Rugby World Cup 2019™ mascots Ren and G created with Canon's Creative Park.

LOOMINGULINE PRINTIMINE

Viis lõbusat viisi, kuidas elavdada Rugby World Cup 2019™ võistluste meeleolu

2019. aasta suurvõistlus on varsti kohal – Rugby World Cup 2019™ avalöök toimub 20. septembril Jaapanis. Canon sponsib turniiri*, mis iga korraga järjest rohkem draamat ja põnevust toob.
Kuna kõik 48 mängu toimuvad riigis, mis on kuulus just origami ehk paberivoltimiskunsti poolest, on Canoni Creative Park koondanud vahvaid ideid, mille najal saate ennast võistluse meeleollu viia. Vahet ei ole, kas vaatate mänge Jaapanis kohapeal või koduse teleri tagant. Lihtsalt laadige mallid alla, printige need välja ja alustage voltimist enne, kui teie meeskonna hümn kostma hakkab.
Mallil on välja toodud ka üksikasjalikud ja selged juhised. Teil on vaja vaid järgmisi asju (ja natuke ettevaatlikkust, kui kasutate teravaid objekte).

• Printer – vaadake, milline teile kõige paremini sobiks
• Paber
• Käärid, paberinuga
• Tavaline ja puiduliim
• Joonlaud või kolmnurk
• Pliiats
• Terava tipuga objekt
• Hambaork
• Pintsetid

1. Looge enda maskotid

Rugby World Cup 2019™ mascots Ren and G created with Canon's Creative Park.

Igal spordiüritusel peab olema oma maskott ja Jaapan on oma armsate elukate poolest eriti kuulus. Rugby World Cup 2019™ maskottideks on Ren ja G, kes koos teiste fännidega meeskondade meeleolu üleval hoiavad. Neid on lihtne kokku panna – teil tuleb vaid valida kas robustsem valgekarvaline liinimängija Ren või särav punapealine ääremängija G.

2. Püüdke väravalöökidega punkte

Seotud artiklid
A printer on a table next to pens, pencils and desk toys.

PRINTIMISVÕIMALUSED

Avastage printimisvõimalused

Modernsed printerid suudavad teha palju rohkemat, kui neilt eeldate. Vaadake, kui palju loomingulisi võimalusi nad pakuvad.

A table is filled with Christmas-themed paper crafted decorations and gifts.

MEISTERDAMINE

Kuus suurepärast asja, mida saate endale printeri abil ise meisterdada

Olge loomingulised ja meisterdage ise jõulukingitusi, ehteid ja mänge. Kõik mallid on tasuta allalaaditavad.

Canon Zoemini C and Canon Zoemini S on a table with a notebook with pictures stuck to it.

PRINTERIGA MEISTERDAMINE

Olge loomingulised Canon Zoemini printeritega

Laske oma loomingulisus valla, kasutades kiirpildikaamerat ja taskuprinterit.

The Rugby Goal Kick Game created with Canon's Creative Park.

Ragbi väravalöögimäng hõlmab nii keerulisemat ettevalmistust kui ka väljakutset pakkuvat mänguelamust. Pange oma oskused proovile ja korraldage oma sõpradega üks korralik lahing. Mängujuhised on väga põhjalikud, võimaldades teil astuda Walesi legendi Dan Biggari jälgedes, kui ta tegi otsustava väravalöögi.

3. Elage meeskonnale kaasa

Rugby World Cup 2019™ Cheer Sticks and a hat created with Canon's Creative Park.

Kuna mängud on kirglikud, ei pane keegi teile pahaks, kui mängu ajal hõiskate ja muul moel võimalikult palju lärmi teete. Need kergesti valmistavad ergutuspulgad ja ruuporid, mille nurgast leiate ka Reni ja G tuttavlikud kujud, aitavad luua atmosfääri otse teie teleri ees – kuigi Jaapanis mängijad ei pruugi teie kaasaelamist kuulda.

4. Tehke kingitusi

A Rugby World Cup 2019™ Money Envelope and Tags created with Canon's Creative Park.

Lisaks paberist meistriteostele, mis aitavad teil ja teie sõpradel elavdada Rugby World Cup 2019™ kaasnevat meeleolu, on teil võimalus teha teistele ka kingitusi. Näiteks võite valmistada kergesti kokkupandava rahaümbriku – täiuslik valik, kui keegi soovib järgmiseks RWC jaoks raha koguda – või need ragbipalli kujulised kingituse sildid, mis on ideaalsed ragbiteemaliste kingituste kaunistamiseks.

5. Voltige endale rahakassa

A Rugby Ball Money Box created with Canon's Creative Park.

Kui teil ei olnud võimalust sõita selle aasta Jaapani turniirile, siis on õige aeg hakata säästma 2023. aastal Prantsusmaal toimuvatele võistlustele. See äge ragbipalli kujuline rahakassa aitab teil vajaliku raha kõrvale panna. Mündid kogunevad palli hoidikusse, seega kui aeg on õige, saate rahakassa avada grandioossel viisil, lüües palli õhku.

Autor: Adam Rees


*Canon on võistluse Rugby World Cup 2019™ ametlik sponsor. Võistlused toimuvad Jaapanis ajavahemikus 20. september kuni 2. november. Rugby World Cup 2019 logo on™ ja © Rugby World Cup Limited 2015. Kõik õigused kaitstud.

Seotud tooted

Seotud artiklidOsast Saage inspiratsiooni leiate kasulikke fotograafia näpunäiteid, ostujuhiseid ja põhjalikke intervjuusid. Seal on kõik, mida vajate parima kaamera või printeri leidmiseks ja oma uue idee elluviimiseks.

Tagasi nõuannete ja tehnikate juurde