A herd of zebras at a watering hole in Nairobi National Park, Kenya taken by Georgina Goodwin.

LOODUSFOTOGRAAFIA

Reisige kergelt: jäädvustage loodust kompaktse kaameraga PowerShot SX740 HS

Okstel hüppav orav, puude tagant piiluv hirv, söögimaja küljes rippuv punarind – loodusfotograafia eeldab kiiret reageerimist ja võimalust liikuda tegevusele võimalikult lähedale, hirmutamata kaadris olevat subjekti. Vahet ei ole, kas lähete jalutama, istute oma aias või plaanite safarit – taskusse mahtuv Canon PowerShot SX740 HS, selle 40-kordne optiline suum ja 4K eraldusvõime lubavad teil liikuda tegevusele lähemale ja saavutada soovitud pilti.

Toome teieni viis põhjust, miks see kerge ja kompaktne suum on reisimiseks ideaalne.

1. Jäädvustage kaugel olevat tegevust 40-kordse suumiga

Gnuu Nairobi rahvuspargis Kenyas. © Georgina Goodwin
Tänu võimsale 40-kordsele optilisele suumile ja ZoomPlusi tehnoloogiale on gnuu teravas fookuses isegi sisse suumimise korral. © Georgina Goodwin

Kaamera Canon PowerShot SX740 HS võimas 40-kordne optiline suum tähendab seda, et te ei pea ise loomadele lähedale liikuma ega nende hirmutamisega riskima. See võimaldab teil lahendada loodusfotograafiaga kaasnevaid probleeme ja jäädvustada subjekte ka kaugemalt. Suumi kadreerimisabi aitab teil subjekti kaadrisse saada ja kaamera ZoomPlusi tehnoloogia kahekordistab digitaalselt optilist suumi, et saavutada 80-kordset suumi.

2. Taskusse mahtuv disain

Selle kompaktse kaameraga ei jää te ilma ühestki olulisest hetkest, kuna seda on kerge kaasa võtta – nii metsa, põllule, safarile kui ka mere äärde. Vähem kui 4 cm sügav ja kerge kaamera Canon PowerShot SX740 HS mahub hõlpsalt teie taskusse, et saaksite seda igal hetkel välja võtta. Nii jõuate jäädvustada enda pea kohal lendavat röövlindu või varjudes hiilivat linnarebast. Selle kompaktse kaaslasega on teie võimalused piiramatud – jäädvustage kõrglahutusega pilte igal pool ja igal ajal.

3. Rohkem nurki

Kaamera Canon PowerShot SX740 HS ülestõstetav LCD-ekraan võimaldab teil teha ideaalseid loodusselfisid, eriti kui paarite kaamera eneseportree režiimiga. 180° ülestõstetav ekraan on erakordselt mitmekülgne, lubades teil jäädvustada isegi oma puusalt ja samal ajal ikkagi kaamera pilti jälgida.

4. Jagage oma pilte

Lähivõte ninasarvikust ja kahest tema turjal istuvast pühvlilinnust (keda tuntakse ka puugilinnuna) Nairobi rahvuspargis. Sellised fotod sobivad ideaalselt sotsiaalmeedias sõpradega jagamiseks. © Georgina Goodwin

Kui naudite oma fotode jagamist sõprade ja perega, aitab Bluetoothi ja Wi-Fi ühenduvus teil ühendada oma kaamera Canon PowerShot SX740 HS nutitelefoniga, et saaksite seda kergemini teha. Lihtsalt kasutage rakenduses Canon Camera Connect olevat automaatse edastamise võimalust ja vaid mõne hetke pärast saategi oma pilte telefoni või tahvelarvutisse edastada, sotsiaalmeediasse postitada või oma lähedastega jagada. Isegi kui jäädvustate ainult enda rõõmuks, on see funktsioon kui taeva õnnistus, kuna selle abil saate oma fotosid hõlpsalt arvutisse varundada.

Kompaktse mudeli valimisel ei pea te tegema kompromissi selle videokvaliteedi osas. Väike, ent võimas Canon PowerShot SX740 HS jäädvustab vapustavat 4K videot, püüdes pildile loomade jämedakoelisi karvu või linnu sulgedel olevaid peeni mustreid. Suur eraldusvõime ja optiline pildistabilisaator võimaldavad jäädvustada erakordse kvaliteediga isegi siis, kui liigute ringi. Lisaks saate oma salvestuselt hiljem fotosid välja võtta või aegluubis videot jäädvustada – ideaalne ilusate päikeseloojangute pildistamiseks.

Autor: Tamzin Wilks

Seotud artiklid
A man standing among the trees using the PowerShot ZOOM.

LOODUSFOTOGRAAFIA

Sukelduge loodusesse

Loodusfotograaf Tolga Aktas rääkis, kuidas PowerShot ZOOM aitas tal hetkes püsida.

A red squirrel looks straight at the camera as it runs across a carpet of dried leaves and fallen petals.

LOODUSFOTOGRAAFIA

Loodusfotograafia näpunäited

Näpunäited ja tehnikad, mis aitavad viia teie loodusfotod uuele tasemele ning võtta viimast oma Canoni kaameratest ja objektiividest.

Powerful and fast wildlife photos with the Canon EOS 90D

LOODUSFOTOGRAAFIA

Võimsad ja kiired loodusfotod kaameraga Canon EOS 90D

Kuna looduses tuleb suurepärastest hetkedest kohe kinni haarata, nautis fotograaf Markus Varesvuo Canoni kiiret EOS 90D kaamerat. Imetlege tema vapustavaid tulemusi.

Seotud tooted

Seotud artiklid

Osast Saage inspiratsiooni leiate kasulikke fotograafia näpunäiteid, ostujuhiseid ja põhjalikke intervjuusid. Seal on kõik, mida vajate parima kaamera või printeri leidmiseks ja oma uue idee elluviimiseks.

Tagasi nõuannete ja tehnikate juurde