NÕUANDED PRINTIMISEKS

Avastage printer, mis muudab hübriidtöö sujuvaks

Siit saate teada, miks Canon PIXMA TR4650 on parim koduprinter kaugtööle üleminekuks.
Canoni PIXMA printer kodukontoris laual.

Kui Covid-19 pandeemia sundis töötajaid kodust tööle asuma, muutis Bristoli reklaamiagentuuri amatöörfotograaf ja strateegiadirektor Jamie Watson peagi oma söögitoa hoopis kodukontoriks. Tähtaegade saabudes ja loovuse vähenedes leidis ta, et üks asi on puudu: hea printer.

Piirangute vähenemisel liigume üle hübriidsemale tööviisile, kus sujuv üleminek koduse ja kontoritöö vahel on olulisem kui kunagi varem. Jamie teeb koostööd klientide, uurimismeeskonna ja loominguliste ideede meeskonnaga, et aidata luua uuenduslikke kampaaniaid ja palju muudki kaubamärkide jaoks. Nüüd töötab ta nii kodus kui ka kontoris ning hindab kummagi poolt pakutavat omamoodi vabadust.

Ideaalne kodukontor pole täielik ilma hea printerita, mida me sageli mõistame kiire tähtaja jooksul või just enne koosolekut, kui tekib vajadus midagi välja printida. Ja kuna paljud meist töötavad eemalt, on see just funktsionaalne tehnoloogia, mis võib vähendada meie ekraaniaega ja tegelikult sedasi loomingulisi protsesse kiirendada.

Kodu- ja kontorikeskkonna vahetamine võib tänu sobivatele seadmetele olla sujuv. Canoni suure jõudlusega printerite valikuga – eriti kompaktse neli-ühes printeriga Canon PIXMA TR4650 saate kiiresti ja lihtsalt printida samaväärse professionaalse tasemega trükiseid.

„Kui mul on palju tööd teha, on kodus töötamine üsna hea viis kontori segavatest teguritest eemaldumiseks,“ ütleb Jamie. „Saate oma aega veidi paremini hallata, see on paindlikum kui traditsiooniline kellast kellani tööaeg. Ilmselgelt ei pea te ka pendeldama, nii et saate ühe päevaga natuke rohkem tööd teha. Rattasõit on mul lemmikharrastus, nii et võin minna rattaga sõitma, ilma et peaksin kontorisse või koju sõitmiseks aega arvestama.“

Koostöö meeskonnaliikmetega on kontorikeskkonnas aga lihtsam ja ülesandeid saab tõhusamalt täita.

Siinkohal selgitab Jamie, kuidas koduprinter pakub talle võimalust ekraanilt eemale saada, et süveneda täielikult projektidesse, millega ta kodus töötab.

Selge mõte selge trükisega

Mees, kes tõmbab alla Canoni printeri esisalve.

Neli-ühes Canon PIXMA TR4650 printeril on neljavärviline hübriidvärv ja täiustatud kassetipaigutus, mis muudab kasseti vahetamise veelgi lihtsamaks.

Printer Canon PIXMA TR4650 aitab Jamiel sülearvutist eemale astuda, et keskenduda tema tööks vajalike dokumentide paberkoopiatele. „Ma eelistan lugeda kliendimeile paberil,“ ütleb Jamie, „selleks et rohkem sisse elada, mitte lasta ennast segada ekraanil toimuvast, näiteks saabuvatest e-kirjadest või vestluse märguandest. Lihtsam on lugemisele keskenduda, seda olulist esile tõsta ja küsimusi lisada. Ma lihtsalt tunnen olevat rohkem süvenenud sellesse, mida ma teen ja mida loen.

„Kui saan uurimisagentuuridelt küsitlustulemused mitmete erinevate diagrammide ja graafikutega, on minu arvates kõige lihtsam, kui mul on need paberil silme ees ja saan neid omavahel võrrelda, mitte ainult slaide sirvida, sest et vaadata saab ju ainult ühte asja korraga,“ lisab ta.

Kontoris töötades ei pea te kunagi muretsema printeri seadistuse ning paberi ja tindi taseme pärast. Koduski ei tohiks see teisiti olla. Dokumendi eemaldamise meeldetuletusteade, täiustatud eesmine paberisalv, mis hõlbustab paberi laadimist, ja kiirem, lihtne kassetipaigaldus muudab selle kasutajasõbralikuks ja tõhusaks koduprinteriks sellistele professionaalidele nagu Jamie.

Ja kuna PIXMA TR4650 saab kasutada ka üksnes rakendusest Canon PRINT, pole printimiseks, kopeerimiseks, skannimiseks, hoolduseks, tinditaseme kontrollimiseks ja asendustintide ostmiseks arvutit üldse vaja.

Pliiatsi kasutamine digitaalsel paberil

Inimene, kes kasutab Canoni koduprinteriga printimiseks oma nutitelefoni.

Kodust töötades aitab erinevates ruumides ülesannete lahendamine Jamiel keskenduda. „Kontoris olles liigun ringi, et vahetada keskkonda ja värskendada oma meelt. Ma saaksin istuda oma laua taga, aga siis tõusen ikka üles ja istun söögitoas või katuseterrassil,“ ütleb ta. „Ma teen seda ka kodus. Prindin asjad välja ja lähen sülearvutist eemale, sest kuigi te teete kaugtööd, helistavad teile inimesed pidevalt ja saadavad teile kogu aeg vestlussõnumeid. Sülearvutist eemale minnes eemaldute häirivatest teguritest. Prindin midagi välja, loen seda siis allkorrusel köögis ja see võimaldab mul paremini keskenduda.“

Isik, kes kirjutab väljaprinditud Exceli lehele.

Jamie teeb koostööd paljude klientidega, alates tervishoiutoodete kaubamärkidest ning toidu- ja karastusjookide tootjatest kuni internetimajutusteenuste pakkujate ja pankadeni.

Jamie kasutatavat taskukohast printerit on lihtne seadistada rakenduse Canon PRINT abil, pakkudes paremat kasutuskogemust. „Seda oli väga lihtne seadistada, mis oli minu jaoks peamine, sest mulle tundub, et iga printer, mis mul kunagi on olnud, on mult nõudnud umbes viis päeva, et seda tegelikult tööle seadistada ja kasutama hakata. See printer sai sellega ise hakkama,“ vaimustub ta.

Sellel on ka kasulik ühendus Easy-Layout Editor-iga, mis võimaldab teil enne printimist dokumente, näiteks PDF-faile ja pildifaile ühele lehele ümber paigutada – ideaalne Jamie töö jaoks.

„Kui ma loon projekte brändistrateegia jaoks või pean koostama brändi kuvandi, siis eelistan seda lihtsalt käsitsi joonistada,“ ütleb ta. „Seejärel skannin selle ja saadan siis ülejäänud meeskonnale kui töö mustandi, selle asemel et kulutada palju aega selle kujundamiseks Microsoft® PowerPoint® -is.“

Pilves skannimine Canoni koduprinteriga

Mees istus aiapingil oma kruusi ja sülearvutiga.

Jamie igatseb mõnikord kontoris meeskonnaga suhtlemist, selle puudumine on kodust töötamise negatiivne külg. „Töötades loomingulises agentuuris, oleme kindlasti puudust tundnud omavahelisest koostööst,“ ütleb ta. „Kodus töötamine on individuaalsem, sa ei saa lihtsalt kellegi laua taha hüpata või lõuna ajal mingil teemal vestelda. Peate kohtumise kalendrisse panema ja helistama, mitte lihtsalt juhusliku vestluse pidama.“

Mees paneb rattakiivri pähe.

Kodust töötamisel on kindlasti oma eelised – Jamie sõitis varem tööle jalgrattaga, kuid saab nüüd pendeldamist vältida ja naudib jalgrattasõitu pigem hobi kui vajadusena.

Canon PIXMA TR4650 funktsioon PIXMA Cloud Link aitab teil pilvest printida ja skannida* – see sobib suurepäraselt väikeettevõtetele, kes jagavad ja salvestavad sisu jagatud pilveteenuses, nagu Google Drive™, Dropbox™ või Evernote®, mis tähendab, et saate need failid hõlpsalt välja printida olenemata oma asukohast.

Kui meeskonnad oma disainilahendusi jagavad, aitab Jamie, et dokumentide ja jooniste printimine enne nende seinale kinnitamist või väljapanekut aitab tal loomingulisi ideid töö käigus paremini hinnata.

„Kui saame oma loominguliste ideede meeskondadelt ideid, milleks võivad olla näiteks disainilahenduste joonised, peate üsna sageli nendega tööd jätkama ja neid oma silme all hoidma,“ ütleb ta.

„Nii et mulle meeldib neid välja printida, kuna see võimaldab mul neid taustal kaaluda, kui need on välja prinditud ja seinale kleebitud või lauale asetatud. Nii on natuke lihtsam nende juurde mõtetes tagasi pöörduda ja alateadlikult neile mõelda.“

Mitmekülgsus kodus printimiseks

Canoni printer toataime kõrval, lisaks telefon ja mõned väljaprinditud dokumendid.

Amatöörfotograaf Jamie Watson armastab oma kaameraga väljas käia ja Canon PIXMA TR4650 printeriga on võimalik luua kodus vaatamiseks kvaliteetseid väljatrükke. „Püüan alati väljas käies palju fotosid teha,“ ütleb ta. „Ma elasin kunagi Austraalias, kus ma seda praktiseerima hakkasin.“

Mees sulgeb kodukontori laual kotikese.

Mitmekülgne Canon PIXMA TR4650 võimaldab Jamiel tööprojektidesse täielikult süveneda, nagu oleks ta ettevõtte kontoris.

Canon PIXMA TR4650 pole suurepärane mitte ainult töö jaoks, vaid on piisavalt mitmekülgne ka kodus õppimiseks, laste koolitöödeks ja perepiltideks.

Easy-PhotoPrint Editori abil on lihtne luua erinevaid omapäraseid fototeoseid, näiteks kohandatud suurusega väljatrükke, kalendreid ja ruudukujulisi fotokompositsioone, võimaldades neid kasutada isiklike projektide jaoks nii kodus kui ka tööl.

Loominguline fotograaf Jamie on seda kasutanud raamimiseks mõeldud trükiste loomiseks, kuna 4 × 6-tolliseid ääristeta fotosid on võimalik printida vaid sekunditega. „Trükikiirus on kiire ja see on tõesti ilus vaadata, kui saame fotosid välja printides neid oma uues majas seinale raami panna, mis tähendab, et ma ei pea eraldi neid professionaalses trükikojas printima ega nende eest maksma,“ ütleb ta.

Canon PIXMA TR4650 koduprinteril on puhtajooneline disain, mis oli veel üks tegur, mida Jamie ja tema kaasa oma koju midagi välja valides arvesse võtavad. „Printerid ei ole alati kõige ilusamad asjad, kuid Canon PIXMA TR4650 näeb tõesti kena välja. Mu kihlatu on kodu üle uhke ja ta on visuaalne tootearendaja, nii et ta oskab väga hästi esemeid eksponeerida. Kena välimusega printeri hankimine oli tema jaoks väga oluline,“ lisab ta.

Andke oma kodukontorile viimane lihv täiustatud neli-ühes Canon PIXMA TR4650 printeriga, mis vastab kõikidele kaugtöö ja isiklike printimisprojektide vajadustele.

*Pilveteenusesse skannimise ja e-posti skannimise tugi on saadaval ainult Canoni originaaltindi kasutajatele.


Autor: Lorna Dockerill

Seotud tooted

Seotud artiklid

 • Naine istub kodukontori laua taga, millel on sülearvuti, monitor ja Canon MegaTanki printer ning neli tindipudelit.

  NÕUANDED PRINTIMISEKS

  Milline printer teile sobib?

  Leidke endale sobivaim Canoni printer – peredest ja õpilastest kodukontoris töötajateni.

 • Prinditud Canon PosterArtisti disainid laual Canon MAXIFY printeri ees.

  PRINTIMINE

  Canon PosterArtist

  Looge professionaalseid postridisaine kiiresti, lihtsalt ja tasuta.

 • Sülearvuti istub lahtiselt laual, ekraanil on tarkvara Canon Easy-PhotoPrint, Canoni paber vasakul ja Canoni printer paremal.

  PRINTIMINE

  Õige Canoni printimisrakendus teie jaoks

  Olge loominguline ja organiseeritud Canoni printimisrakendustega – iga projekti jaoks sobib üks.

 • Inimene kasutab tahvelarvutis rakendust Easy-PhotoPrint Editor, et juhtmevabalt laual olevast Canon PIXMA printerist perepilt välja printida.

  PRINTIMINE

  Juhtmevaba printeri kasutamine

  Nutikad võimalused juhtmevabast printerist viimase võtmiseks.