hero

Canoni ühenduvus

Meie ühendatud kaamerad, printerid, rakendused ja Connect Station CS100 muudavad hinnaliste fotode ning videote jäädvustamise, jagamise, printimise ja salvestamise lihtsamaks.

Tehke rohkem WiFi ja lähiväljaside abil

WiFi-tehnoloogiaga Canoni seadmete abil saate oma fotosid teisaldada, jagada, printida ja salvestada ning kasutada kujutiste jäädvustamiseks isegi kaugjuhtimist. Näiteks võite töötlemiseks või jagamiseks teisaldada WiFi-toega Canoni kaamerast fotod hõlpsalt oma nutitelefoni. Lähiväljaside (NFC)* muudab selle veelgi lihtsamaks, võimaldades luua WiFi-ühenduse kahe NFC-toega seadme vahel neid lihtsalt üksteise vastu puudutades. Nii saate näiteks vaid ühe puudutusega teisaldada pilte NFC-toega kaamerast seadmesse Canon Connect Station CS100.

wi-fi-nfc
connected-services

Hoiab teid alati ühenduses

Olenemata sellest, kas soovite fotosid salvestada või töödelda, printida juhtmeühenduseta mobiilseadmest või jagada perekondlikke hetki – meie ühendatud rakenduste ja teenuste abil saate kujutisi parimal viisil kasutada.

lifecake

Lifecake

Vaadake, kuidas teie laps on kasvanud, luues fotodest ja videotest oma pere ajajoone.

irista

Irista

Salvestage, töödelge ja korrastage fotosid ning jagage neid kogu maailmaga.

pixma-cloud-link

PIXMA Cloud Link

Printige otse veebipõhistest fototeenustest, nagu Facebook, Instagram ja Google Drive, või skannige kujutisi ja salvestage need pilve täiustatud PIXMA Cloud Link printeritega.Ühendatud kaamerad ja muud seadmed

Meie uusimad kaamerad, printerid ja videokaamerad on suurepärase ühenduvusega, pakkudes fotode ja videote kasutamiseks suuremat valikuvabadust. Mõned uusimad mudelid sisaldavad lähiväljaside funktsiooni, tänu millele on seadmeid lihtsam ühendada ja teisaldada kujutisi WiFi kaudu ühilduvasse nutitelefoni või seadmesse Canon Connect Station CS100.

connected-products

Argentina

Skijöring

Tulge vaatama

apps

Rakendused

Võtke oma kaamerast, objektiivist või pildindusseadmetest viimast

Täpsustus: ühenduvusfunktsioonid on saadaval ainult teatud kaameramudelites. Mõne ühenduvusfunktsiooni kasutamiseks on vaja tasuta allalaaditavat rakendust.
*NFC ei ühildu kõikide seadmetega.
**Pictbridge juhtmevaba raadiokohtvõrgu kaudu.