O1 header

Tulime, nägime, saime läbimärjaks

Viis asja, mis muudavad linnasurfarid eepiliseks

Möllavad jõed, linnasurfarid, kartmatud fotograafid, meeletu tehnoloogia ja kaameravarustuse nirvaana – lubage meil viia teid meie uusima „Tulge ja vaadake“ loo telgitagustesse.

1. Eisbachi jõgi.

Iga sekund tulvab üle põhja paigutatud betoonplokkide 20 tonni jääkülma vett, tekitades metsiku, lakkamatu laine. Iga päev tuleb siia kogu linnast üle saja surfari päevasest tööelust vabanema ja hämmastavaid trikke sooritama.

2. Seadmeid, seadmeid ja veel rohkem seadmeid.

Need muudavad kõik paremaks. Meie meeskond kasutas kolme päeva jooksul pildistamiseks uskumatut segu murrangulistest foto- ja filmitehnikatest, mille hulka kuulusid spetsiaalselt selle konkreetse sündmuse jaoks ehitatud eritellimuslikud seadmed. Kasutasime neid, et pääseksite mobiiltelefoniga Münchenis otse Eisbachi jõe kaldale. 180º seade kasutab laia objektiivi, mis on kinnitatud kaamerale Cinema EOS C300 Mark II, samas kui teised seadmed võimaldavad teil teha ülikiireid võtteid ja suumida otse tegevuse sisse, nii et tegelikult on Canoni kaamerad teie käes.3. Meie surfarid. Jõge valitsevad kohalikud surfarid.

Film tehti jõe kolme kurikuulsaima surfari, Tao, Karina ja Alexiga. Nad on uskumatud – nende jaoks ei ole miski liiga raske ning nende oskused ja vastupidavus lainel lummasid meid kõiki.

4. Samo.

Võtete ajal kasutas meie profifotograaf Canoni uut kaamerat EOS-1D X Mark II tegevuse täiuslikuks jäädvustamiseks, samal ajal kui videvikust sai öö. Samo on samuti täielikult kartmatu. Võtete järel läks ta tegelikult Tao lauale ja surfas lainel kummikutes.5. Öine aeg.

Öisel ajal on kõik lahedam. Muidugi oleksime võinud pildistada päevavalguse käes, kuid see ei oleks pakkunud ju mingit pinget? Kasutasime linna meeleolu jäädvustamiseks tänavalampide õhustikulist kuma ning lasime lendu tohutud täispuhutavad valgustid, tekitades kuuvalguse efekti, mis eraldab iga surfari tema all möllavast lainest.

Tutvuge meie linnasurfarite interaktiivse elamusega siin.