Filmilike videote jäädvustamine

Videote jäädvustamisel filmiliku välimuse saavutamine on oskusi nõudev kunst. Sujuv fookuse juhtimine tagamaks, et põhiobjekt on kaadris terav, on üks viis professionaalse ilme saavutamiseks.

See meetod võib ilma harjutamiseta keeruline olla. Kui soovite alustada, proovige fokuseerida staatilist objekti selle suunas kõndides ja reguleerida objektiivi, et see paistaks kaadris pidevalt terav.

Vaatajate tähelepanu peamisele objektile tõmbamiseks kaaluge võtetel tausta hägustamist, hoides põhiobjekti nõelteravana; lainurkvõtete puhul peaksite fookuses hoidma kõike.

Meie värskemad kaamerad võimaldavad tänu Hybrid CMOS AF III fokuseerimistehnoloogiale aidata videote jäädvustamisel fookuse säilitamise probleeme üle saada. See võimaldab sujuvat ja automaatset jälgimist ning tähendab, et objekt on alati terav isegi kaadri liigutamisel. Mõnedel Canoni kaameratel on ka puuteekraan, et aidata fookust ühelt objektilt teisele nihutada, ilma et peaksite objektiivi puudutama. Puudutage lihtsalt ekraanil olevat objekti, et see fookusesse tuua. Tulemus on sujuvam kinematograafilise ilmega esmaklassiline videomaterjal.

Filmilike vaadete jäädvustamine