Sujuv jäädvustamine ja jagamine

Olenemata sellest, kas jäädvustate kompaktkaameraga fotosid või digipeegelkaameraga videomaterjali, teravate tulemuste saamine võib mõnikord olla tõsine katsumus. Aastakümneid on meie uuenduslik pildi stabiliseerimise tehnoloogia aidanud fotograafidel ja filmitegijatel kaamera rappumisega toime tulla. See soovimatu värisemine võib olla levinud probleem, kui suumite ja fokuseerite millelegi kauguses või kui jäädvustate videoid jalutades või joostes.

Olenemata kasutatavast kaamerast on sujuvamaks ja teravamaks ilma statiivita jäädvustamiseks olemas mõned lihtsad näpunäited. Esiteks proovige vasakut küünarnukki hoida ülakeha vastas, et kaamerat toetada ja stabiilsena hoida. Võtke kindel asend, seistes nii, et üks jalg on mugavalt ees, jalad kergelt harkis. Toetage kaamerat, et vähendada värinat, ja pöörake tähelepanu kaadri horisontaalsete ja vertikaalsete aspektide hoidmisele, eriti kaameraga jalutades.

Meie värskemad kaamerad pakuvad viie teljega pildistabilisaatorit Intelligent Image Stabilizer, mis kohandub jäädvustatava stseeniga, et aidata teravaid pilte saada hämaras valguses või täissuumiga. Statiivita videote jäädvustamisel pakub Dynamic IS suurepärast pildi stabiliseerimist isegi jalutades või joostes.

Sujuv fotode jäädvustamine