Printed decorations and hand-held signs for a wedding day next to a portrait of a bride and groom in a frame.

PULMAFOTOGRAAFIA

Kordumatu pulm isikupärase printimise abil

Igaüks soovib, et tema pulm oleks midagi väga erilist, ja sageli on selleks vaja loomingulisi ideid, et väljendada oma isikupära või leida lõbusaid viise külaliste peole kaasamiseks. „Toimunud on suur nihe intiimsete ehk mikropulmade suunas, mis muudetakse noorpaari stiilile ja isikustele tuginedes ülimalt isikupäraseks,“ märgib Carrie Schwab, loomingulistele noorpaaridele mõeldud pulmakorralduskeskkonna Junebug Weddings peatoimetaja. Alates iseprinditud kutsetest ja plakatitest kuni külalisteraamatute ja muu kohustusliku atribuutikani – leidub hulgaliselt viise, kuidas printimise abil (olgu enne suurt päeva, selle ajal või ka hiljem) pulmapeole isikupära lisada.

1. Prinditud kutsed

Kutsete ise välja printimine on suurepärane moodus muuta oma tähtis päev isikupäraseks ning samal ajal hoida kokku pulmaeelarve raha. Canon Double-sided Matte Paper MP-101D tarnitakse kokku voldituna ja koos ümbrikega.

2019. aasta peamisteks trendideks olid metallide, geomeetrilise graafika ja pehmete pastelltoonide segamine, kuid 2020. aastaks ennustab Carrie suundumist napimate kujundusvõtete poole. „Minimalism on praegu väga moes,“ lisab ta. „Paljud paarid alustavad Internetis oma otsinguid märksõnadega „lihtne pulm“, lisades sellele otsitava eseme või teenuse. Me räägime puhastest ja selgetest joontest, mustast ja valgest värvist.“
Kui minimalism teile ei sobi, siis teine 2020. aasta trend on lehtornament, alates õrnast palmilehisest kuni lopsaka troopikalehestikuni. Printeril Canon PIXMA TS9551C on 45 sisseehitatud mustrit, mida saab kutsete kujundamisel kasutada, ning see toetab 12×12-tollist kartongi ja 7×10-tollist kaheküljelist mattpaberit, mis tarnitakse koos ümbrikega. „Koduprinteri kasutamine aitab noorpaaril ühtlasi kulusid kokku hoida,“ lisab Carrie.

2. Fotokabiini dekoratsioonid ja plakatid

Creative Parki abil saate leida arvukalt erinevaid päevakohaseid kaunistusi, need ise välja printida ning lisada sisekujundusele oma isikupärane aktsent. See aitab muuta päeva veelgi erilisemaks ja kordumatuks ning samal ajal säästa raha kaunistuste rentimiselt.

Kui kavatsete sel tähtsal päeval üles seada fotokabiini, siis miks mitte kasutada enda loodud dekoratsioone? Selleks leiate mitmeid suurepäraseid ideid Creative Parkist ehk Canoni tasuta ressursist, mis sisaldab pabermaterjale printeriga Canon PIXMA TS9551C printimiseks. Komplekt Photo Booth Props (Wedding) sisaldab tiaarat, naljaprille ja plakateid humoorikate piltide tegemiseks. Peopaigas üles panemiseks võite luua ka oma Mr & Mrs plakatid. Kõik mallid on varustatud selgete koostejuhistega.
Rakenduses Creative Park leiduvad sildimallid ja nimekaardid aitavad tagada, et ükski teie külalistest ära ei eksiks. Laadige mallid alla ja printige paberile A4 Matte Photo Paper.

3. Külaliste fotoraamatud

Seotud artiklid
Create your own wedding album

PULMAFOTOGRAAFIA

Looge endale pulmaalbum

Endale pulmaalbumi loomine võib olla väga rahuldustpakkuv. Lugege meie ekspertide nõuandeid, kuidas seda täpselt teha.

A bride and groom and their guests dancing with their hands raised in the air.

PULMAFOTOGRAAFIA

Pulmafotograafia etikett

Kindlustage, et teie fotod õnnelikust paarist oleksid unustamatud ainult õigetel põhjustel.

A before and after shot of a couple on their wedding day next to a lake, dark and unedited on the left, showing the lighter version on the right, edited in DPP.

TÖÖTLEMISE PÕHITÕED

Kuidas töödelda erilisi fotosid

Muutke oma erilised fotod veelgi ilusamaks, järgides neid lihtsaid fototöötluse nõuandeid.

Külalisteraamat on suurepärane viis oma pulmapäeva meenutamiseks ning sõprade ja sugulaste heade soovide lugemiseks. Canon Zoemini S2 valmistab kiiresti liimitava tagaküljega väljatrükke, et külalised saaksid need kohe raamatusse kleepida. Lisaks saab see sama pildi välja printida mitu korda – ühe eksemplari raamatusse lisamiseks ja teise külalisele kaasa võtmiseks.

Jätkates isikupära lisamisega, siis miks mitte rikastada pidu kiirprindikaameraga, näiteks kaameraga Canon Zoemini S2. Selle sisseehitatud peegel ja rõngastuli võimaldavad teha suurepäraseid selfisid ning rakendusega Canon Mini Print ühendamise ja rakenduse taimerisätte ja kaugjuhitava katiku funktsioonide kasutamise võimekus lubavad seda tarvitada ka suuremate ühispiltide tegemiseks. Asetage Canon Zoemini S2 spetsiaalsele lauakesele ja paluge igal külalisel teha sellega endast foto. Soovitage külalistel proovida erinevaid raame, rakendada filtreid või lisada ise kritseldusi ja joonistusi, et saavutada veelgi ainulaadsem tulemus. Või paluge neil printida kandiline pilt, et nad saaksid selle alla lisada prinditud kleebise naljaka pildiallkirja või mõne oma soovi või mõttega.
Võite külalisteraamatu kaunistada rakendusest Creative Park prinditud kleebisribadega ja täita külaliste fotodega, luues nii kauni mälestuseseme teie tähtpäeva meenutamiseks.

4. Viimistletud kaunistused

Canon Zoemini S või Canon Selphy Square QX10 võimaldab võtta telefonist fotod, need välja printida ja meeldivas stiilis kaunistada.

Canon Zoemini S2 või mobiilse printeri Canon SELPHY Square QX10 abil saate luua ka omapäraseid kaunistusi. Paluge külalistel kinnitada oma fotod puude vahele tõmmatud ja tuledega kaunistatud lindile või riputada kaubaaluste kohal sirguvale nöörile. „Paarid püüavad oma pulmale lisada täiendavat isikupära või oma „firmamärki“,“ sõnab Carrie. „Kodus valmistatud kaunistused ja muud detailid on kindlasti muutumas üha populaarsemaks.“

5. Pulmatrükised

Pulmafotode ise printimine on suurepärane võimalus raha säästa. Printeriga Canon PIXMA TS9551C saate kvaliteetsed fotod soodsa hinnaga. Lisaks ei tarvitse teil enam pilte oodata – saate sobivad kaadrid kohe välja printida.

Printer Canon PIXMA TS9551C suudab kõigest 21 sekundiga printida 4×6-tollise foto, kasutades tinte, mis loovad kuni 100-aastase elueaga väga detailseid pilte, et saaksite välja valida oma lemmikvõtted ning jagada neid sõprade ja sugulastega või raamida oma kodu kaunistamiseks. Saate hõlpsalt printida, skannida ja kopeerida oma nutiseadmetest rakendusega Canon PRINT või printida ilma lisarakendusi installimata tänu AirPrinti (iOS) või Mopria (Android) toele.

Otsustage ise rohkem oma pulma üksikasjade üle ja printige kohakaardid välja Creative Parki abil. Kohandage disaini ja võite selle pulmaeelarves säästetud rea kanda üle kleidi ostusumma suurendamiseks.

Autor: Natalie Denton

Seotud tooted

Seotud tooted

Seotud tooted

Seotud artiklid

Osast Saage inspiratsiooni leiate kasulikke fotograafia näpunäiteid, ostujuhiseid ja põhjalikke intervjuusid. Seal on kõik, mida vajate parima kaamera või printeri leidmiseks ja oma uue idee elluviimiseks.

Tagasi nõuannete ja tehnikate juurde