Tööle

Turvasüsteemide edulood

Siinkohal laseme oma klientidel rääkida. Vaadake ja lugege allpool meie klientide lugusid ning avastage, kuidas Canoni lahendused on aidanud tõelisi ärilisi väljakutseid lahendada.


Pange tähele, et Canoni võrgukaamerate müügi ja toe eest vastutab nüüd ettevõte Canon Group Company, Axis Communications ›

Järgmised sammud

Antonius Hypercare

AH-Hero1

Canoni võrgukaamera paigaldamine oli fantastiline otsus nii kvaliteedi kui ka mõju poolest, mida nad on meie igapäevatööle avaldanud. Tulemused avaldusid kohe.

René Groot, juhataja

British Library

British-image1

Canoni kvaliteetsed võrgukaamerad avaldavad meile nii palju muljet, et plaanime suurendada kaamerate arvu 400 kaamerani.

Bhanu Goud, turvasüsteemide juht

FC Dordrecht

FC-hero1

Soovisime alati kvaliteetseid pilte jäädvustada, eriti nendes staadioni osades, kus valgust on minimaalselt. Tundsime, et üleminek analoogselt digitaalsele oli ainuke võimalus seda saavutada.

Jacques de Zeeuw, turbejuht

Nama d.d. Ljubljana

nama-hero1

Oleme uue valvesüsteemiga väga rahul. Alates selle paigaldamisest on meil õnnestunud poevarguste arvu oluliselt vähendada ning arvame, et meil õnnestub seda veelgi vähendada. Süsteemi on lihtne kasutada ning see on aidanud meil klientidega paremini sidestuda ja neile paremini müüa.

Branka Jerala, turundusdirektor

The Student Hotel

student-hero1

Canon on meid mitmeti toetanud – mitte ainult oma kvaliteetsete kaamerate, vaid ka suurepärasel tasemel toega enne ostu tegemist. Meil oli võimalik luua lahendus, mida on meie meeskonnal lihtne kasutada ja mis vastab täpselt meie vajadustele

Jan-Pieter Muis, majandusjuht

Tegevusharud

Sirvige tegevusharusid ja valige ripploendist tegevusharu tüüp, et saada lisateavet Canoni lahenduste kohta selles valdkonnas.