Tööle

Kuidas aitame väikestel advokaadibüroodel erakordne olla


Mõistame, et väikesed advokaadibürood nagu teie arenevad kiiresti. Olenemata sellest, kas töötate tavaliselt kodus erapartnerina, osana kasvavast kollektiivist või olete pidevalt liikvel, meie leiame teile täieliku dokumendihalduslahenduse, et oleksite alati teistest sammu võrra ees.

Kas töötate kollektiivis?

Lai suure jõudlusega printerite ja skannerite valik suurendab ühenduvusvalikuid, võimaldades sujuvat ja turvalist jagamist terves kontoris – tervel kollektiivil on lihtne suures mahus kohtutoimikuid printida või kliendidokumente skannida ja registrisse kanda.

Värvilised tindipritsprinterid

Laserprinterid

Skannerid

Kas töötate ettevõttes või omapäi?

Aitame leida teie jaoks sobivaid nutikaid, lihtsaid ja kulutõhusaid Canoni lahendusi – sealhulgas kompaktseid multifunktsionaalseid seadmeid, millega saavutate kindlasti kvaliteetsed väljatrükid, mis sobivad mis tahes kliendikohtumisele. Lisaks pakume võimalust skannida ja turvaliselt salvestada.

Värvilised tindipritsprinterid

Laserprinterid

Skannerid

Kas olete pidevalt liikvel olev advokaat?

Näitame teile Canoni tooteid, mis võimaldavad teil kliendikohtumistel turvaliselt dokumente skannida, hõlpsasti iOS või Androidi tahvelarvutitest või nutitelefonidest printida, dokumente pilveteenustes salvestada, dokumente oma kontoris olevatele kolleegidele printimiseks saata ja palju muud teha.

Skannerid

Värvilised tindipritsprinterid

Laserprinterid

Mida erakordselt töötamine teie jaoks tähendab?

Olenemata teie tööstiilist leiame teile täiusliku Canoni lahenduse, mis aitab teil erakordselt tööd teha. Teeme seda, võimaldades teile järgmist.


Silmapaistev töö

Kindlustage oma ettevõtte tulevik uuenduslike ja kvaliteetsete lahendustega, mis tulevad toime sektori muutuvate vajadustega.

[MASTER] Picture_small-business

Turvaline töö

Hoidke kõiki tundlikke kohtudokumente, andmeid ja rakendusi turvalisena uusimate turvaliste printimis- ja skannimislahenduste abil, täites samal ajal ka rangeid regulatiivnõudeid.

Tõhus töö

Digitaliseerige hõlpsasti ajaloolisi dokumente ja hõlbustage oma töövoogu pilvetehnoloogia abil.