High speed header

Kuidas jäädvustada tegevust talvetingimustes?

Vaadake, kuidas Canoni saadik Richard Walch selgitab, kuidas jäädvustada lumistes tingimustes dramaatilisi kaadreid tegevusest ning tutvuge nutikate tehnikatega kiiresti liikuvate objektide pildistamiseks. Õppige, kuidas kiire säriaeg aitab jäädvustada teravaid detaile, miks telefotoobjektiiv aitab objekti taustast esile tõsta ning kuidas panoraamvõtted aitavad saavutada silmapaistvaid tulemusi.

Kui meie tegevusrohke video inspireeris teid, siis minge kindlasti välja ja jäädvustage ka ise talveaja energiat.

Mõned magavad küll talveund, kuid elu ei muutu talve saabudes sugugi aeglasemaks. Linnalaadad ja pühadeturud pakuvad võimalust karusellide jäädvustamiseks. Proovige pildistada pöörlevaid karusellitulesid või lõbutsevate inimeste nägusid.

Kui teil on koer, siis haarake kaasa pall ja nautige täielikult ühist talvist jalutuskäiku ning jäädvustage oma energilist lemmikut tegevushoos. Äkki märkate ka metsaloomi. Lendavad linnud on piisavas liikumises sobiva võtte jäädvustamiseks.

Talispordialad pakuvad veelgi rohkem võimalusi suurepäraste fotodeks. Pildistage jääl liuglevaid uisutajaid, jäädvustage jääauku sukelduvaid julgeid ujujaid või jooksjaid, kelle jalad põrkuvad vastu külmunud maapinda.

Kui olete jäädvustanud oma nägemuse hoogsast talvisest tegevusest, jagage seda meie , et kogu maailm saaks sellest rõõmu tunda.