Tööle

Väikesed kontorid ja kodukontorid

Oma ettevõtte juhtimine tähendab, et tuleb valida endale kõige paremini sobivad eesmärgid, ambitsioonid ja seadmed. Canon on pildinduse, kvaliteedi ja lihtsuse turuliider, seega võite olla kindel, et meie suurimast väikestele ettevõtetele mõeldud tootevalikust leiate endale täiusliku printimis-ja skannimislahenduse. Nutikas valik ettevõtetele, kes soovivad suurelt mõelda.

Järgmised sammud

Kodukontor

Väikene kontor

liikvel olles kasutamiseks

Home Office

Nutikad ning lihtsad printimis- ja skannimislahendused teie kodukontorisse, millega saavutate iga kord kvaliteetsed ja usaldusväärsed tulemused – samuti sobib see täiuslikult kodus kasutamiseks.

  Small Office

  Canoni printerid ja skannerid väikestele kontoritele saavutavad usaldusväärsed ja kvaliteetsed tulemused ning suurema produktiivsuse vähema raha eest. Jagage funktsioone juhtmevabalt oma kontoris tänu mitmetele ühenduvusvalikutele.

   On the Move

   Säilitage liikvel olles produktiivsus, kasutades Canoni kompaktseid USB- ja akutoitega printimis- ja skannimislahendusi. Printige ja skannige pilveteenuseid, arvuteid ja nutiseadmeid kasutades kust iganes.

    Miks valisite Canoni?

    Perform

    Sooritus

    Meie printimis- ja skannimislahendused saavutavad kiired, kvaliteetsed ja usaldusväärsed tulemused, et maksimeerida mis tahes väikeste ettevõtte tootlikkust ja tõhusust – kodus, kontoris või liikvel olles.

    Connect

    Ühendamine

    Lihtne ligipääs printimis- ja skannimisfunktsioonidele ning nende jagamine mitmete ühenduvusvalikute abil, et sobituda mis tahes väikese ettevõttega, sh pilveteenused ja mobiilne töö.

    Save

    Säästmine

    Sisseehitatud tehnoloogiad, nagu automaatne sisselülitus ja kahepoolne printimine ning mobiilse printimise ja skannimise lahendused, aitavad aega ja energiat säästa – maksimeerides tõhususe ja muutes ettevõtte tulutoovamaks.

    Sustain

    Jätkusuutlikkus

    Vähendage oma keskkondlikku mõju meie energiatõhusate lahendustega, mis säästavad paberit ja tinti. Lisaks on oma tindi- ja toonerikassettide ümbertöötlemine lihtne.

    Vajate abi printeri leidmisel?

    Leidke parim printer oma koju või kontorisse, kasutades meie printeri valijat. Võrrelge meie kõik-ühes laua- ja laserprintereid ning tindipritsiga fotoprintereid.

     Vajate abi parima skanneri valimisel?

     Leidke enda jaoks täiuslik skanner Canoni fotode tasaskannerite, kaasaskantavate skannerite ja lauale asetatavate automaatse dokumendisööturiga dokumendiskannerite ning suureformaadiliste skannerite valikust.

     Teenused

     Nautige Canoni julgustavat laialdast müügijärgset tugiteenust ning äriteenuseid, mis aitavad teie ettevõttel suureneda.

     Kulutarvikud

     Kaitske oma investeeringut, kasutades ainult Canoni kvaliteetseid originaalkulutarvikuid, mis pakuvad head hinna/kvaliteedi suhet, paindlikkust ning meelerahu.