KAASASKANTAVAD KAAMERAD

Ideaalne kaaslane teie järgmisele seiklusele: Canon IVY REC

Väike, kerge ja kompaktne – lugege, kuidas Canoni tegevuskaamera IVY REC keerulises keskkonnas hakkama sai.
Ronija Molly Thompson-Smith seismas kivi peal ja vaatamas läbi Canoni tegevuskaamera IVY REC pildinäidiku.

Seiklused pakuvad võimalust pageda igapäevaelu sagina eest, kogeda põnevat välismaailma ja nautida hetke. Vahet ei ole, kas tegelete kaljuronimise, metsajooksu või kajakisõiduga – ülikompaktne ja vastupidav Canon IVY REC ei hoia teid kunagi tagasi. Seljakoti, vöö või rakmete külge kinnitatav Canon IVY REC on põrutuskindel1 ja veekindel2, võimaldades ratturitel, matkajatel, ronijatel ja parvetajatel oma suured kaamerad ja kallid nutitelefonid koju jätta ning pildistada ka liikvel olles.

Andsime kaamera Canon IVY REC 22-aastase professionaalse ronija Molly võimekatesse kätesse ja palusime tal seda proovida Ühendkuningriigi kõige kurikuulsamate kaljurahnude peal. Selles artiklis saate teada, kuidas tal läks.

Kinnitage külge ja minge

Ronija Molly Thompson-Smith hõõrub enne laskumist käsi kriidiga.

Ronija Molly Thompson-Smith hoiab oma varustust minimaalsena, et kott liiga raskeks ei muutuks.

Maha asetatud ronimissaapad, nöör ja karabiin ning vöörihma külge kinnitatud Canoni tegevuskaamera IVY REC.

Canoni kaameral IVY REC on olemas klamber, mille abil saate kinnitada selle nii vöö kui ka koti külge, tänu millele ei ole teil taskuid vajagi.

„Arvan, et üha rohkem inimesi otsib midagi väikest ja kompaktset, mida endaga pikkadeks päevadeks kaasa võtta,“ rääkis Molly. „Ronima minnes pakin kaasa jalanõud, matid, rakmed ... neid asju on päris palju.“

„Prantsusmaa ronimisreisil tuli kaljurahnule jõudmiseks esmalt tund aega ülesmäge minna. Esimesel päeval võtsin kaasa ka oma digipeegelkaamera, aga teisel päeval mõtlesin, et see ei ole seda väärt – kaamera kaalus palju ja võttis kotis lisaruumi. Samas olid sealsed vaated vapustavad.“

Seiklusteks loodud kaamera Canon IVY REC disainimisel arvestati sellega, et see oleks võimalikult kompaktne. Vaid 110,5 mm lai ja 90 g kaaluv kaamera lisas Molly pagasile väga vähe kaalu. Klamber, mida saab kasutada ka pildinäidikuna, võimaldas kaamerat ka vöö külge kinnitada. „Ronides on mul külje peal alati hulk pikendajaid [ronimisvahendid],“ rääkis ta „seega ei jäänud üks väike kaamera mulle üldse ette.“

Väike, ent vastupidav

Ronija Molly Thompson-Smith hoidmas kinni kiviseinast, samal ajal kui Canoni tegevuskaamera IVY REC on kinnitatud vöö külge.

Molly vältis nutitelefoni kaasavõtmist, kuna ta kartis, et see kukub maha. Kuid seikluste jäädvustamise soov ei kadunud kuskile.

Ronija Molly Thompson-Smith ronimas mäe tippu.

Seega hakkas Molly otsima oma saavutuste salvestamiseks tegevuskaamerat – ja Canon IVY REC vastas tema nõudmistele.

Kõige olulisemaks peab Molly seda hetke, kui ta jõuab kalju tippu, mistõttu soovib ta ka jäädvustada just seda hetke. Kuid ta kartis nutitelefoni kaasa võtta. „See oli liiga stressirohke,“ selgitas ta. „Ma kartsin, et see kukub maha või saab seinaga kokkupuutes viga.“

Molly õnneks toob Canon IVY REC tõelise meelerahu. Kaameral ei ole ekraani, mis võiks katki minna, ja see peab vastu kuni kahemeetrisele kukkumisele1. Lisaks võib seda hoida 30 minutit kuni 2 meetri sügavuses magevees2, mistõttu on see ideaalne ka veespordialade jaoks, nagu kanuusõit ja aerusurf.

„Sain kinnitada kaamera Canon IVY REC oma rakmete või kriidikoti külge, teades, et see peab vastu ka paarile müksule,“ rääkis Molly. „Ma olin väga õnnelik, kui sain tippu jõudes oma pildi ära teha.“

Lihtne kasutada

Molly Thompson-Smith hoidmas käes halli Canoni tegevuskaamerat IVY REC.

Canoni kaamera IVY REC klamber töötab ka pildinäidikuna, mis aitab teil oma võtteid raamida. Ja kui kaamera läheb mustaks, saate selle vee all puhtaks loputada ja kuivaks pühkida.

Naine hoidmas käes halli Canoni tegevuskaamerat IVY REC ja nutitelefoni.

Canoni kaamera IVY REC Wi-Fi ja Bluetoothi võimekus lubab teil kasutada oma nutitelefoni kaugpäästikuna ning jagada oma fotosid otse sotsiaalmeediasse.

Kuigi Molly peab ennast fotograafia osas amatööriks, ei olnud tal raskusi 13-megapikslilise kaamera Canon IVY REC kasutamisega. Sellega saab jäädvustada täis-HD 1080p videot kiirusel 60 kaadrit/s ja muidugi ka pilte. „See kaamera on üsna iseenesestmõistetav ja kergesti kasutatav,“ rääkis ta. „Lihtsalt kinnitage see enda külge ja kasutage ühe käega valikuketast. Sümboleid on kerge valida, seal ei ole tüütut puuteekraani ja seda saab kergesti puhtaks pühkida. Nii ei pea te muretsema selle pärast, kui kasutate kaamerat kriidiste või mudaste kätega.“

„Inimesed püüavad treeningute jaoks luua siseruumidesse sarnaseid tingimusi nagu on õues,“ jutustas Molly. „Enne selle kaamera avastamist mõtlesin ma mitu korda nööril istudes, et kui äge oleks see, kui ma saaksin praegu pilti teha, et siis hiljem seda siseruumides taasluua. Võimalus pildistada liigutusi 40 meetri kõrguselt on suurepärane ja eriti siis, kui tegemist on kõige raskema kohaga. See on tõesti kasulik kaamera.“

Loomingulisemate võtete jaoks, sh ilusad selfid, on kaamera Canon IVY REC varustatud Wi-Fi ja Bluetoothiga, mis võimaldab teil ühendada kaamera oma nutitelefoniga ja kasutada tasuta kättesaadavat rakendust Canon Mini Cam 3 ning muuta oma nutitelefoni kaugpäästikuks. See rakendus aitab Mollyl ka oma jälgijaid rõõmsana hoida – Molly sai kohe pärast ronimist oma pildid ja videod nutitelefoni edastada ning sealt edasi sotsiaalmeediasse jagada.

Taskukohane Canon IVY REC on saadaval neljas vastupandamatus värvitoonis: hall, roosa, roheline ja sinine. Nii saate valida tooni, mis paistaks teie keskkonnas hästi silma – olgu selleks siis kivid, muda, liiv või vesi. „Mul on tunne, et ma saan selle igale poole kaasa võtta,“ rääkis Molly.


Autor: Natalie Denton

 1. Põrutuskindel kuni kaks meetrit. Põrutuskindluse testimise meetodid on sellele tootele unikaalsed ning need ei garanteeri kaitset toote kahjustamise või talitushäirete vastu.
 2. Veekindel kuni 30 minutit ja kuni 2 meetri sügavusel. Testitud ainult magevees. Kui toode puutub kokku mereveega, siis loputage seda kohe mageveega.
 3. Rakenduse Canon Mini Cam kasutamiseks peab teie ühilduv seade olema ühendatud kaameraga Canon IVY REC Bluetooth®-i ja Wi-Fi® kaudu. Rakenduse Canon Mini Cam saab tasuta alla laadida App Store'ist ja Google Play'st. Võivad kaasneda andmesidetasud. Ühilduv mobiilseadmetega, milles on iOS 11 või uuem, ja Androidi seadmetega, milles on Android 5.1 või uuem.

Seotud artiklid

 • Surfaja hoidmas üleval IVY REC-i ja vaatamas läbi pildiotsija.

  KAASASKANTAVAD KAAMERAD

  Saage tuttavaks: Canon IVY REC

  Jäädvustage elu liikvel olles, kasutades taskukohast ja kompaktset kaamerat, mida saate oma riiete külge kinnitada

 • Villamütsis tüdruk istumas oma vanematega metsas; kõik kolm vaatamas midagi eemalasuvat, samal ajal kui isa kasutab Canoni kaamerat PowerShot ZOOM.

  KAASASKANTAVAD KAAMERAD

  Vaadake kaugemale: PowerShot ZOOM

  Lugege, miks see taskusse mahtuv kompaktkaamera on ideaalne pereseikluste jaoks.

 • Kaks seljakottidega meest uisutamas mööda külmunud järve.

  SEIKLUSFOTOGRAAFIA

  Seiklusfotograafia näpunäited

  Viis nõuannet, kuidas kaameraga EOS M6 Mark II oma seiklusi jäädvustada.

 • Viis nõuannet tegevuse jäädvustamiseks

  VÄLITINGIMUSTES JÄÄDVUSTAMINE

  Viis nõuannet aktiivsete õuetegevuste jäädvustamiseks

  Lugege, kuidas jäädvustada loomingulisemalt oma igapäevaseid seiklusi, järgides professionaalselt fotograafilt Tom Bingilt saadud nõuandeid.