A tablet showing the Creative Park app next to personalised cards and a party garland.

PRINTIMINE JA MEISTERDAMINE

Personaliseerige, printige, kaunistage: Creative Park muudab pidude korraldamise lihtsaks

Kõik armastavad head pidu! Noore inimese jaoks on erinevad üritused ja kindlad kuupäevad väga suure tähtsusega. Sünnipäevad, jõulud, õnnestunud eksamid, kooli lõpp – nimekiri on lõputu. Ürituse korraldamine võib olla väga stressirohke. Kingituste ostmine, meelelahutuse organiseerimine ning söögi ja joogiga tegelemine võtab nii palju aega, et dekoratsioonide peale mõeldakse tihtipeale alles viimasel minutil.

Õnneks pakub Canoni rakendus Creative Park aegasäästvaid ja soodsaid lahendusi, millega jäävad rahule ka nõudlikumad peokorraldajad. Nii rakendus kui ka Creative Parki veebisait on täis stiilseid ja moodsaid disaine – alates sünnipäevavanikutest ja peokottidest kuni fotonurga elementide ja lauamattideni. Lõbusate ja erksavärviliste disainide seast leiavad midagi sobivat igas vanuses kasutajad.

Alustamiseks laadige rakendus alla App Store’ist või Google Play poest. Te vajate vaid Canon ID-d ja toetatud Canoni printerit.

Disainielemente igale sündmusele

Personalised cards created with the Creative Park app on a party table with paper garlands and a pineapple gift box.
Alates kaartidest ja kutsetest kuni lippude ja vanikuteni – rakendusest leiate erinevaid disaine ja malle.

Rakendus Creative Park on kõik-ühes lahendus peodekoratsioonide jaoks Kui kasutate rakendust esimest korda, avage vahekaardi „Featured“ (Esiletoodud) alt kategooria „Party“ (Pidu), kust leiate nii vanikuid, kotte ja karpe kui ka nimesilte ja peomütse. Kui te ei leia endale sobivat või tahate rohkem valikuid, avage vahekaardi „Category“ (Kategooria) alt „Letters/Cards“ (Kirjad/kaardid). Selles on olemas näiteks kutse- ja kirjamallid. Lisaks on vahekaardile „Featured“ (Esiletoodud) lisatud ka kategooria „Birthday“ (Sünnipäev), mis sisaldab sünnipäevakaarte ja muid tarvikuid.

Erinevad teemapeod

Two girls hold photo booth party props printed from Creative Park
Valige oma peole teema ja leidke sobivad kaunistused.

Rakendusega Creative Park saate stiliseerida pidu vastavalt oma soovidele ja eelistustele. Ehk soovite suve meenutavat troopikapidu, mida saate rikastada taimepiltidega kutsete ja lauamattidega, arbuusikujuliste kinkekottide või lõbusa ananassiga kinkekarbiga? Lisage juurde erksavärvilised fotonurga elemendid ja värvirohke vanik ning oletegi valmis. Või tahate hoopis printsessiteemalist pidu koos mündiroheliste minikroonide, roosade kalliskividega vanikute ja mitmevärviliste kinkekarpidega?

Canoni matt fotopaber MP-101 A4 on ideaalne valik mudelite ja kvaliteetsete kaunistuste loomiseks.

Kohandage ja personaliseerige

Seotud artiklid
A hand holding a smartphone displaying the Creative Park app. Canon printer paper and Creative Park templates and designs are arranged on the table.

PRINTIMINE JA MEISTERDAMINE

Viis parimat nõuannet, kuidas rakendust Creative Park kasutada

Alustage mängude, mudelite, kaartide ja palju muu meisterdamisega koos Canoni Creative Parkiga.

A woman carries a tote bag which has been customised with a panda motif from Creative Park with Canon's iron-on transfers.

LOOMINGULINE PRINTIMINE

Kujundage oma riidekapp ümber: tekstiilile printimine

Väljendusrohked t-särgid, isikupärased kandekotid, unikaalsed kingitused ... järgige meie samm-sammulist juhendit ja õppige tekstiilile printimist.

A green cutting mat with printed stickers resting on top, with a smartphone and tablet.

LOOMINGULINE PRINTIMINE

Kaunistage oma seadmeid Canoni printeri abil

Kaunistage oma telefoni, sülearvuti ja tahvelarvutit PIXMA printeri abil.

A girl holds a personalised card created with the Creative Park app.
Paljusid rakenduse Creative Park malle saab kohandada oma nutiseadmes oleva piltide ja personaalsete sõnumitega. Seejärel saate prinditöö otse nutiseadmest oma printerisse saata.

Üks parimaid rakenduse Creative Park eeliseid on see, et paljusid malle saab kohandada enda piltide või sõnumitega. Pärast seda, kui olete malli alla laadinud, saate importida nutiseadmes olevad pildid rakendusse ja kasutada funktsiooni „Additional text“ (Lisa tekst), et lisada mallile personaalset sõnumit. Lapsed saavad muuta ja disainida valitud malle vaid minutitega ja seejärel ühendada juhtmevabalt ühilduva Canon PIXMA printeriga, kui töö on valmis.

Nautige katsetamist

A girl folds a paper party garland printed from the Creative Park app.
Iga mall on varustatud selgete juhistega, mida saate samuti välja printida. Seejärel lugege juhiseid ja pange oma 3D loomingud kokku – see ilus pastelne vanik sobiks suurepäraselt peolauda kaunistama.

Mallid on jagatud erinevatesse kategooriatesse ja instinktiivne disain aitab navigeerida soovitud osani. Kui olete leidnud meeldiva malli, saate klõpsata tähekesel ja lisada selle menüüsse „Favourites“ (Lemmikud). Kui soovite malli alla laadida, klõpsake valikul „Edit“ (Muuda). Iga mall on varustatud selgete juhistega. Salvestage („Save“) oma projekte jooksvalt (salvestatud asjad tõstetakse menüüsse „Your Items“ (Minu asjad)) ja kui olete valmis, siis puudutage valikut „Print“ (Prindi).

Ehk soovite katsetada erinevaid paberitüüpe? Vahekaardilt „Category“ (Kategooria) leiate valiku „Recommendations by paper type“ (Soovitused paberitüübi järgi), mis soovitab malle näiteks korduvkleepuvale fotopaberile, magnetilisele fotopaberile ja nii heledale kui ka tumedale kangale mõeldud peale triigitavaid kleebiseid.

Võibolla soovite teha oma külalistele ühesugused t-särgid? Lisaks võite printida oma kaunistused magnetilisele fotopaberile, mida saate kasutada ka hiljem oma fotode näitamiseks.Autor: Claire Gillo

Seotud tooted

Seotud tooted

Seotud tooted

Seotud artiklid

Osast Saage inspiratsiooni leiate kasulikke fotograafia näpunäiteid, ostujuhiseid ja põhjalikke intervjuusid. Seal on kõik, mida vajate parima kaamera või printeri leidmiseks ja oma uue idee elluviimiseks.

Tagasi nõuannete ja tehnikate juurde