Sel ronimiskorral kasutasime professionaale ja turvavarustust ning meil oli ronimiseks luba hoonete omanikelt. Ärge proovige sellest midagi järele teha ega kopeerida.

Fotode ja videote nautimine ning jagamine

Aastate jooksul kogute tõenäoliselt sadu hinnalisi fotomälestusi erinevatesse kaameratesse, mälukaartidele ja seadmetesse. Aitamaks teil hallata ja nautida neid alati kui soovite, on hea mõte need kõik ühte kohta kokku koondada.

Üks kasulik nõuanne nii paljudel piltidel silma peal hoidmiseks on need kohe pärast jäädvustamist üle vaadata. Nõnda koguneb vähem pilte, mida te ei soovi enam kunagi uuesti vaadata. Mõelge hoolega, milliseid pilte soovite säilitada; nende suurel ekraanil nägemine võib aidata teil rohkem detaile näha ja otsustada, millised on parimad.

Canoni Connect Station pakub lihtsat viisi fotode ja videote ühes kohas hoidmiseks, et neid kodus kõrglahutusega teleris sõprade ja pereliikmete seltsis nautida. Puudutage oma Canon Dynamicu aktiveeritud lähiväljaside toega kaamerat, et kanda pildid üle juhtmevabalt või importida faile mälukaardi või USB-kaabli abil. Samuti saate kasutada Connect Stationit oma fotode hõlpsaks jagamiseks sotsiaalmeedia saitidel ja võrgupõhistes albumites (nt irista), et juhtmeta printida ja eri seadmetesse talletatud mälestusi korraldada.

Fotode jagamine