Tere tulemast Münchenisse! Loodame, et võtsite oma surfilaua kaasa. Tulge ja liituge meie ning Tao, Alexi ja Karina, maailma kolme põnevaima jõesurfariga Eisbachi jõel, jõesurfamise kodus.

Avastage meie interaktiivne elamus oma mobiilis või lauaarvutis ja tutvuge selle ootamatu surfikogukonnaga Saksamaa südames. Tundke, mida tähendab professionaalsel pildistamisel osalemine, Canoni uusim seade teie peopesas. Võtke meie mudel EOS-1D X Mark II ja suumige sisse, et jäädvustada sellel käredal jõel Alexi ning Karina sünkroonis surfamine. Tehke Taost nõrgas valguses kiire liikumisega pilte, kui ta sööstab öösel trikke sooritades üle laine, ja seejärel jagage neid oma sõpradega.

Nagu kõikide meie „Tulge ja vaadake“ lugude puhul julgustame teid võtma kätte kaamera või nutitelefon ja suunduma avastusretkele. Aitame teil jäädvustada uskumatuid pilte oma praktiliste ja varustusalaste nõuannete videotega. Avastage lugusid, mis on olemas teie oma ukseesisel, leidke üles oma hääl, jagage seda teistega ja nad tulevad kindlasti vaatama.

Tutvuge meie linnasurfarite interaktiivse elamusega siin.

The story of the wave

Lainelugu

Käes on kesköö ja olete linna südames. Aga teate mis? Surfamiseks on laine olemas! Ühinege Müncheni linnasurfaritega ja avastage Eisbachi jõe laine lugu.

Meet the surfers: Tao, Alex and Karina

Saage tuttavaks surfaritega: Tao, Alex ja Karina

Saage tuttavaks Müncheni kolme kurikuulsaima jõesurfariga, kes aitavad meil jutustada meie uusimat „Tulge ja vaadake“ lugu.

Take better portraits

Paremad portreefotod

Portreefotosid on kerge teha, kuid selles valdkonnas on raske proff olla. Meie lihtsad näpunäited, kuidas teha headest piltidest suurepärased.

How to use natural light

Loomuliku valguse kasutamine

Saage natuke lisateavet selle kohta, kuidas valgus erinevatel kellaaegadel muutub. Avastage, kuidas kasutada kaamera sätteid, et nendest maksimum võtta.

Shoot sharper fast-moving action

Kiire liikumine jäädvustub teravalt

Suurepäraste tegevusvõtete tegemine, näiteks linnajõe surfaritest, lumelauduritest ja jooksjatest, tähendab ettemõtlemist.

Capture stunning details, even in low light

Jäädvustage detailset pilti ka nõrgas valguses

Napi valguse tingimustes võib kujuneda detailide jäädvustamine keeruliseks, eriti kui kasutate nutitelefoni kaamerat. Saage lisateavet ava, ISO-valgustundlikkuse sätete ja katikukiiruste kasutamise kohta.

Zoom in and capture fast action

Suumige sisse ja jäädvustage kiiret liikumist

Tegevuse pildistamine taandub täielikult murdsekundiliste hetkede jäädvustamisele, seega tuleb tegevusega sammu pidada.

Behind the scenes - City Surfers

Kulisside taga – linnasurfarid

Valgus! Kaamera! Surfake! Tulge vaatama, kuidas jäädvustasime videot Canoni linnasurfaritest Eisbachi jõel.

Side by side: Canon cameras versus smartphone cameras

Kõrvuti: Canoni kaamerad võrreldes nutitelefonide kaameratega

Hiljuti toimunud linnasurfarite pildistamise käigus palusime innukal harrastusfotograafil aidata meil võrrelda uusimate Canoni kaamerate ja juhtivate nutitelefonide kaameratega tehtud pilte. Tutvuge tulemustega.

The kit you need for shooting and instant sharing

Pildistamiseks ja kiireks jagamiseks vajalik varustus

Õige varustusega on võimalik jagada muljetavaldavaid fotosid kiiresti sõprade ja jälgijatega.

The perfect kit for portable flexibility

Täiuslik varustus paindlikuks kaasaskandmiseks

Alati ei ole praktiline suurt kaamerat ja varustusekotti kaasas kanda. Ent kui nutitelefoni kaamera ei suuda pakkuda digipeegelkaamera esmaklassilist pildikvaliteeti, siis on vaja kaamerat, mis seda suudab.

A kit list for controlling the light

Varustuse nimekiri valguse reguleerimiseks

Kui soovite teha õhustikulisi, loovaid, hästi valgustatud pilte, on selleks vaja õiget varustust.