Tööle

Turvalisus

On aeg, et dokumendid teie kontoris oleksid turvatud sama hästi kui kogu ülejäänud osa teie IT infrastruktuurist!

Praeguseks on teie arvutid tõenäoliselt kaitstud tehnoloogia abil: tulemüürid, viirusetõrjed ning isegi andmete krüpteerimine. Ent kuidas on väärtusliku teabega, mida te prindite, faksite või saadate? See teave võib kergesti kaduma minna, kahjustada saada või varaste saagiks langeda. On aeg muuta turvaliseks see oluline teave, mida teie ettevõtte omab.

  • Kas teadsite, et ligi ¼ kõigist andmete rikkumisest puudutab paberdokumente?
  • Ning et andmete rikkumisest tulenev kahju ettevõttele moodustab kõige suurema osa rikkumistest tulenevate kulude kogukulust (36%)?

Canon aitab parandada teie dokumentide turvalisust järgnevates valdkondades:


Konfidentsiaalsus:
Tagades, et oluline äriteave nii füüsilisel kui digitaalsel kujul ei satu volitamata isikute või süsteemide kätte. Näiteks
  • Muutes turvaliseks üle võrgu teabeülekanded, kui dokumente prinditakse või skaneeritakse.
  • Võimaldades turvalist andmete talletamist, nii et konfidentsiaalseid dokumente pole võimalik multifunktsionaalse printeri kõvakettalt taastada.

Terviklikkus:
See tähendab, et teave jääb originaalitruuks tänu eelnevalt tehtud seadistustele, mis kontrollib teabe muutmist ning kustutamist. Paljudes valdkondades on dokumentide terviklikkuse tagamine seadusega nõutav.
  • Lisades skaneeritud dokumentidele digitaalse allkirja, võib tagada, et dokumente ei saa muuta ning et neid kuvatakse täpselt sellisena, nagu need skaneerimisel olid.

Kättesaadavus:
Lisaks turvalisusele tagame, et teave, mida meie kliendid vajavad, on kättesaadav seal ja siis, kui vaja, ning õiges vormis.
  • Krüpteeritud PDF-dokumendid tagavad, et neis sisalduv teave on nähtav üksnes selleks volitatud inimestele, kes teavad salasõna.
  • Oluliste süsteemide liiasus tagab, et oluline teave on pidevalt saadaval.


spacer
					image
Related Software
Security & Cost Control Pack
uniFLOW
eCopy
Device Security Brochure
Teie lahendused
Dokumendikulude haldus
Dokumendihaldus
Dokumentide jagamine
Turvalisus
Seadmete haldamine
Värvihaldus
Tootmistöövoog
Muutuvate andmete printimine
Professional Print Solutions [PDF, 736 KB]