Canon PRISMAprepare

PRISMAprepare

Tänu PRISMAprepare tarkvarale saavad professionaalsed printijad ette valmistada täiuslikke dokumente produktiivsemalt ja tulusamalt.

Kasulikud omadused

  • Dokumentide ettevalmistamine äärest-ääreni
  • Intuitiivne ja lihtsasti kasutatav
  • Ühilduv mis tahes lehtpaberisööturiga printeriga
  • Avatud liides maksimeerib paindlikkust
  • Tõhusust suurendavad funktsioonid
  • Loodud kasumit suurendama

Üksikasjad

Vaadake toodet Canon PRISMAprepare üksikasjalikumalt

Valmisolekus kõik-ühes-lahendus


Kasutajasõbraliku ekraaniga PRISMAprepare täidab printeri trükiettevalmistuse vajadused ühe lahenduse abil. Alates lehtede puhastamisest ja dokumentide täiustamisest, lõpetades värvide kontrollimise ja parandamise ning dokumentide klammerdamiseks, murdejoonte või aukude tegemiseks ettevalmistamisega – see kõik-ühes-lahendus võimaldab isegi kasutajal ette valmistada dokumente brošüüride tegemiseks või täiuslikuks köitmiseks. Täites kõiki neid vajadusi, lihtsustab see tarkvaralahendus kõikide korduvate tööde automatiseerimist, alates dokumendi ettevalmistusest ja lõpetades selle väljastamisega, jättes kasutajale aega teiste tööde jaoks.

Erakordselt lihtne kasutamine


Auhinnatud „ookeani stiilis” kasutajaliides muudab pidevalt muljetavaldavate dokumentide ettevalmistamise lihtsaks. Intuitiivne „Saad selle, mida näed” (What You See is What You Get, WYSIWYG) töö eelvaatekuva aitab teil kõige keerukamaid ülesandeid juhtida, eemaldades peaaegu täielikult vajaduse mitme kontrolli järele ja vähendades vigade ohtu.

Paindlikud avatud standardid


PRISMAprepare kasutab avatud PDF-i standardit. Seega saate lihtsustada töövooge, säilitades avatud süsteemide struktuuri. PRISMAprepare 6.1 põhineb Adobe PDF Library'l, muutes installimise ning suurte ja keerukamate ülesannete tegemise märkimisväärselt kiiremaks.

Mugav avatud liides


PRISMAprepare'il on liidesed kuni 10 autonoomse PDF-valmidusega Windowsi põhise programmi jaoks. Populaarsed rakendused, nagu Adobe Photoshop®, ühenduvad sujuvalt, võimaldades teil teha peeneid muudatusi ja originaali täieliku ettevalmistamisega ülesandeid teistes rakendustes; seejärel saate uuendatud dokumendid tagasi PRISMAprepare'i importida ja jätkata poolelijäänud kohast.

Tõhususe tõstmine


PRISMAprepare aitab tõhusust optimeerida, suurendades automaatset tööd, imponeerides, lisades kärpimismärgi ja pakkudes programmeeritud dokumentide otseprintimist. Eelsalvestatud mallid lasevad kasutajatel lohistada ja asetada sisu „kuuma kausta”, et luua printimisvalmis dokument. Uus funktsionaalsus, sh täiustatud selja ja lihtne dokumendi kaane loomine ning täiustatud VDP-funktsionaalsus printimise kohandamiseks, tervikuna tõhustab tarkvara mitmekülgsust ja tootlikkust, mis pakub nüüd ka poolsidusa ning võrguühenduseta (Ultimate Bindery abil) viimistluse valikulist integreerimist töövoogu.

ROI maksimeerimine


PRISMAprepare suurendab tulusid, aidates teil töid kiiremini teha. Kuna paberkoopiaid ei ole vaja peaaegu üldse kontrollida, säästate väärtuslikku aega (võrreldes paljude olemasolevate töövoolahendustega), seega saate võtta rohkem töid ja parandada oma üldpilti. Automatiseeritud paindlik värvituvastus võimaldab tõhusaimat värviliste ja mustvalgete lehtede jaotust ja kokkusulavust – saavutades kvaliteetsed tulemused väiksema kulu eest.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon PRISMAprepare, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

Järgmised sammud

Küsige teavet