A green cutting mat with printed stickers resting on top, with a smartphone and tablet.

NÕUANDED PRINTIMISEKS

Muutke oma telefoni ja palju muud väljatrükkidega

Me kõik armastame oma nutitelefone, tahvelarvuteid ja sülearvuteid, kuid otse karbist välja võttes on need anonüümsed. Õnneks saate seda peagi oma lemmikfotode, kujunduse või mustritega muuta, kui olete varustatud mõne Canoni RP-101 korduvkleepuva fotopaberi ja Canon PIXMA printeriga. Ja kuna korduvkleepuv fotopaber vastab oma nimele, saate välimust muuta nii tihti kui soovite ja saate seda isegi oma riietusele vastavaks muuta!

Kui olete oma telefoni, tahvelarvuti ja sülearvuti ära kaunistanud, märkate kindlasti kodukohas muid asju, mida saaks pisut kohendada. Näiteks saate külmkapi välimust muuta oma lemmikfotodega, mis on prinditud korduvkleepuvale fotopaberile või võite isegi proovida MG-101 magnetilist fotopaberit, mis sobib suurepäraselt paljude metallesemete jaoks.

Mida sa tööks vajad

Väljatrükkide valmistamine

Canoni magnetiline fotopaber ja korduvkleepuv fotopaber mõõtudega 4 x 6 tolli (10,16 x 15,24 cm), mis sobib suurepäraselt fotode printimiseks, kuid võite seda ka lõigata, et valmistada väiksemaid kleebiseid ja magneteid. Nutikalt paigutades, saate ühest paberilehest luua mitu kleebist või magnetit.

Mida peate tegema:

1. Valige oma kujundus

A smartphone showing Creative Park, a tablet with printed stickers on it and a green cutting mat.
Ükskõik, kas soovite oma seadmete kaunistamiseks printida oma pilte või Creative Parki graafikat – võimalused on lõputud.

Perefotodest saab suurepäraseid kleebiseid, kuid võite pildistada ka selliseid asju nagu laste joonistused, käsitsi kirjutatud märkmed või objektid, näiteks lehed või lilled. Kui te ei soovi fotoreaalset välimust, proovige oma telefonis või arvutis pildile filtriefekti rakendada.

Samuti on Creative Park’is saadaval veebist allalaadimiseks atraktiivseid kujundusi. Leiate hulga ilusaid motiive ja mustreid ning üldiseid nutitelefoni kaanemalle, mida saab hoolika lõikamise ja joondamise abil reguleerida nii, et need kataksid telefoni tagaosa või olemasoleva katte.

2. Lisage printerisse paber

Seotud artiklid
A tablet displays the Easy-PhotoPrint App while a printer rests on a table in the background.

NÕUANDED PRINTIMISEKS

Rakendus Easy-PhotoPrint Editor

Siit saate teada, kuidas juhtida lõbusat ja intuitiivset rakendust Canon Easy-PhotoPrint Editor.

A woman wears a cotton tote bag, adorned with an iron-on transfer of a panda.

LOOMINGULINE PRINTIMINE

Muutke oma riidekapi välimust

Sõnumiga T-särgid, kohandatud riidekotid ... tekstiilitrüki lihtne juhend.

A printout on a printer tray of an iron-on transfer of a polar bear, and different print applications: smartphone, cloth bag, T-shirt, party glasses

LOOMINGULINE PRINTIMINE

Vabastage printides oma loominguline pool

Vaadake, kuidas Canoni paberi, rakenduste ja printerite abil oma kodu ning isiklikke esemeid, nagu telefoni või külmkappi, erilisemaks muuta.

A woman loading photo paper into a white Canon PIXMA printer.
Enne printerisse paberi laadimist ärge unustage valida materjali, kas soovite oma pilte näidata külmkapimagnetina või sülearvuti kleebisena.

Järgmisena peate otsustama, millist kandjat soovite kasutada, ja laadige see oma PIXMA printerisse. Korduvkleepuv fotopaber on suurepärane valik tohutul hulgal pindadel, sealhulgas tundlikel elektriseadmetel, samas kui Canoni magnetiline fotopaber sobib hästi paljude metallesemetega. Enne kui valite oma kujundusele magnetilise fotopaberi, kontrollige, kas ese, mida soovite kaunistada, on magnetiline.

3. Printige oma kujundus välja

A woman holding a printed photo of a flamingo graphic next to a Canon printer.
Canon PIXMA seeria WiFi-võimaluste abil saate oma disaini otse oma nutitelefonist välja printida.

Tänu rakendusele Canon PRINT saate printida oma kujunduse ühilduvatele PIXMA printeritele otse oma nutitelefonist – või soovi korral võite printida ka arvutist. Kui teie printer ühildub Canoni PIXMA pilvelinkiga, saate printida Canoni PRINT-i abil otse oma sotsiaalmeedia kontodelt, sealhulgas Instagramist ja Facebookist.

4. Lõigake kujundus välja

A printed graphic of a flamingo being cut out on a green cutting mat.
Lõigake kindlasti oma väljatrükk parajaks nii, et see vastaks teie nutitelefoni suurusele. Kui kaunistate suuremat eset, näiteks sülearvutit või tahvelarvutit, ei pea te võib-olla midagi kärpima ja võite kaunistamisega alustada.

Kui olete foto printinud tervele paberilehele, võite otse järgmise sammu juurde minna, kuid kui teie kujundus on väiksem, peate kleebist vastavalt suurusele kärpima. Korduvkleepuva fotopaberi lõikamiseks sobivad ideaalselt korralikud teravad käärid, kuid võtke aega ja lõigake aeglaselt oma kujunduse kontuuri mööda, et saavutada kena serv. Kui lõikate välja nutitelefoni katte, pidage meeles kontrollida kaamera asukohta ja joondust ning lõigake sellele vastavalt. Soovitav oleks kõigepealt teha mall tavalisest paberist või kaardist. Seejärel saate enne väljatrüki lõikamist pliiatsiga malli servadele kontuuri ümber joonistada.

Käsitöönuga võib sobida Canoni magnetilise fotopaberi lõikamiseks paremini, kuid allpool oleva tööpinna kaitsmiseks kasutage lõikematti, puhast lõikelauda või mitmes kihis ajalehti. Metallist joonlaud või muu sarnane abistab sirgete lõikude lõikamisel, proovige lõigata ühtlaselt ja kindla liigutusega.

5. Kleepige ja printige

A person peeling a printed sticker off the backing paper.
Tõmmake kleebis ettevaatlikult aluspaberilt maha ja kleepige oma seadmele. Kui kasutate magnetpaberit, pole vaja seda maha tõmmata, kandke see lihtsalt sobivale pinnale.

Nüüd on aeg tõmmata korduvkleepuv fotopaber aluspaberilt maha ja kleepida see oma nutitelefonile või seadmele. Alustage kleebise ühest nurgast või servast ja koorige aluspaber ettevaatlikult maha, seejärel kleepige see peale ühe aeglase liigutusega. Joonlaud võib siin olla abiks sirgjoones mahatõmbamisel ja pealekleepimisel, liigutades seda ühtlasel kiirusel kleebise kohal.

Magnetilisel fotopaberil puudub aluspaber, see on pealekleepimiseks valmis kohe, kui olete selle välja lõiganud.

6. Ümberpaigutamine

A woman applying a cut-out printed sticker to the back of her smartphone.
Mõlemad materjalid on korduvkleepuvad ega jäta jääke, nii et saate neid magneteid külmkapilt radiaatoritele liigutada ja saate oma uue nutitelefoni kleebist igal ajal muuta.

Üks suurepäraseid asju Canoni RP-101 korduvkleepuva fotopaberi ja MG-101 magnetilise fotopaberi kasutamise kohta on see, et saate väljatrükke ümber paigutada, et hoida oma tehnika väljanägemise värske ning uuena, jätmata sellele kleepuvaid liimijääke. Saate uue ilme luua igal nädalapäeval!

Autor: Angela Nicholson

* Ühilduvus korduvkleepuva fotopaberiga RP-101: TS/TR/G seeria, MG7700, MG7500, MG7100, MG6800, MG6600, MG6400, MG5700, MG5600, MG5500, MG3600, MG3500, MG3000, MG2900, MG2500, MG2400 seeria MX530, MX490, MX470 seeria, iP2800 seeria, iP110
Ühilduvus magnetilise fotopaberiga MG-101: TS/TR/G seeria, MG7700, MG7500, MG7100, MG6800, MG6600, MG6400, MG5700, MG5600, MG5500, MG3600, MG3500, MG3000, MG2900, MG2500, MG2400 seeria, MX530, MX490, MX470 seeria, iP8700 seeria, iP2800, iP110, iX6800 seeria

Seotud tooted

Seotud tooted

Seotud tooted

Soovitatud rakendused

Seotud artiklid

Osast Saage inspiratsiooni leiate kasulikke fotograafia näpunäiteid, ostujuhiseid ja põhjalikke intervjuusid. Seal on kõik, mida vajate parima kaamera või printeri leidmiseks ja oma uue idee elluviimiseks.

Tagasi nõuannete ja tehnikate juurde