Kaugelt jäädvustamine uute nurkade alt

Kõige loomingulisemad pildid saavutatakse sageli, nähes stseeni teistsugusest vaatenurgast. See võib tähendada grupivõtte saamiseks sõna otseses mõttes inimeste peade kohal seismist, linnaruumi jäädvustamiseks turvaliselt kontori ülemisele korrusele minekut või kontserdil lihtsalt kaamera pea kohal hoidmist. Sellisel viisil piltide jäädvustamine ei pruugi alati olla praktiline, kuid see võib ennast ära tasuda.

Õnneks võimaldab meie kaugelt jäädvustamise tehnoloogia teha võtteid huvitavate nurkade alt ja nihutada loomingulisi piire. Saate end sättida ka grupipiltidele või teha suurepäraseid pilte iseendast ja jäädvustada ettearvamatuid objekte (nt elusloodust) kaugelt ilma neid segamata.

Paljud meie värskeimad kaamerad võimaldavad tavapärase pildiotsija asemel kasutada nutitelefoni. See tähendab, et saate juhtida kaamerat eemalt. Lihtsalt ühendage mobiiliseade kaameraga ja käivitage rakendus Canon Camera Connect. Kui seadmed kasutavad lähiväljasidet, viige seadmed ühenduse loomiseks vastamisi. Kui teie kaamera on stabiilsel pinnal või statiivil, saate seejärel nutitelefoni kasutades eemalt reguleerida kadreerimist, fokuseerimist ja teisi sätteid. See annab teile vabaduse avastada loomingulisi nurki ja luua haaravaid lugusid.

Kaugjuhtimisega pildistamine