele printimislahutusele on hdbooki tekst üliterav.

Lamedalt köitmine


Täiuslik kaheleheline köitmine

Kõik meie fotoalbumid köidetakse lamedalt, et saaksite pildid kahele lehele kõrvuti paigutada, kaotamata fotodelt alasid, mis jäävad kahe lehekülje vahele. Tippkvaliteediga kahepoolsed fotopaberid võimaldavad suurendada standardset 24 lehte kuni 100 leheni, jättes raamatuselja õhukeseks.

Valik hdbooki formaate

Teie maitsega sobiv formaat

Ruudukujulised formaadid on saadaval suurustes 127 x 127 mm, 210 x 210 mm ja 300 x 300 mm, võite valida horisontaal- või verikaalpaigutuse formaadis A5 ja A4, või valida A3 horisontaalpaigutuse – seega leiate kindlasti oma isikliku fotoalbumi jaoks täiusliku formaadi.

Fotopaberite valik

Tippkvaliteediga viimistlus

Eriliselt formuleeritud paberiga, mis on disainitud töötama Canoni printimistehnoloogiaga, saavutate HD-kvaliteediga fotod, millel on tippkvaliteediga viimistlus. Valige Luster paber, mille tekstuur on sarnane traditsiooniliste fotolabori väljaprintidega, või läikiv paber, millel on sujuv ja kõrgläikega viimistlus.


Kestvad mälestused

Canoni tintide ja eriliselt kaetud fotopaberite kombinatsioon tagab, et teie fotod kestavad terve eluaja. Või vähemalt 300 aastat. Seega võite olla kindel, et teie isiklikku fotoalbumit saavad nautida ka järgmised põlvkonnad.*

Fotoalbumi tarkvara

Meie lihtsastikasutatava tarkvaraga Windowsile või Macile saate luua kohandatud fotoalbumi vaid minutitega. Valige oma albumi suurus, lisage pildid ning valige mitmete valikute hulgast paigutus.

Kiired, eelnevalt määratud paigutused

Muutke oma fotoalbumi loomine veelgi lihtsamaks Autoflow funktsiooni abil. Tarkvara järjestab pildid automaatselt ning sorteerib need kastidesse, põhinedes parimal suunal. Saate siiski lehekülje paigutust ja pilte enne oma isikliku fotoalbumi printimisse saatmist viimistleda.

Täiustatud, kohandatud paigutused

Lisaks kasutajasõbralikkusele hõlmab tasuta tarkvara hdbook täiustatud funktsioone, mis annavad teile disaini osas vabad käed, et saaksite luua omanäolise fotoalbumi ning oma lugu jutustada.

Kust osta?

Laadige alla tasuta fotoalbumi tarkvara hdbook ühelt meie edasimüüjalt ning alustage juba täna oma luksusliku fotoalbumi loomist. Alustuseks klõpsake valitud hdbooki edasimüüja kõrval asuvat riigilippu.

Austria

Belgia

Taani

Saksamaa

Itaalia

Luksemburg

Poola

Ühendkuningriik

Iirimaa

*Eeldatav väljatrüki eluiga, kui hoitakse pimedas

<Hindamise testimismeetod ja kriteerium>

Pildi kestvust aastates hinnatakse vastavalt testimismeetodile ja kriteeriumile, mis on välja toodud standardis „Digital Color Photo Print Stability Evaluation“ (JEITA CP-3901), mille andis välja JEITA (Jaapani elektroonika- ja infotehnoloogiatööstuste ühendus).

<Märkus fotode printimise ja näitamise kohta>

Tegelik pildi kestvus võib erineda ülalpool esitatud arvudest olenevalt esitlus- või hoidmiskoha tingimustest. Aastate arv on saadud ettevõtte Canon Inc. kiirendatud testidest ja need ei kujuta endast toote garantiid. Pikendage oma väljatrükkide eluiga: valgus, keskkonnast tulenevad gaasid, kõrge temperatuur ja niiskus võivad kiirendada värvide tuhmumist. Vältides neid tuhmumist põhjustavaid tegureid hoidmise ja näitamise ajal, suurendate oma fotode kestvust.


*Disaini ja tehnilisi andmeid võidakse ette teatamata muuta.