A woman with her back to the camera uses a tablet. A Canon printer is on a desk in the background.

PRINTIMINE

Nautige vabadust koos juhtmevaba ja pilveühendusega printeriga

Iga kontor ja klassiruum vajab printerit – ning kuna muutuvate aegade tõttu on paljud sunnitud oma (õppe)tööd tegema kodust, siis on printer muutunud vajalikuks ka kodustes tingimustes. Üks parimaid aspekte, mis kaasneb kodus töötamisega, on see, et te võite töötada just selles toas või nurgas, mis teile kõige paremini sobib. Juhtmevaba ja pilveühendusega printeri valimisel ei pea te enam oma printeri kõrval istuma, vaid võite printida kust iganes soovite. Näiteks kui soovite hommikul jääda oma kohvimasina lähedusse või pärastlõunal hoopis aias päikesepaistet nautida, siis võite seda alati teha. Saatke oma dokumendid printerisse ja võtke need välja just siis, kui teil selleks aega ja tahtmist on.

A Canon printer on a table in a living room.
Juhtmevaba printer tähendab seda, et te ei pea koguaeg oma printeri kõrval istuma, teil ei pea olema kindlat töötuba ja te võite töötada kust iganes soovite.

Muretsete sellepärast, et juhtmevaba printerit on raske seadistada? Te ei pea üldse kartma – tegemist on väga lihtsa protseduuriga. Ja kui kõik on valmis, saate kasu lõigata ka mitmetest teistest eelistest, mis hoiavad teie töö- või õpirutiini sujuvana. Näiteks on printeril PIXMA G4511 täidetavad tindimahutid, mis tagavad suure tootlikkuse ja võimaldavad printida tuhandeid dokumente. Lisaks saate tänu PIXMA Cloud Linkile vaadata, printida ja skannida dokumente ja fotosid otse printeri ekraanilt või kui olete installinud rakenduse Canon PRINT, siis ka nutitelefonist või tahvelarvutist. PIXMA Cloud Link võimaldab teil printida ja skannida ka veebipõhistest teenustest, nagu Dropbox ja Google Drive, ning dokumente teistega jagada. Kui soovite saada lisateavet selle kohta, kuidas oma juhtmevaba printerit seadistada, lugege kasutusjuhendit.

Juhtmevaba printeri kasutamise eelised kodus töötades

A man sits in front of a PIXMA G6050 Canon printer making notes on a printout.
Kui ekraani taga tundub keeruliste või detailsete andmete läbitöötamine liiga raske, võib abi olla töö väljaprintimisest.

Lisaks sellele, et printeriga saab toota igapäevaseks kasutamiseks vajalikke kirju ja silte, aitab printer ka teie tööd tõhusamaks muuta. Väljatrükkide kasutamine aitab teil ennetada olukorda, kus teie tähelepanu köidavad ekraanile ilmuvad teavitused või sissetulevad e-kirjad. Samuti tasub meeles pidada, et ka teie silmad vajavad ekraanidest puhkust.

Raamatupidajast Rosie mõistis, et juhtmevaba printer on kodus töötades tõeliseks abimeheks. Ta selgitas: „Ma pean tihtipeale tegelema finantsaruannete ja Exceli tabelitega ning mul on seda infot paberil palju lihtsam läbi töötada kui ekraanil. Kuigi meil on kodus ka töötuba, oleme me kodus kahekesi, mistõttu töötab üks meist alati söögilaua tagant. See on väga mugav, et ma saan printida ka teistest kohtadest.“

A woman stands in an office holding a sheet of paper.
Mõnikord aitab projekti väljaprintimine selle suurust või mõõtkava paremini hinnata.

Turundusjuht Estelle korraldab regulaarselt veebiseminare ja talle meeldib oma tekstid alati enne välja printida. „Kui ma töötasin kontoris, oli mul kaks ekraani, aga kodus on mul ainult üks ekraan, seega prindin ma enne iga veebiseminari oma tekstid kõik välja, et saaksin neid alati lugeda. Kuna me oleme kodus neljakesi, on juhtmevaba printimine tõeliseks õnnistuseks. Lisaks saan ma printida ka otse nutitelefonist.“

Graafiline disainer Simon ei taha oma juhtmevabast printerist kunagi loobuda. Ta selgitas: „Reeglina prindin ma projekti kokkuvõtted alati välja ja eriti siis, kui tegemist on keerulisema projektiga. Seejärel märgistan ma olulisemad asjad värvilise markeriga. Ja siis, kui ma pean disaini üle vaatama, prindin ma samuti projekti välja, et näha seda õiges mõõtkavas. See on eriti oluline suure ekraaniga töötamisel.“

Oluline töövahend nii kooli- kui ka ülikooliõpilaste jaoks

A teenage girl sits cross-legged on a bed, studying her textbooks. A Canon PIXMA TS5150 printer is on the table beside her.
PIXMA Cloud Link toetab ka Google Classroomi, mis võimaldab õpilastel oma õpetajatega paremini kontakti hoida.

Juhtmevaba printer ei ole kasulik ainult professionaalidele. PIXMA Cloud Link toetab ka Google Classroomi, mis teeb sellest kasuliku töövahendi ka kooli- ja ülikooliõpilastele. Google Classroomi eesmärk on hõlbustada õpetajate ja õpilaste vahelist suhtlust. Google Classroomi ja PIXMA Cloud Linki ühendamine võimaldab õpilastel printida välja oma tunniplaani ja ka kooliülesanded, tehes seda otse kas printeri ekraanilt või oma nutiseadmest, kuhu on installitud rakendus Canon PRINT. Lisaks saavad õpetajad kergesti välja printida oma tunnikavad, mida siis valitud klassile näidata.

A teenage boy sits at his desk in his bedroom. A Canon G4500 printer is on the desk beside him.
Juhtmevaba printer on oluline töövahend nii kooli- kui ka ülikooliõpilastele, kes kasutavad seda oma koolitööde väljaprintimiseks või tehtud tööde ülevaatamiseks.

15-aastane õpilane Jamie rääkis: „Ülesannete väljaprintimine võimaldab mul meelde jätta, mida ma täpselt tegema pean. Ja kui meile on antud ülesandeks essee kirjutada, siis prindin ka selle välja. Pärast seda teen ma väikese pausi, mängin palli või teen midagi muud ning hiljem loen oma essee korralikult läbi. Kui ma leian vigu, siis märgistan need punase pastakaga, ja pärast paranduste sisseviimist laadin töö õpetajale saatmiseks üles. Väljaprinditud essee lugemine on minu jaoks väga oluline – nii märkan ma vigu palju paremini kui ekraanil. See aitab mul saada paremaid hindeid ja hoida oma vanemaid rõõmsana!“

Autor: Angela Nicholson

Seotud artiklid
Meet the PIXMA G650 and PIXMA G550

PRINTIMINE

Avastage printerid PIXMA G650 ja PIXMA G550

Tutvuge Canon MegaTanki järgmise põlvkonna uute funktsioonidega.

A Canon PIXMA printer on a desk in a home office.

NÕUANDED PRINTIMISEKS

Parim printer kodukontorite jaoks

Muutke kodust töötamine sujuvaks Canoni PIXMA TR4650 printeriga.

The ink levels showing on a setting bar of a Canon printer.

NÕUANDED PRINTIMISEKS

Printeri, tindi ja paberi KKK

Canoni ekspert Suhaib Hussain vastab levinud küsimustele printeri tehnoloogia, tindi ja paberi kohta.

Seotud tooted

Seotud tooted

Seotud tooted

Seotud tooted

Seotud artiklid

Osast Saage inspiratsiooni leiate kasulikke fotograafia näpunäiteid, ostujuhiseid ja põhjalikke intervjuusid. Seal on kõik, mida vajate parima kaamera või printeri leidmiseks ja oma uue idee elluviimiseks.

Tagasi nõuannete ja tehnikate juurde