depth of field header

Kuidas jäädvustada fotosid väikse teravussügavusega?

Talvetingimused pakuvad palju imelisi detaile, mis ootavad lihtsalt avastamist. Vaadake, kuidas Canoni saadik Richard Walch selgitab, kuidas kasutada pildistamisel väikest teravussügavust nii, et objekt tõuseks taustast tõeliselt esile.

Nagu Richard Walch videos selgitab, pakub talv võimalust jäädvustada väljendusrikkaid detaile ja katsetada pildistamisel erinevaid teravussügavusi. Võite proovida näiteks järgmiseid ideid.

Kui reguleerite kaamera ava seadet, saate juhtida teravussügavust ja jäädvustada kõiki üksikasju: jäätunud marjad uduste jäiste puude taustal, sõbra hingeaur külmas õhus või jäälilled akendel. Nii saate rääkida kauneid lugusid talvehetkedest.

Kui te pole linnas, siis pöörake oma tähelepanu loodusele. Püüdke tabada elumärke karmides välitingimustes, näiteks jäätunud ämblikuvõrke, rippuvaid jääpurikaid või värskeid jälgi lumes.

Teravussügavusega mängides saate luua veelgi lummavamaid fotosid. Tahaksime väga teie fotosid näha. Jäädvustage lähivõtteid talvistest detailidest või kasutage suurt teravussügavust kaunite talviste maastike või linnafotode pildistamiseks. Jagage seejärel oma fotot meie , et ka teised saaksid seda nautida.