Tööle

Jaemüügiga seotud edulood

Siinkohal laseme oma klientidel rääkida. Vaadake ja lugege allpool meie klientide lugusid ning avastage, kuidas Canoni lahendused on aidanud tõelisi ärilisi väljakutseid lahendada.

Järgmised sammud

EH Booth & Co Ltd

Kuna meie eesmärk on teha igal võimalusel koostööd kohalike tarnijatega, esitatakse meie poodidele väga erinevaid arveid alates käsitsi täidetud arveblankettidest ja mitmeleheküljelistest paberarvetest kuni elektrooniliste arveteni. Uus arvete töötlemise süsteem pakub Boothsile võimsaid vahendeid selliste arvete töötlemiseks ning paremat ülevaadet meie ettevõttes ringlevatest arvetest.

Steve Sumner, finantsjuht

GEV

Soovisin midagi vastupidavat, lihtsasti kasutatavat ja meie vajadustele vastavat. Saadaval on mitmeid hea disainiga mudeleid, kuid mul on väike seitsmest töötajast koosnev ettevõte, mille puhul ei tasu mõni dokumendihalduslahendus end kunagi ära.

Friedrich Staller, tegevjuht

Nama d.d. Ljubljana

nama-hero1

Oleme uue valvesüsteemiga väga rahul. Alates selle paigaldamisest on meil õnnestunud poevarguste arvu oluliselt vähendada ning arvame, et meil õnnestub seda veelgi vähendada. Süsteemi on lihtne kasutada ning see on aidanud meil klientidega paremini sidestuda ja neile paremini müüa.

Branka Jerala, turundusdirektor

Staples

Vajasime nõustavat lähenemist, et saada aru oma klientide perspektiividest. Vajasime lahendust ja strateegiat, kuid ei leidnud neid enne, kui meile tutvustati Canoni äriteenuseid.

Richard Houppermans, äriteenuste juht

Tegevusharud

Sirvige tegevusharusid ja valige ripploendist tegevusharu tüüp, et saada lisateavet Canoni lahenduste kohta selles valdkonnas.