Tööle

Avaliku sektoriga seotud edulood

Siinkohal laseme oma klientidel rääkida. Vaadake ja lugege allpool meie klientide lugusid ning avastage, kuidas Canoni lahendused on aidanud tõelisi ärilisi väljakutseid lahendada.


Pange tähele, et Canoni võrgukaamerate müügi ja toe eest vastutab nüüd ettevõte Canon Group Company, Axis Communications ›

Järgmised sammud

British Library

British-image1

Canoni kvaliteetsed võrgukaamerad avaldavad meile nii palju muljet, et plaanime suurendada kaamerate arvu 400 kaamerani.

Bhanu Goud, turvasüsteemide juht

East Lothian Council

Meil oli olemas idee, kuhu soovisime areneda, kuid me ei teadnud täpselt, kuidas seda saavutada. Canoni kogemus erinevate lahenduste pakkumisel teistele klientidele tõepoolest aitas meil jõuda õige lahenduseni.

Julie Caughey, finantsjuht

Leedsi linnavalitsus

DWF-logo.jpg

Meie jaoks oli esikohal nutika lahenduse rakendamine, mis hoiaks kokku linnavalitsuse raha ja säästaks meie kõigi aega.

Kirsty McCarthy, hallatavate printimisteenuste juht

Londoni Newhami linnaosa

Kaugdiagnostika ja -hooldus on IT-s tavaline ning usume, et sarnane lähenemine võib ka meie printimistööde puhul märkimisväärselt kasulik olla. Lisaks teadsime ka, et saaksime siis paremini oma printimise kasutamisest aru, mis aitaks meil omakorda tulevast printimisstrateegiat kujundada.

Gary Sussex, IKT-teenuste juht

PCS

DWF-logo.jpg

Peame Canoniga pidevat dialoogi meie teenuste edendamiseks.

Asad Butt, trükijuht

Tegevusharud

Sirvige tegevusharusid ja valige ripploendist tegevusharu tüüp, et saada lisateavet Canoni lahenduste kohta selles valdkonnas.