A woman carries a tote bag which has been customised with a panda motif from Creative Park with Canon's iron-on transfers.

LOOMINGULINE PRINTIMINE

Muutke oma riided isikupärasemaks, kasutades Canon PIXMA tekstiilile printimise võimekust

Kui teil on mõni armastatud pilt või disain, saate seda kergesti oma t-särgile, kandekotile, padjale või mis tahes muule tekstiilile lisada, kasutades Canoni triigitavaid kleebiseid ja ühilduvat Canon PIXMA printerit. Võibolla olete mõne meeskonna tulihingeline fänn või soovite luua ürituse jaoks spetsiaalse disainiga riideid? Soovite ehk teha oma sõbrale isikupärast kingitust või luua seinakunsti? Vahet ei ole, mida teie kujutlusvõime välja mõelnud on, teie saate selle tõelisuseks muuta. Ja kui teil endal ideid napib, pakub Creative Park suurt valikut erinevaid põnevaid kujundusi, mida saate tasuta alla laadida.

Triigitavate kleebiste kasutamine on väga lihtne, mistõttu usume, et avastate peagi, kuidas kõik asjad näevad pärast pisukest kohandamist palju paremad välja.

A sheet of iron-on transfers on a printer tray next to a smartphone and a t-shirt.
Lõbusaid pealetriigitavaid kujundusi leiate rakendusest Creative Park. Sealt on pärit ka see armas pingviiniperekond.

Mida vaja on?

  • Ühilduv* Canon PIXMA printer
  • Canoni triigitavad kleebised (saadaval nii heleda kui ka tumeda kanga jaoks)
  • Teie lemmik kujundus
  • T-särk, kandekott, muu tekstiil (materjal peaks sisaldama vähemalt 50% puuvilla ja olema masinpestav 30 °C juures)
  • Käärid
  • Triikimislaud ja -raud

Kleebise pealekandmine

Canoni triigitavad kleebised on saadaval kuni A4-formaadis, seega saate soovi korral luua üsna suuri kujundusi. Kui teie motiivid on väiksemad, võite printida need samale paberile, asetades kujundused üksteise kõrvale. Nii tagate paberi efektiivse kasutamise. Kui teie kujundus on valmis, järgige järgmiseid samme.

1. Lisage printerisse paber

A woman loads a sheet of iron-on transfer paper into a Canon PIXMA TS5350 printer.
Kuna meil on tumedast kangast t-särk, valisime selle projekti jaoks tumedale kangale mõeldud triigitava kleebise.

Kasutage õiget kleebise paberit. Meil on kaks versiooni: heledale kangale mõeldud kleebise paber ja tumedale kangale mõeldud kleebise paber. Nii võite olla kindel, et kui soovite tuunida tumedaid kardinaid, heledat patja, teksajakki või valget t-särki, on kujunduse värvid alati ilusad ja erksad. Mõlemad versioonid töötavad kõige paremini looduslikel materjalidel, nagu puuvill.

2. Printige oma kujundus välja

Seotud artiklid
A printout on a printer tray of an iron-on transfer of a polar bear, different print applications, smartphone, cloth bag, t-shirt and party glasses.

LOOMINGULINE PRINTIMINE

Vabastage printides oma loominguline pool

Vaadake, kuidas Canoni paberi, rakenduste ja printerite abil oma kodu ning isiklikke esemeid, nagu telefoni või külmkappi, erilisemaks muuta.

12-otmm-d96c300bba32e96612a9c59d2860579ff950ba8b-img-file

LOOMINGULINE PRINTIMINE

Printige tikkimismustreid

Prinditavate tikkimismustritega on põnevate riietusesemete ja seinakunsti loomine imelihtne.

A woman sits at a table holding a smartphone next to a Canon PIXMA TS5350 printer.
Printige pilte otse oma arvutist, nutitelefonist või tahvelarvutist.

Printige oma kujundus kleebise paberile. Võite printida oma arvutist või otse nutitelefonist või tahvelarvutist, kasutades rakendust Creative Park. Nii saate printida alati, kui inspiratsioon teid tabab!

3. Lõigake kujundus välja

A woman uses a pair of scissors to cut around an iron-on transfer design.
Võite jätta kujunduse ümber tühja ääre või lõigata täpselt piirjoonte järgi.

Kleebiste väljaprintimata osad jäävad samuti kangale, seega kasutage lõikamiseks teravaid kääre. Võite lõigata täpselt kujunduse piirjoonte järgi või jätta kujundusele ilusa raami.

4. Eemaldage kleebis ja asetage see soovitud kohale

A woman stands at an ironing board and peels the backing off an iron-on transfer. A dark t-shirt is on the ironing board.
Soovitud asukoha märgistamiseks kasutage paari nõela, kuid ärge kinnitage nendega kujundust t-särgi külge.

Eemaldage kleebise paberilt tagumine leht ja asetage kujundus oma kangale. Kui kujundate t-särki, soovitame esmalt t-särgi selga panna ja peegli ees (või sõbra abiga) kujunduse jaoks parima koha valida. Kui kasutate mitut väikest pilti ja soovite võimalikult juhuslikku kujundust, visake kangale paar täringut või münti, et valida piltidele asukohad.

5. Triikige

A woman irons an iron-on transfer onto a dark t-shirt.
Tumedale kangale mõeldud triigitavate kleebiste pakis on kaks pärgamentpaberit, mis kaitsevad kleebist triikimise ajal.

Kui kleebis on kohale kinnitatud, asetage kangas triikimislauale ja eemaldage kõik nõelad. Seejärel otsige välja komplektis olnud pärgamentpaber ja katke sellega oma kujundus. Nüüd tuleb põnev osa – saategi oma kujunduse kangale kanda. Selleks triikige pärgamentpaberit ühtlase survega, et kleebise paberil olev kujundus kangamaterjaliga kokku hakkaks. Kui kujundus on materjaliga põimunud, saab seda ka pesumasinas pesta. Nii saate oma disaini ka korduvalt kanda.

6. Planeerige oma järgmist projekti

A man wears a dark t-shirt customised with an iron-on transfer of a family of penguins.
Nüüd, kui olete avastanud, kui lihtne see kõik on, saate alustada järgmise projekti planeerimist ...

Pärast seda, kui olete loonud oma esimese isikupärase riideeseme, hakkate märkama, kui palju võimalusi teie garderoob tegelikult pakub. Ehk tellite ka paberit juurde – võimalusi on lõputult!

* Heledale kangale mõeldud triigitavad kleebised LF-101 ühilduvad järgmiste mudelitega: PRO-100/PRO-100S, TS-seeria (v.a TS31xx seeria / TS20x seeria), TR seeria (v.a TR45xx seeria), MG77xx seeria / MG75xx seeria / MG68xx seeria / MG67xx seeria / MG57xx seeria / MG56xx seeria / MG36xx seeria, iX68xx seeria

Tumedale kangale mõeldud triigitavad kleebised DF-101 ühilduvad järgmiste mudelitega: PRO-100/PRO-100S, TS-seeria (v.a TS31xx seeria / TS20x seeria), TR seeria (v.a TR45xx seeria), G-seeria (v.a GM40xx seeria / GM20xx seeria), MG77xx seeria / MG75xx seeria / MG67xx seeria / iP87xx seeria, iX68xx seeria


Autor: Angela Nicholson

Seotud tooted

Seotud tooted

Seotud tooted

Seotud artiklid

Osast Saage inspiratsiooni leiate kasulikke fotograafia näpunäiteid, ostujuhiseid ja põhjalikke intervjuusid. Seal on kõik, mida vajate parima kaamera või printeri leidmiseks ja oma uue idee elluviimiseks.

Tagasi nõuannete ja tehnikate juurde